- x
A101 de adım sayar ve yağ ölçer 5,95 tl
27 Cevap9675 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1525 Mesaj
22 Temmuz 2009; 19:45:42 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

23 Temmuz itibaren geçerlidir

0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karmaşık -- 22 Temmuz 2009; 20:00:33 >

5041 Mesaj
22 Temmuz 2009; 20:01:22 

sokak başında var bi tane A101, geyikten cihazlar ama gidip alsam mı acaba :)

TL/Adet yazmışlar ama, teker teker 5,95 dimi bunlar, 2 si set halinde vs mi satılıyor yoksa ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPaCeLoRD -- 22 Temmuz 2009; 20:25:37 >

Alper ŞEN
KALBİMİZDESİN PİLOT ALPER

GALATASA|RA|Y

2377 Mesaj
22 Temmuz 2009; 20:05:04 

İşimize yarar mı ki?

^_^

261 Mesaj
22 Temmuz 2009; 20:12:42 

Hocam bunun kataloğu nerde var acaba ?

HP Netserver LH3 : 2X550Mhz+1Gb+6X9.1SCSI/Raid+2X350W RPS (FreeBSD 6.2)
HP Vectra il8 : Mikrotik / HP E-PC : NAS Server Cisco : 2X1900/2X2501/1005/Firewall
Cel 800 : Radius Server - Asus S-Presso HTPC

1372 Mesaj
22 Temmuz 2009; 20:17:25 

Konu için teşekkürler. Benim ihtiyacım yok. N95; bu özelliklerin hepsini sağlıyor zaten

135 Mesaj
22 Temmuz 2009; 21:42:51 

Güzel gibi yarın alınca yorumlarımı yazarım.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
23 Temmuz 2009; 2:00:58 

ilginç bi firma, firma hakkında bilgisi olan var mı yaw birden mantar gibi çıktı :D

207 Mesaj
23 Temmuz 2009; 2:21:48 

yarın bende alcam bi tane haberdar eden arkadaşa teşekkürler

161 Mesaj
23 Temmuz 2009; 9:22:50 

A101, Foryou, teddy gibi minik mağazalar yabancılara satılma planı ile Zapsu ekibi tarafından kurulan market zincirleri. Bim gibi araplara satılacaktı, ama işler işi gitmiyor. Foryou için iflasın ertelenmesi kararı verildi, birçok tedarikçinin yüklüce alacağı var firmadan. Bence bulaşmamak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferther -- 23 Temmuz 2009; 9:23:43 >

5041 Mesaj
23 Temmuz 2009; 9:31:32 

quote:

Orijinalden alıntı: ferther

A101, Foryou, teddy gibi minik mağazalar yabancılara satılma planı ile Zapsu ekibi tarafından kurulan market zincirleri. Bim gibi araplara satılacaktı, ama işler işi gitmiyor. Foryou için iflasın ertelenmesi kararı verildi, birçok tedarikçinin yüklüce alacağı var firmadan. Bence bulaşmamak lazım.

firmaya ortak olmuyoruz sadece 5 küsür e bi cihaz alıcaz :)

Alper ŞEN

GALATASA|RA|Y

211 Mesaj
23 Temmuz 2009; 10:08:20 

quote:

Sabah sabah oldukça güldüm :) Allah iyiliğinizi versin emi :)
Mağazaya ortak olsam mı ? ya da hissesini alsam mı denmemiş konuda.
Altı üstü 5 liralık bir ürünü alıp almamak için derin düşüncelere dalmaya gerek yok :)

681 Mesaj
23 Temmuz 2009; 11:10:59 

eee nerede satılıyor bu?
link yok

547 Mesaj
23 Temmuz 2009; 11:13:52 

O mesaj muhtemelen geCCe arkadaşın sorusuna istinaden yazıldı.
Ancak alacağınız her ürünün size ne şekillerde döneceğini düşünmekte illaki gerekli diye düşünüyorum.

5041 Mesaj
23 Temmuz 2009; 11:22:08 

quote:

Orijinalden alıntı: Opt

O mesaj muhtemelen geCCe arkadaşın sorusuna istinaden yazıldı.
Ancak alacağınız her ürünün size ne şekillerde döneceğini düşünmekte illaki gerekli diye düşünüyorum.

hmm, evet, olur da firma batarsa onlardan ürün aldığımız için biz de firma borçlarını ödemek zorunda kalabiliriz

Alper ŞEN

GALATASA|RA|Y

1525 Mesaj
23 Temmuz 2009; 12:32:35 

pedometre kullanışlı değil giyiminize kilpsleyin yada bel bölgesine bağlayın diyor fazla sarsıntı yoksa sayaç artmıyor ancak ayağa çok yakın bağladığımda sayaç artıyor aldım iade edicem,yağ ölçer alınabilir bir ürün saat takvim alarm özelliği de var az yer kaplıyor araba içinde sabitlenip kullanılabilir,ölçüm yapmadan önce yaş,cinsiyet,boy,kilo bilgilerinizi girmenizi istiyor sekiz ayrı sonucu hafızanda tutuyor 3v luk hap gibi olan pille çalışıyor pil kutuya dahil.

89 Mesaj
23 Temmuz 2009; 12:37:25 

quote:

Orijinalden alıntı: mct2002

Konu için teşekkürler. Benim ihtiyacım yok. N95; bu özelliklerin hepsini sağlıyor zaten

N95 vücut yağ oranını nasıl hesaplıyor?

oemci

43 Mesaj
23 Temmuz 2009; 12:53:55 

nezamana kadar peki bu fiyat??

1372 Mesaj
23 Temmuz 2009; 20:59:58 

quote:

Orijinalden alıntı: hasmir99

N95 vücut yağ oranını nasıl hesaplıyor?

Vücuttaki yağ oranını hesaplamıyor tabi ki. Ama yakılan kaloriyi vb. gösterebiliyor ekstra programlarla.

372 Mesaj
23 Temmuz 2009; 21:20:11 

quote:

Yani market zincirini, sisirip, pisirip, yabancilara tokalaycaklarmis yakinda!
Bende boyle anladim.

BAY VURAL

1525 Mesaj
23 Temmuz 2009; 22:48:00 

quote:

borsa ya açık olan hisselerin ortaklık yapısını görebilirsiniz bilmeden atıp tutuyorsunuz araplara hissedar ama yönetimde büyük hisse oranına sahip değil işte ortaklık yapısı

ORTAKLIK YAPISI Oranı (%)

Diğer (Halka açık) 49,79

Mustafa Latif Topbaş 19,41

Abdulrahman El Khereiji 18,59

Ahmet Afif Topbaş 6,96

Zuhair Hamed Fayaz 3,95

Firdevs Çizmeci 1,18

Ömer Hulusi Topbaş 0,12

İbrahim Halit Çizmeci 0,00

kaynak:http://www.isteyatirim.com.tr/Borsa/BorsaSirketKarti.aspx?EnstrumanKodu=BIMAS

707 Mesaj
23 Temmuz 2009; 23:12:27 

Sayın (!) Zapsu BİM deki ortaklığını bitirdikten sonra aynı formatta olan Foryou ve A101 lere yöneldi. Birçok insanın BİM'e kızmasının esas nedeni olan şahıs budur
Foryou zincirinin esas finansörü Amerikan AIG firmasıdır. AIG krizde iflasın eşiğine gelince foryou da kapanma noktasına gelmişti. Amerikan hükümeti AIG yi kurtarınca yeniden iştiraklerini finanse etmeye başladılar ve foryou tekrar canlanma belirtileri göstermeye başladı

Kapitalistlerin genel kuralıdır, bir sistem işlerine gelmiyorsa, sistemi tıkayıp halka acı çektirip, sistemden şikayet ettirirler. Sonra da sizin için sistemi değiştirdik deyip, hem halkı kazıklarlar hem de alkış alırlar.
Bkz. Sağlık sistemi : 1 2

3296 Mesaj
24 Temmuz 2009; 0:12:50 

anlamıyorum ya nedir bu BİM falan filan tartışması ya,
o zaman MİGROS'a, CARREFOUR'a ya da bilmem diğer kimin olduğu önemli değil yabancı iştiraklere uğramayalım,
yahu bunların hepsi aynı halt, yani tencere dibi kara seninki benden kara,
mahalle bakkalı mı kaldı artık mecbur alacağız bu adamlardan,
ben hangi ürün nerede hesaplı ise oradan alırım,
eğer hassas olacaksak hiç birinden almamız lazım,
ya da hangisi sütten çıkmış ak kaşık söyleyin de biz de bilelim

........ (-_-) Satılık Ürünlerim İçin Dükkanıma Tıklayınız (-_-) ........

........ (-_-) Satılık Ürünlerim İçin Dükkanıma Tıklayınız (-_-) ........

91 Mesaj
24 Temmuz 2009; 0:17:08 

quote:

Orijinalden alıntı: karmaşık

borsa ya açık olan hisselerin ortaklık yapısını görebilirsiniz bilmeden atıp tutuyorsunuz araplara hissedar ama yönetimde büyük hisse oranına sahip değil işte ortaklık yapısı

ORTAKLIK YAPISI Oranı (%)

Diğer (Halka açık) 49,79

Mustafa Latif Topbaş 19,41

Abdulrahman El Khereiji 18,59

Ahmet Afif Topbaş 6,96

Zuhair Hamed Fayaz 3,95

Firdevs Çizmeci 1,18

Ömer Hulusi Topbaş 0,12

İbrahim Halit Çizmeci 0,00

kaynak:http://www.isteyatirim.com.tr/Borsa/BorsaSirketKarti.aspx?EnstrumanKodu=BIMAS

Esasında önemli olan hisse oranı değil. Muharras azanın kim tarafından tayin edileceği. Eğere şirket sözleşmesinde muharrasa azanın belli bir grup hisse tarafından tayin edileceği belirtilmişse şirketi o grup hisseye sahip olan kişiler yönetir. yukarıdaki duruma göre şirketin belli bir grup hisse tarafından yönetildiği anlaşılmakta. bunu anlamak içinde şirket sözleşmesini incelemek gerekir.

707 Mesaj
26 Temmuz 2009; 11:42:15 

Yani yarın PKK 'ya finans aktaran bir market çıkıp çok uygun fiyattan satış yapsa ondan alacaksınız
quote:

Orijinalden alıntı: CoMiSeR

anlamıyorum ya nedir bu BİM falan filan tartışması ya,
o zaman MİGROS'a, CARREFOUR'a ya da bilmem diğer kimin olduğu önemli değil yabancı iştiraklere uğramayalım,
yahu bunların hepsi aynı halt, yani tencere dibi kara seninki benden kara,
mahalle bakkalı mı kaldı artık mecbur alacağız bu adamlardan,
ben hangi ürün nerede hesaplı ise oradan alırım,
eğer hassas olacaksak hiç birinden almamız lazım,
ya da hangisi sütten çıkmış ak kaşık söyleyin de biz de bilelim

Kapitalistlerin genel kuralıdır, bir sistem işlerine gelmiyorsa, sistemi tıkayıp halka acı çektirip, sistemden şikayet ettirirler. Sonra da sizin için sistemi değiştirdik deyip, hem halkı kazıklarlar hem de alkış alırlar.

5041 Mesaj
26 Temmuz 2009; 11:45:22 

quote:

Orijinalden alıntı: Hypericum

Yani yarın PKK 'ya finans aktaran bir market çıkıp çok uygun fiyattan satış yapsa ondan alacaksınız

pkk ya yardım eden adama gülüp, aynı şekilde yardım eden adamın şarkılarını dinlemiyosun yani şimdi ?

Alper ŞEN

GALATASA|RA|Y

707 Mesaj
26 Temmuz 2009; 12:25:04 

Hiç işim olmaz

quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

pkk ya yardım eden adama gülüp, aynı şekilde yardım eden adamın şarkılarını dinlemiyosun yani şimdi ?

851 Mesaj
26 Temmuz 2009; 14:43:47 

+1
quote:

Orijinalden alıntı: Hypericum

Hiç işim olmaz

35 Mesaj
26 Temmuz 2009; 15:21:38 

ben ankara maltepe pazarından aldım OMRON marka(tansiyon cihazları üretir)sağlıklı ölçüm yapıyor.30 tl garantili...

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Sıcak Fırsatlar] » Sıcak Fırsatlar » A101 de adım sayar ve yağ ölçer 5,95 tl
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.279