Şimdi Ara

22 Ağustos Ehliyet Sınavına Girenler.. [ BİZ ARTIK SÜRÜCÜYÜZ :) ] (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
897
Cevap
0
Favori
35.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • büyük hastaneler falan koldan alabilir ama küçük yerler parmak deliyor tecrübeyle sabittir
  • demek hastane o yüzden 20 TL 30 kuruş fiyat çekti.
  • ben bilmem valla kızılaya gittim 7 lira aldı , koldan deldi direk zımba gibi.
  • tüm belgeleri verdim bugün 1 hafta süre verdiler

quote:

Orijinalden alıntı: cwall

ya arkadaşlar benim gideceğim emniyet bağcılar emniyeti.200 lirayı yatırmak için bakırköydeki vergi dairesine gitsem olurmu.ayrıca vergi dairesi kaçta açılıyor.

maltepede tüm para işlemlerini emniyetin içinde hallediyosun ayrıca biyere gitmiyosun

quote:

Orijinalden alıntı: hakaniko
    ya kan grubu kartı ne ayak.

açıkçası parmağı deldirmek istemiyorum. kan grubumu zaten biliyorum. daha önceden kartım vardı ama kayboldu.

klinik bakmadan vermiyoruz diyo.

ben de deldirme taraftarı değilim.

bakmadan vermemeleri lazım tabi. parmağı delip bakmaları en rahatı bence

• bugün dosyayı aldım.

3 kimlik fotokopisi - 2 resim - ve kan grubu kartını aldım.

kan grubumu bildiğimden 3 tl karşılığı parmağı deldirmeden aldım.

yarın vergiyi yatırıp emniyete gidicem. sonra polise. bi terslik olmazsa salı günü elime alırım ehliyeti.
  • aslında çok yanlış kan almadan vermemesi lazım bende (+) diye biliyordum hatta kimliğimde de öyle yazıyor ama kan kartı aldığım zaman (-) olduğunu öğrendim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: gollory

aslında çok yanlış kan almadan vermemesi lazım bende (+) diye biliyordum hatta kimliğimde de öyle yazıyor ama kan kartı aldığım zaman (-) olduğunu öğrendim...

aynen katılıyorum, çok büyük yanlış 5 kuruş için bakmadan kan kartı almak.. ben de ehliyet alırken - olduğumu öğrendim
  • ...ama şöyle bişi var..şimdi herkes böyle sanıyo ki; Allah korusun bi kaza vb. bi durum söz konusu olduğunda acil kan ihtiyacı karşılanır..teoride doğru ama pratikte yanlış..kan grubu zaten 1 dk da belli oluyor..hastaneye kaldırıldığınızda sizin o karttaki yazan bilginize göre hareket etmiyorlar..onlar yine kan tahlili vb. bişi yaptırıyorlar.doğru olanda bu..evet yapılması gerekn bişi ama fazla üzerinde durulmaması lazım..

D.N:ben bugüne kadar zaten ehliyetde kan kartında vb. başka bi kartda yazılana göre kan ile ilgili bi tedavi, müdahale görmedim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uzil -- 11 Ekim 2009; 22:27:52 >
  • olsun yine de temkinli olmakta fayda var...

sağlık sistemi gitti gider...
  • usta kaç ayda alınıyor bu ehliyet
  • şu işlemleri bi anlatırmısınız dosyam var kan kartımda var ne yapmam gerekio
    emniyette sıra kuyruguna girdikten sonraki kısmı anlatırsanız daha iyi olur :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: uzil

...ama şöyle bişi var..şimdi herkes böyle sanıyo ki; Allah korusun bi kaza vb. bi durum söz konusu olduğunda acil kan ihtiyacı karşılanır..teoride doğru ama pratikte yanlış..kan grubu zaten 1 dk da belli oluyor..hastaneye kaldırıldığınızda sizin o karttaki yazan bilginize göre hareket etmiyorlar..onlar yine kan tahlili vb. bişi yaptırıyorlar.doğru olanda bu..evet yapılması gerekn bişi ama fazla üzerinde durulmaması lazım..

D.N:ben bugüne kadar zaten ehliyetde kan kartında vb. başka bi kartda yazılana göre kan ile ilgili bi tedavi, müdahale görmedim..

tamam öyle de, sen kan grubunu atıyorum ab rh - sanıyosundur, bir tanıdığının kana ihtiyacı olur, ben kan verebilirim dersin herkes umutlanır sonra bi bakarsın kan grubun 0 rh -'miş. yani kısacası doğrusunu öğrenmek lazım bi şekilde, hangi durumda karşımıza çıkacağı belli olmaz

quote:

Orijinalden alıntı: ßLaCK_EaGLe

usta kaç ayda alınıyor bu ehliyet

bu grup 22 ağustostan beri uğraşıyo abi her talihsizlik geldi başımıza emniyetin ehliyeti verme süresini soruyosan 3-7 gün filan

quote:

Orijinalden alıntı: burlipi

şu işlemleri bi anlatırmısınız dosyam var kan kartımda var ne yapmam gerekio
    emniyette sıra kuyruguna girdikten sonraki kısmı anlatırsanız daha iyi olur :))

1-emniyete erkenden gidip sıra kapıyosun
    2-parmak izi veriyosun
    3-emniyete 213 tl yatırıyosun
    4-60 tl yatırıp evrakları veriyosun, boş ehliyete imza atıp beklemeye başlıyosun

• Bugün 1 de gittim cok sıra vardı 77.sıraydı ben 119 daydım parmak izi için,bende gittim 213 lira vergiyi verdim mavi dosyamı aldım doldurttum,yarın erkenden sıraya girip parmak izi ve 60 tl yi verip dosyamı vericem herkeze hayırlı olsun simdiden.ALLAH kazasız belasız sürmemize yardımcı olsun.
  • Dosyayı aldım yarın gidip vergi dairesine parayı yatırıcam ordan kan kartını alıcam ondan sonra emnıyet subeye gıdıcem bu parmak ızı ne iş anlamadım vergı daıresınden sonra emnıyet subede ne gıbı ıslemler yapılıyor?
  • millet ehliyeti alacak biz daha belgelerimizi alamadık ya yarın verceklermiş
  • Bugün gittim emniyete. milli eğitimden daha dosya gelmemiş. yarın gel dediler. bi terslik olmazsa aynı gün alıcam.
  • Arkadaşlar ben 24 Ekim'de sınava gireceğim.Sınava gireceğimizi okullar ne zaman açıklanıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: S@ldırg@n

Arkadaşlar ben 24 Ekim'de sınava gireceğim.Sınava gireceğimizi okullar ne zaman açıklanıyor?

sınavdan 1 hafta önce
  • Bugün parmak izi için 9da gittim en az 100 kisi vardı,bi kac gün sonra gitmeyi düsünüyorum.
  • Trafik harcını yatırdım sağlık ocağına gittim kan grubu kartı veremiyoruz dediler nasıl sağlık ocağıysa kartı alamayınca emniyet şubeyede gidemedim yarın artık hastaneden alıcam.
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.