Şimdi Ara

# Mu-Turkiye Tekrar Online Season4 Full Episode 1 #

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
107
Cevap
0
Favori
6.665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar Mu-Turkiye Eski Team Yani ' Vip ' Oyunu Birakmistir Ve OYunu Ben Devir aldim Ve ins Da Bi Sorun Olmaz.. Kendisinin Yani ' Vip ' in Bilgisi Var

Eski oyunculari Tekrar Bekliyoruz Server Bu Gece 01.30 da 7/24 Online Olacaktir ! Simdi den Herkese iyi Oyunlar Dilerim

---------------------------------------------------------------------------------------
    ...:::Bilgiler:::..
    ---------------------------------------------------------------------------------------

Server Adı : Mu-Turkiye
    Versiyon : Season4 Ep1
    Server Kapasitesi : 200
    Dedicated : yok
    Up Time : 7/24
    Website :www.mu-turkiye.com
    Forum : Henüz yok

...:::Özellikler:::..

Exp: 100
    Drop : 50
    BB : Off
    Reset Level : 400
    Max Level :400
    Reset Ücreti : 50 milyon
    Grand Reset : Henüz yok
    Event : GM lerin Gerekli Gordugu Zamanlarda Çeşitli Eventler Olacaktır
    Reset Stili : Site Üzerinden
    Max Stats : 32767

...:::LVL Başı Point:::..

Dark Knight : 5
    Dark Wizard : 5
    Fairy Elf : 5
    Magic Gladiator : 7
    Dark Lord : 7
    Summoner : 5

...:::Jewel Başarı Oranı:::..

Bless : 100
    Soul : 35
    Soul + luck : 45
    Life : 40

...:::Chaos Machine:::..
    +10 : || + luck : 50
    +11 : || + luck : 45
    +12 : || + luck : 40
    +13 : || + luck : 35

...:::Admin & GM:::..

Admin : Mu-Admin

Game Master : Belirlenmedi

...:::Client ve Patch Linkleri:::..

Client :www.mu-turkiye.com/Mu-Turkiye.exe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aSeRR -- 23 Temmuz 2009; 0:23:17 >

• http://forum.donanimhaber.com/m_32022089/tm.htm

24:00 a Kadar Konunuzu Düzenleyiniz.

Evde Olmayacağım İçin Kilitlemiyorum. Akşam 24:00 da Geldiğimde Lütfen Düzenlenmiş Olsun.
  • Basarilar inş. uzun omurlu bi oyun olur.
  • hayırlı olsun
  • quote:

...:::Jewel Başarı Oranı:::..

Bless : 100
    Soul : 35
    Soul + luck : 45
    Life : 40

• server hayırlı olsun. Yeni bir servera başlamaya düşündüğüm bu günlerde başlanılabilecek b,r server olabilir. Ama soul başarı oranları ve +13 yapmadaki düşük oranı gördükten sonra biraz ticari bir server açma düşüncesinde olduğunuzu fark ettim. yani bir itemi +13 yapmak imkansız. Buda donate olacağını gösterio. hayırlı olsun tekrar serverınız.
  • Konu Düzenlendiği İçin Teşekkürler.

Başarılar Dilerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jacquelinecolt

server hayırlı olsun. Yeni bir servera başlamaya düşündüğüm bu günlerde başlanılabilecek b,r server olabilir. Ama soul başarı oranları ve +13 yapmadaki düşük oranı gördükten sonra biraz ticari bir server açma düşüncesinde olduğunuzu fark ettim. yani bir itemi +13 yapmak imkansız. Buda donate olacağını gösterio. hayırlı olsun tekrar serverınız.

lafı ağzımdan aldınız resmen üzerinde + lı item görülen kişiden şüphe edilecektir.
  • HayırLı OlsuN...!
  • HayırLı oLsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Method Man

quote:

Orijinalden alıntı: Jacquelinecolt

server hayırlı olsun. Yeni bir servera başlamaya düşündüğüm bu günlerde başlanılabilecek b,r server olabilir. Ama soul başarı oranları ve +13 yapmadaki düşük oranı gördükten sonra biraz ticari bir server açma düşüncesinde olduğunuzu fark ettim. yani bir itemi +13 yapmak imkansız. Buda donate olacağını gösterio. hayırlı olsun tekrar serverınız.

lafı ağzımdan aldınız resmen üzerinde + lı item görülen kişiden şüphe edilecektir.

Aynen öle

• Hayırlı Olsun..
  • Reset sonrası point sistemi nasıl ? belirli bir bilgi verilmemis
  • server hayirli olsun.yalnız bi pacth koyarsaniz daha iyi olur.çünkü ben kotaliyim vede kotali olanlarda mutlaka oynucaktir o bakimdan bir pacth koyarsaniz sevinirim. tekrar hayırlı olsun başarılar.
  • server neden offline.(25 Temmuz 2009)
  • benim hatırladığım mu-turkiye böyle değildi.
    Jewel drop heart of love lardan
    jewel basma oranı ise luklu itemin batlaması veya yanması imkansızdı...
  • Server neden kapali.Açılmıcak Galiba.
  • site açılmıor oyun yetkilileri bir açıklama yaparsa ii olur!
  • Mu Turkiyede Bir Acılamadı Gitti Ha şu saat Ha Bu saat derken bıktırılıor:s
  • HAYIRLI OLSUN..
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.