Şimdi Ara

Samsung'dan yeni Blu Ray Ev sinema sistemi: HT-BD3252

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
4.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tüketici elektroniğinin yenilikçi ve lider ismi Samsung Electronics, kullanıcılarına daha gelişmiş Blu-Ray görüntüleme ve mükemmel ses deneyimi yaşatmayı amaçladığı yeni ürünü HT-BD3252'i tanıttı.

1000 Wattlık güç çıkışına sahip HT-BD3252, Dolby Digital, Dolby Pro-Logic II, Dolby Digital Plus, Dolby Digital TrueHD,DTS-HD Master Audio gibi en yeni ses sistemlerini destekleyen 5.1 kanal sistemiyle dikkat çekiyor.Dahili 802.11b/g/n kablosuz teknolojisi sayesinde de Pandora, Netflix ve Blockbuster gibi PC tabanlı multimedya yazılımlarıyla bağlantı kurarak içerik paylaşımı yapabilen Samsung'un yeni cihazında 2 adet HDMI girişi ve 1 adet HDMI çıkışının yanında iPod/iPhone girişide bulunuyor.

Bulunduğu ortamı yüksek kaliteli görüntüleme ve mükemmel bir ses deneyimi ile HD gösteri merkezi haline getirmeyi amaçlayan HT-BD3252,Ağustos ayında 799 Dolar fiyat etiketiyle piyasaya merhaba demeye hazırlanıyor.

• İleride evime alırım inşallah
  • hasta oluyorum ya,gercekten çok güzel oluyor evde sinema keyfi.evde amatörce yaptığım 5.1 var o bile keyif veriyor bana.kim bilir bunda insan nasıl zevk alır
  • fiyat bana uygun geldi ama bunun yerine logitech z5500 ve yanına bir tane Blu Ray okuyucu alırım sonada bakarım keyfime ve fiyat aynı seviyede olur tahminimce..
  • Kablosuz olmasıda +

Fiyat Ortalama

toplam:1000wat, sanırım Subwoofer:500wats

Hoş ürün
  • Ben de bd1255 olanını almayı düşünüyordum ama 2400 tl den açılış yapınca yalan oldu :) halen divx türkçe altyazı olayını da halletmiş değiller... Valla türkiye de blueray li ev sinema istemi almak hayal gibi... abartı fiyatlar.. Ben de ht-tx725 aldım.. 1250 civarı.. ilerde de ps3 alınca aynı fiyat olur :) Sağlam alet... her kanal sesi (radyo,tv,vcd,audio,mp3 vs) 5 kanala yayabiliyor(matrix modu).. cd ripping de güzel, audio cd sini tak, bi de usb (fat32 olması lazım) direkt audio yu usb ye mp3 olarak kaydediyor. Bir de bluetooth dan haberleşip ev sinema sistemini haporlör olarak kullanabiliyorsunuz. cepten mp3 açıp tüm kanallardan gayet temiz olarak dinlenebiliyor.
  • artık blu-ray lı compakt sistemlere yavaş yavaş geçiliyo üretimler var ancak;

(-) si var

örn: eğer blu-ray lı sistemse kanal çıkışının 7.1 olması gerekir ve daha pahalı zamanla bunlarda gelişecektir
  • piyasada bu işi yapan ürünlerin birhayli marka ve modeli var,kişisel tercihlere göre alıcılarına kvuşuyorlar,bir gerçek varsa film ve müzik konusunda masrafa diğiyor doğrusu
  • müzik olmaz bence müzik streo olarak dinlenir ev sinema sistemlerinde müzik dinlemek olmuyo açıkcası olmasıda beklenemez zaten
  • Sistemin Türkiye satış fiyatı 900 dolar ise 1.350 tl ediyor yaklaşık ve oldukça hesaplı. Çünkü sadece HD sesleri çözen receiverların en hesaplısı tek başına bundan fazla. Bunun içine 5+1 olsada hoparlör takımını (en düşüğü herhalde 400 tl. eder) ve blu-ray okuyucuyu (500 diyelim) eklersek samsungun fiyatı güzel.
    quote:

Orijinalden alıntı: zevksiz
    fiyat bana uygun geldi ama bunun yerine logitech z5500 ve yanına bir tane Blu Ray okuyucu alırım sonada bakarım keyfime ve fiyat aynı seviyede olur tahminimce..
  • mkv okuyorsa süper olur bu fiyata ama sanmam..
  • bunların aynı bu şekilde 7.1 lerini çıkartsalar süper olur oda zamanla çıkacaktır... tek başına avr hop takımı ve blu player e göre çok çok hesaplı geliyor hd ses codeklerini desteklemeside çok ii bence; fiyatıda bunları göz önüne alınırak çok ii dediğim gibi bir tek 7.1 eksik o da olsun süper olur
  • ya arkadaslar ben en kısa surede samsung bd ses sistemı alıcam ama alamıyorum :( cunku tum hoparlörlerin küçük olmasını istiyorum yerımden ötürü samsung 1250t buldum oda türkiyeye gelmiyor spot da almak istemiyıorum baya bır arastırdım samsung u falan aradım 1ay ıcınde yenı modeller gelıcek dedı onları beklıyorum ama ınternetten arastırdım bulamadım bu urunu buldum buda sanırım turkıyeye gelmedı gercı eskımıs bu yazı ama bılgısı olan varsa yazarsa sevınırım tskler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HASAN4 -- 19 Haziran 2010; 21:21:39 >
  • arkadaşlar ben evde kullanmak için müzikte ve ev sinema sisteminde güçlü ve temiz ses alabileceğim bir sistem arıyorum hangisini tavsiye edersiniz bu konuda profosyonel arkadaşlardan yardım ve bilgi rica ediyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.