Şimdi Ara

Recep İvedik 3 (2010)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
553
Cevap
0
Favori
25.548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Recep İvedik 3 Fragman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sen Aydınlatırsın Geceyi -- 12 Şubat 2010; 0:42:02 >

• Türk sineması adına böyle filmlerin birinci olması üzücü olsada şahsen çekilsin izleyelim derim. gülmek gülmektir.
  • Pek gülmesede izlerim yinede merak
  • ulan bu adama acayip gıcık oluyorum.adam buldu parayı kırmanın yolunu sömürdükçe sömürüyor.hayır yılmaz erdoğan gibi kaliteli komedi filmler çekmeyi denese ne olur.cem yılmaz bile tuttu hokkabaz gibi bir film de oynadı ki gora ve aroga göre gayet eli yüzü düzgün bir filmdi tabi bana göre.bu adam nasıl olsa para kazanıyorum diye kendini geliştirmeden sürekli 15 yaş altı esprilere devam.yazık
  • Artık sırf para kazanmak için yaptığı belli. bi kısım kitle seviyor zaten sinemaya gidecekler yine boş beleş filmlere para yedirecekler.
  • ilk filminde kendiside böyle bir başarı yakalayacağını bilmiyordu ki
    başarı gelince de ikinci filmle kalite bir parça yükseldi.
    şimdi gelen kar fazlasıyla da (?) üçüncü film dha bir oturaklı olackatır.
    üçlemenin ilk filminin yüksek bütçeye sahip bir film olmadığı unutulmamalı!?!

lüks otel, halkın bulunduğu sokak, cadde gibi yerlerde absürd komedi çekebilmek zor olsa gerek, bü tür şeyler daha çok sit-kom tarzı bir yapıyla çekilmez mi hep? b5 yıldızlı otelde olup bitenleri izlediğimde benim içim bi garip oluyor, üzülüyorum lan türk turizmine !?!? ee zaten böyle bir tat alabiliyorsam o film için kötü demek de doğru olmaz ki
    her filmin kategorisi içerisinde bir yeri var,
    bu filmde kendi kulvarında bir başarı örneği..
  • bu filmde yine boohoyt diye gülecek geğirecek osuracak bizim millet 2 saat gülecek yarın gelip esprileri bize yapacak.Yani yine olan bize olacak.
  • O programda en sevdiğim karakter Orçun'du keşke onun filmini çekseydi daha eğlenceli olurdu.
    Filme gelecek zaten yorumlar ortada ne kadar tutar bilmiyorum , he.. herkes böyle kötü yorum yapıpta film tekrar gişe rekoru kırarsa yuh derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: gyükseltürk

bu filmde yine boohoyt diye gülecek geğirecek osuracak bizim millet 2 saat gülecek yarın gelip esprileri bize yapacak.Yani yine olan bize olacak.

Amaç zaten milletin gülmesi millet gülüyorsa sorun yok.
  • Kim ne derse desin yine rekor kıracak. Niye çekemiyorsunuz anlamıyorum ki. İsteyen gider isteyen gitmez. Gidenlerin parasını siz mi veriyorsunuz. Benim izlediğim en komik filmler Recep'in filmleri. Adamın her hareketi komik geliyor gülüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: :::Banner:::

Kim ne derse desin yine rekor kıracak. Niye çekemiyorsunuz anlamıyorum ki. İsteyen gider isteyen gitmez. Gidenlerin parasını siz mi veriyorsunuz. Benim izlediğim en komik filmler Recep'in filmleri. Adamın her hareketi komik geliyor gülüyorum.

Dostum bu çekememek değil ayrıca herkesin espri anlayışı farklıdır.
    Benim yakındığım konu herkes aman yok öyle kötü böyle kötü diyo , televizyonlara bakıyoruz aynı şeyler sinema sitelerine bakıyoruz aynı şeyler sonra film gişe rekoru kırıyo.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EdwardElric -- 23 Temmuz 2009; 19:29:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

quote:

bu filmde yine boohoyt diye gülecek geğirecek osuracak bizim millet 2 saat gülecek yarın gelip esprileri bize yapacak.Yani yine olan bize olacak.

milletin gülmesine birşey demiyorum.Ama recep ivedik 2 çıktığı zaman bizim sınıfta filmde yapılan tüm espriler yapıldı.Neredeyse bütün sınıf 3 ay boyunca bohoyt diye güldü birbirlerine bütün gün konuşma lan dediler.Benim ne suçum var şimdi ?
  • Saçma.
  • Recep İvedik 1-2 filmi şu ana kadar izlediğim en tıraş, en dandik, en ucuz komedi filmdir daha böyle dandik bir komedi filmi izlemedim. 2. filmi daha iyi mükemmel dendi ama ilk filmden bir farkı yoktu muhtemelen 3. ve hatta -çıkacaktır- daha sonraki filmleri de böyle olacaktır. Ne yazık ki ben izlesem de izlemesem de bu film gişe yapacak; yapacak bi'şey yok.
  • Aslında tasvip etmiyorum ama ne yalan söyliyim arkadaşlarımla izlerken gülüyorum sinemada.Ben daha çok sinemada izleyen amelelere uyuz oluyorum.Taklit yapmaya çalışanlara
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

quote:

milletin gülmesine birşey demiyorum.Ama recep ivedik 2 çıktığı zaman bizim sınıfta filmde yapılan tüm espriler yapıldı.Neredeyse bütün sınıf 3 ay boyunca bohoyt diye güldü birbirlerine bütün gün konuşma lan dediler.Benim ne suçum var şimdi ?

Sorma aynısı bizdede oldu.Aynı hareketler,aptal aptal gülmeye çalışmalar
  • Recep İvedik 2 çıktığı zamanlarda konu dışında çok tartışılmıştı bu afişdeki yazı.Bende bilgisayarıma kopyalamıştım
     Recep İvedik 3 (2010)
  • Halk Kahramanı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frost_Nova

Recep İvedik 1-2 filmi şu ana kadar izlediğim en tıraş, en dandik, en ucuz komedi filmdir daha böyle dandik bir komedi filmi izlemedim. 2. filmi daha iyi mükemmel dendi ama ilk filmden bir farkı yoktu muhtemelen 3. ve hatta -çıkacaktır- daha sonraki filmleri de böyle olacaktır. Ne yazık ki ben izlesem de izlemesem de bu film gişe yapacak; yapacak bi'şey yok.

Ben de içeriğini tasvip etmeyen ancak gidip izleyen ve gülenlerden biriyim. Ancak bir şeyi unutuyorsun. O da filmin amacına ulaşıp ulaşmadığı. Mr.Bean de ilk çıktığında Amerşka'da hasılat rekorları kırdı ama 2-3 seriden sonra izlenmez hale geldi. Bu da aynı olacak 3. film 4. film derken 5.si izlenmeyecek. Çünkü burada olması gereken şey izleyicinin gülmesi. Belli seriden sonra aynı şeye gülmeyecektir.
  • Bende sevmiyorum ama gidenlere birşey demiyorum kalitesiz espriler var bence. Saçma geliyor bana gidenler gitsin bana ne
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.