Şimdi Ara

22 Ağustos Ehliyet Sınavına Girenler.. [ BİZ ARTIK SÜRÜCÜYÜZ :) ] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
897
Cevap
0
Favori
35.319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • deneme testi olduk motordan full cektim
  • Kursa sınav kağıdı gelen var mı?
  • ben de giriyorum trafik dersi bitti bu hafta ilkyardım var, son hafta da motor.. hayırlısı bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: eLan0

Kursa sınav kağıdı gelen var mı?

Bizimkiler bugün gelecek.

quote:

Orijinalden alıntı: UntouchablE

ben de giriyorum trafik dersi bitti bu hafta ilkyardım var, son hafta da motor.. hayırlısı bakalım

Valla bizim trafik ve ilk yardım dersi 1 hafta önce bitti. Motorcu çok yavaş anlatıyor adam yetiştiremeyecek konuları daha başlardayız motorda

• benide yaz hocam 22 agustos B ekimdede A2 ye girecegim :)
  • 11 gün kaldı
  • bende 30 gun sonra giricem

cok korkuyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: BLADEEEE

quote:

Orijinalden alıntı: UntouchablE

ben de giriyorum trafik dersi bitti bu hafta ilkyardım var, son hafta da motor.. hayırlısı bakalım

Valla bizim trafik ve ilk yardım dersi 1 hafta önce bitti. Motorcu çok yavaş anlatıyor adam yetiştiremeyecek konuları daha başlardayız motorda

bizim trafik 2 hafta sürdü, hoca motorun önemli olmadığını söyledi. 4 gün bile fazlaymış motor için ama o ilkyardım ölüm gibi bir şey ya bu kadar mı sıkıcı olur bir ders ve bir hoca bu kadar mı yavaş anlatır dersi..yok böyle bir şey trafik hocasını geri istiyorum

• bende 22 ağustosa giricem. arkadaşlar size sorum şu. diploma fotokopilerini notere ne kadara tasdik ettirdiniz. ben diplomalar hazır olmadığı için geçici mezuniyet belgesi ile kaydoldum ama 2 yıllık bi üniye gireceğim için diploma lazım. diplomayı almak için de mezuniyet belgesini geri vermem gerek.

ne kadara tasdikliyorlar.

benim kurs 6 temmuzda başladı. bende 1 kere motor dersine gittim. daha gitmedim. son 1 hafta tekrar olacakmış bi o derslere giderim.

bugün 05:15 da arkadaşla dosyasını emniyete vermek için yola çıktık. 6:45 gibi emniyetteydik ve 40 kişi bekliyordu. günde 60-70 kişinin işlemini yapıyorlar. antreman gibi birşey oldu bana. ne yapacaklarımı biliyorum en azından.

vergi dairesi 213 tl - dosya hazırlatma 15 tl - ehliyet 60 tl

• quote:

Orijinalden alıntı: hakaniko

bende 22 ağustosa giricem. arkadaşlar size sorum şu. diploma fotokopilerini notere ne kadara tasdik ettirdiniz. ben diplomalar hazır olmadığı için geçici mezuniyet belgesi ile kaydoldum ama 2 yıllık bi üniye gireceğim için diploma lazım. diplomayı almak için de mezuniyet belgesini geri vermem gerek.

ne kadara tasdikliyorlar.

benim kurs 6 temmuzda başladı. bende 1 kere motor dersine gittim. daha gitmedim. son 1 hafta tekrar olacakmış bi o derslere giderim.

bugün 05:15 da arkadaşla dosyasını emniyete vermek için yola çıktık. 6:45 gibi emniyetteydik ve 40 kişi bekliyordu. günde 60-70 kişinin işlemini yapıyorlar. antreman gibi birşey oldu bana. ne yapacaklarımı biliyorum en azından.

vergi dairesi 213 tl - dosya hazırlatma 15 tl - ehliyet 60 tl

Bende geçici mezuniyet belgesi aldım. Sıradan bir kağıt parçası.. Yazıcıdan çıkarılıyor ve imza atılıyor. Ben sanmıyorum kenara not aldıklarını şu kişi geçici mezuniyet belgesi almıştır diye..
    Ben belgesi farklı m. yardımcısından aldım. Diploma alırken getir demedi. Diğer imza için başka m yardımcısına gittim o kesinlikle getirmelisin diplomanı alırken dedi. En son müdüre imzalattım. O da hiçbirşey demedi..

• bende alırken müdür yardımcısı çıktı aldı. müdür imzaladı. evrak kayıttan geçirdim. biri okulda kaldı birini ben aldım. alırken geri getir yoksa diplomanı alamazsın dedi m.yardımıcım bana.
  • 9 gün kaldı
  • diplomaları ne kadara tasdik ettirdiniz notere?

bu arada dün 4 temmuz sınavını çözdüm.

ilkyardım = 30 sorudan 2 yanlış = 93.24 puan
    trafik = 50 sorudan 4 yanlış = 92 puan
    motor = 40 sorudan 1 yanlış = 97.5 puan
  • sınava giriş kagıdı eve mı gelıo biz mi gidip alıyoruz kurstan ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: unbounded

sınava giriş kagıdı eve mı gelıo biz mi gidip alıyoruz kurstan ?

Kurstan alıyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakaniko

bende alırken müdür yardımcısı çıktı aldı. müdür imzaladı. evrak kayıttan geçirdim. biri okulda kaldı birini ben aldım. alırken geri getir yoksa diplomanı alamazsın dedi m.yardımıcım bana.

bende evde bulduğum öğrenci belgesini verdim
  • kısmetse ben de giricem
  • Beni de yazın
  • Ekledim gençler..

Sınav yolcusu kalmasın, haydeeeeeee

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eLan0 -- 15 Ağustos 2009; 0:10:57 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.