Şimdi Ara

A101 de adım sayar ve yağ ölçer 5,95 tl

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
12.544
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

A101 de adım sayar ve yağ ölçer 5,95 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karmaşık -- 22 Temmuz 2009; 20:00:33 >

• sokak başında var bi tane A101, geyikten cihazlar ama gidip alsam mı acaba :)

TL/Adet yazmışlar ama, teker teker 5,95 dimi bunlar, 2 si set halinde vs mi satılıyor yoksa ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPaCeLoRD -- 22 Temmuz 2009; 20:25:37 >
  • İşimize yarar mı ki?
  • Hocam bunun kataloğu nerde var acaba ?
  • Konu için teşekkürler. Benim ihtiyacım yok. N95; bu özelliklerin hepsini sağlıyor zaten
  • Güzel gibi yarın alınca yorumlarımı yazarım.
  • ilginç bi firma, firma hakkında bilgisi olan var mı yaw birden mantar gibi çıktı :D
  • yarın bende alcam bi tane haberdar eden arkadaşa teşekkürler
  • A101, Foryou, teddy gibi minik mağazalar yabancılara satılma planı ile Zapsu ekibi tarafından kurulan market zincirleri. Bim gibi araplara satılacaktı, ama işler işi gitmiyor. Foryou için iflasın ertelenmesi kararı verildi, birçok tedarikçinin yüklüce alacağı var firmadan. Bence bulaşmamak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferther -- 23 Temmuz 2009; 9:23:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferther

A101, Foryou, teddy gibi minik mağazalar yabancılara satılma planı ile Zapsu ekibi tarafından kurulan market zincirleri. Bim gibi araplara satılacaktı, ama işler işi gitmiyor. Foryou için iflasın ertelenmesi kararı verildi, birçok tedarikçinin yüklüce alacağı var firmadan. Bence bulaşmamak lazım.

firmaya ortak olmuyoruz sadece 5 küsür e bi cihaz alıcaz :)
  • quote:

A101, Foryou, teddy gibi minik mağazalar yabancılara satılma planı ile Zapsu ekibi tarafından kurulan market zincirleri. Bim gibi araplara satılacaktı, ama işler işi gitmiyor. Foryou için iflasın ertelenmesi kararı verildi, birçok tedarikçinin yüklüce alacağı var firmadan. Bence bulaşmamak lazım.

Sabah sabah oldukça güldüm :) Allah iyiliğinizi versin emi :)
    Mağazaya ortak olsam mı ? ya da hissesini alsam mı denmemiş konuda.
    Altı üstü 5 liralık bir ürünü alıp almamak için derin düşüncelere dalmaya gerek yok :)
  • eee nerede satılıyor bu?
    link yok
  • O mesaj muhtemelen geCCe arkadaşın sorusuna istinaden yazıldı.
    Ancak alacağınız her ürünün size ne şekillerde döneceğini düşünmekte illaki gerekli diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Opt

O mesaj muhtemelen geCCe arkadaşın sorusuna istinaden yazıldı.
    Ancak alacağınız her ürünün size ne şekillerde döneceğini düşünmekte illaki gerekli diye düşünüyorum.

hmm, evet, olur da firma batarsa onlardan ürün aldığımız için biz de firma borçlarını ödemek zorunda kalabiliriz
  • pedometre kullanışlı değil giyiminize kilpsleyin yada bel bölgesine bağlayın diyor fazla sarsıntı yoksa sayaç artmıyor ancak ayağa çok yakın bağladığımda sayaç artıyor aldım iade edicem,yağ ölçer alınabilir bir ürün saat takvim alarm özelliği de var az yer kaplıyor araba içinde sabitlenip kullanılabilir,ölçüm yapmadan önce yaş,cinsiyet,boy,kilo bilgilerinizi girmenizi istiyor sekiz ayrı sonucu hafızanda tutuyor 3v luk hap gibi olan pille çalışıyor pil kutuya dahil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mct2002

Konu için teşekkürler. Benim ihtiyacım yok. N95; bu özelliklerin hepsini sağlıyor zaten

N95 vücut yağ oranını nasıl hesaplıyor?
  • nezamana kadar peki bu fiyat??
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasmir99

quote:

Orijinalden alıntı: mct2002

Konu için teşekkürler. Benim ihtiyacım yok. N95; bu özelliklerin hepsini sağlıyor zaten

N95 vücut yağ oranını nasıl hesaplıyor?

Vücuttaki yağ oranını hesaplamıyor tabi ki. Ama yakılan kaloriyi vb. gösterebiliyor ekstra programlarla.
  • quote:

Yani market zincirini, sisirip, pisirip, yabancilara tokalaycaklarmis yakinda!
    Bende boyle anladim.
  • quote:

borsa ya açık olan hisselerin ortaklık yapısını görebilirsiniz bilmeden atıp tutuyorsunuz araplara hissedar ama yönetimde büyük hisse oranına sahip değil işte ortaklık yapısı

ORTAKLIK YAPISI Oranı (%)

Diğer (Halka açık) 49,79

Mustafa Latif Topbaş 19,41

Abdulrahman El Khereiji 18,59

Ahmet Afif Topbaş 6,96

Zuhair Hamed Fayaz 3,95

Firdevs Çizmeci 1,18

Ömer Hulusi Topbaş 0,12

İbrahim Halit Çizmeci 0,00

kaynak:http://www.isteyatirim.com.tr/Borsa/BorsaSirketKarti.aspx?EnstrumanKodu=BIMAS
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.