Şimdi Ara

Recep İvedik 3 (2010) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
552
Cevap
0
Favori
25.561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bırıncı fılmı ılk oldugu ıcın benı baya guldurdu
    ama ıkıncı fılmıne gıtmedım aylar sonra dıvx ını ızledım benı guldurmedı gulesım bıle gelmedı
    sanırım ılk fılmden bır farkı yoktu espırıler fılan tahmın edılebılıyordu acıkcası gulemedım ıyıkıde sınemada ızlememısım dedım
  • 1'i izledim , 2'yi de izledim muhtemelen 3'ü de izliycem.Filme bayıla bayıla gülen ama dışarda yüksek espri anlayışına sahibim dercesine ''Recep İvedik çok iğrenç bi film yaa esprileri ,seviyesi yerde.'' diyen adama rastladım.Bi de yetmezmiş gibi filmi izleyip gülenlere laf atıyor.Bu insanlardan forumda onlarca var.
    Filmden sonra herkesin esprilerini yapmasını ben de sevmiyorum.Aynı Cem Yılmazın esprilerinin aynı ses tonuyla yapılmaya çalışılması gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ax

quote:

Orijinalden alıntı: rap_üstad

harika bir film kuşağı , merakla bekliyorum.

yalnız şunuda farkettim.film çıktığında tüm entellektüeller sinemadayken , nerde varoş kesim var kendini birşey zannedip filme çamur atarak izlememe yoluna gitmiştir.ben bu zevki kaçıran insanlara acıyorum.utanmayın sizlerinde aramızda yeri var gelin eğlenin

sende büyüyeceksin, sinema kültüründe gelişecek ve bir gün bu yazdığın mesaj dan dolayı kendinden utanacaksın.işte o gün bizde.... eşkiyadaki replik gibi oldu sanki

Sende kültürünü filmi beğenenlere saygı göstermeyerek geliştiyorsun herhalde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rethas

Kolpaçino'yu bile izlerim ama Recep İvedik 3'ü asla..

edit: imla

Küfür gibi olmuş bu.
  • adam güldürüyor işini iyi yapıyor
  • Film vizyona girince giderim.Ama bu sefer fragmanını izlemeden gitmeye karar verdim .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

quote:

Orijinalden alıntı: ax

quote:

Orijinalden alıntı: rap_üstad

harika bir film kuşağı , merakla bekliyorum.

yalnız şunuda farkettim.film çıktığında tüm entellektüeller sinemadayken , nerde varoş kesim var kendini birşey zannedip filme çamur atarak izlememe yoluna gitmiştir.ben bu zevki kaçıran insanlara acıyorum.utanmayın sizlerinde aramızda yeri var gelin eğlenin

sende büyüyeceksin, sinema kültüründe gelişecek ve bir gün bu yazdığın mesaj dan dolayı kendinden utanacaksın.işte o gün bizde.... eşkiyadaki replik gibi oldu sanki

Sende kültürünü filmi beğenenlere saygı göstermeyerek geliştiyorsun herhalde.

kızmamak lazım gelişme aşamasında olur böyle durumlar.olgunlaşmasına yardımcı olmaya çalışmak en yararlısı olurbizim kültürümüzde çok yaygındır , birşeylerin farkındalığı başladımı bunu kanıtlama çabası yüzünden küçük düşüşülür.o yüzden es geç güzel kardeşim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rap_üstad -- 27 Temmuz 2009; 18:25:44 >

• İnşallah bu filmde James Bond gibi uzamaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sekobro -- 17 Eylül 2009; 6:18:19 >
  • Her ne kadar argo kelimeler bolca kullanılsada izlemeye değer bir film.

Fazlasıda zarar 4. çıkmasın
  • 2 berbattı zaten. 3 de 2 ye benzerse bi daha çekmez heralde
  • Bana hiçte yapmacık gelmiyor çok doğal oynuyor.Tipinede tam oturduğu için izlerken hâliyle zevk veriyor bence bir sakınca yok çıkarsın.Ayrıca Saw filmide aynı durumda sadece insanın kanını dondurmak için üretiliyor gibi birşey.Bu Recep İvedik'te güldürmek tek amacı.Sinemaya gitmem fakat gidicek olursam paraya pek de üzülmezdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nbcheroes

İnşallah bu filmde James Bond gibi uzamaz

Testere gibi her sene bi böllüm çıkarılarak sonsuza kadar gider
  • Eski Recep İvedik'i özledim.
  • Yani hep komedi filmi mi çekecek bunlar.
    Hiç mi özgüven yok şöyle kaliteli bir film yapacak.
  • Canınızı fazla sıkmayın. Recep İvedik filmlerinden sanatsal bir şeyler bekliyorsanız boşuna bekliyorsunuz. "Sadece Gülmek" istiyorsanız izleyebilirsiniz. Ancak espri anlayışınız "iğrenç espri" diye tabir edilen türden esprileri de kapsamalı. Yoksa 1 gram zevk almazsınız. İğrenç esprileri sevmiyorsanız o zaman boşuna izlemeyin.
  • İlk çıkan filmi dışında 2. film orta dereceydi.3.filmi de vasatın altında bişi olur herhalde.zaten fazla bi izlenirliği olmaz gibime gelior.
  • güldürüyor ama mükemmel değil..
  • Recep İvedik 3 geliyor!
    Şahan Gökbakar, izleyici rekorları kıran Recep İvedik serisinin üçüncüsü için harekete geçti.

Şahan Gökbakar'ın gişe rekorları kıran "Recep İvedik" macerası, yepyeni bir serüvenle devam ediyor.

Türk Sineması'nın en çok izlenen filmleri olan "Recep İvedik" ve "Recep İvedik 2"nin ardından, serinin üçüncü filmi "Recep İvedik 3", 12 Şubat 2010'da izleyiciyle buluşacak.

Yapımcılığını Faruk Aksoy'un üstlendiği "Recep İvedik 3"ün çekimleri ekim ayının son haftası başlıyor. İstanbul'da film için özel çekim platolarının oluşturulduğu "Recep İvedik 3"ün yönetmenliğini yine Togan Gökbakar üstlenecek.

Kaynak:http://www.haberturk.com/haber.asp?id=181231&cat=190&dt=2009/10/22

İlk ikisinden farklı olmayacağı belli ama hadi bakalım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nForcer -- 22 Ekim 2009; 13:37:55 >

• ilk filmin konusu, oyuncular güzeldi.ikinci filmde ne kadar amatör oyuncu varsa oynatmış (daha çok kazanmak için sanırım). Ayrıca kardeşi berbat bir yönetmen.Onun dışında gülmek için gidilir.Filmin tek amacı güldürmek onu da başarıyor.
  • Hiç sevmesem de hoşuma da gitmese de yine de sinemaya gidip izleyeceğim. Nedenini ben de bilmiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.