Şimdi Ara

22 Ağustos Ehliyet Sınavına Girenler.. [ BİZ ARTIK SÜRÜCÜYÜZ :) ] (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
896
Cevap
0
Favori
35.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    MOTOR :100
    İLKYARDIM :1 YANLIŞ

ARKADAŞLAR TEK YANLIŞIM İLKYARDIM 11.SORU AMA ONDAN SÜPHELİYİM...
    CEVABI;KUSTURMAK AMA EGZOZ GAZINDAN ZEHİRLENEN NASIL SICAK TUTULUR YA CEVABI BU OLMASI LAZIM DEĞİL Mİ...
  • ilkyardımdan 87 , trafik 94,motordan 100 baktığıma göre,sonucta gectim not önemli değil o kadarda
  • ilk yardım 90
    trafik 92
    motor 100

neyse şimdi sırada direksiyon var.bilgiler için teşekkürler yusuf_MV
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusuf_MV

Arkadalar zor kısmı bitti şimdi işimiz kolay.Direksiyon.
    Ama ben bi kaç taktik vereyim.
    1-İlk koltuk,aynalar filan ayarlayın.Emniyet kemerinizi takın.
    2-Araç boşta el freni çekik çalıştırın.! vitese alın.El freni indirin.Sürüşe baslayın(Kaldırma ksımını anlatmaya gerek yok sanırım=)
    3-kıl insanlar olabilir.kuralları ihlal etmeniz yönünde sizi caydırabilir .tamamen kasti durumlardır bunlar.Sakın uymayın.Hayır ben kurallara göre sürerim diyin.
    (misal trafik ışıklarının olduğu kavsağa geldiniz. Kavşak 2 yolu bağlıyo zaten.Çok tenha ve 1 araba bile yok.Adam size geç boşver ışığı diycek.SAKIN!!Bizim bi arkadas geçti diye kaldı:D malesef...
    4-Arabayı kesinlikle stop ettirmeyin.Çok fazla puan kırıyolarmış.
    5-En sonunda park yaptırcak size.Park ileri gidip geri geri gelerek yapacaksınız.Sağ eliniz sağ koltuk üstünde olcak.
    6-Bide normalde yaptığınız gibi sakın ani kalkışlar ve motoru bağırtma hatalarını sakın ama sakın yapmayın:D

Şimdiden hepinize başarılar....

saolda ben hiç araba sürmeyi bilmiyorum neyse 10 gün kursta direksiyon dersi veriyorlar.ben çok çabuk öğreniyorum.bi kerede öğrenirim heralde

• Trafik Puanınız : 92
    Motor Puanınız : 92.5
    İlkyardım: 90

direksiyonumda fena sayılmaz. sürücü kursunda toplam 3 saat ders yaptık yeterli dedi hoca.son 1 saat yoğun trafikte kullandım. geçen gün babamla bizim minibüste çalıştık. marka renault master. eksiklerim vites düşürürken motoru bagırtıyorum ve kavşak, dönemeçlere dikkatsiz, hızlı giriyorum. bunlarıda halledecegim direksiyon sınavına kadar umarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi linkin_park20 -- 26 Ağustos 2009; 15:00:59 >
  • İlk yardım 3 yanlıs trafık 2 yanlıs motor 3 yanlıs :) geçtim
  • saglıktan 4 trafıkten 11 motordan 3 yanlış var xD arkadaslar direksiyon dersi olucak degıl mı dıreksıyon sınavından once
  • benim de ilk yardım 2 trafik 1 motor 2
  • oo dostlarım bende kontrol ettım ve en kotu ıhtımalı yazıyorum buraya...

ilk yardim 4 veya 5 yanlis ama en kotu ihtimal 8 yanlis

trafik 7 veya 9 ve en kotu ihtimal 12 yanlis

motor 4 veya 5 yanlis en kotu ihtimal 8 yanlis

bunlari hesap ettikten sonra EN KOTU IHTIMAL olsa bile geciyorum allahin izniyle...

simdi gecelim direksiyon sinavina

girermez araca ilk once selam verin ALLAHIN SELAMIDIR cok memnun olacaklardir...

• quote:

Orijinalden alıntı: osmanoglu

TRAFİK :100
    MOTOR :100
    İLKYARDIM :1 YANLIŞ

ARKADAŞLAR TEK YANLIŞIM İLKYARDIM 11.SORU AMA ONDAN SÜPHELİYİM...
    CEVABI;KUSTURMAK AMA EGZOZ GAZINDAN ZEHİRLENEN NASIL SICAK TUTULUR YA CEVABI BU OLMASI LAZIM DEĞİL Mİ...

Zehirlenmeler benim bildiğim şoka giriyor. Şokun belirtilerinden biri de vücut sıcaklığının düşmesiydi o yüzden sıcak tutulması gerekiyor.
  • Trafik Puanınız : 96
    Motor Puanınız : 87.5
    İlkyardım: 96.6
  • quote:

Orijinalden alıntı: VicariouS

direksiyon sınavı ne zaman yapılacak?

illere göre değişiyor kursunuzdan öğreneceksiniz...
  • benim motordan 33 doğru
    trafikten 42 doğru
    ilkyardım 24
    inşallah herkes geçti sınavı bol şanslar herkese
  • direksiyon sınavıyla ilgili bir bilgide benden. eğer hafif yokuştan kaldıracaksanız aracı el freni ile kalkmayın. ve kesinlikle direksiyon derslerine gidip araca alışın çünkü o araçla sınav olacaksınız

edit :
    indiremiyorum. link göçmüş. biri rapide falan uplayabilirmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakaniko -- 26 Ağustos 2009; 22:29:48 >
  • İlk Yardım: 73
    Motor: 80
    Trafik: 82

Topu topu 1 saat çalışmıştım sınavdan önce. Şükürki geçtim. İnşallah herkez geçmiştir
  • lütfen biri mailime atsın. soruların olduğu link göçmüş.

hakaniko@gmail.com
  • http://egitek.meb.gov.tr/Sinavlar/index.asp gir burdan indir hakaniko kardeş
  • indirilmiyo işte

"the page can not found" diyo

http://egitek.meb.gov.tr/Sinavlar/Sorular/MtsaSorulari/22Agustos2009MtsaSnv.zip

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakaniko -- 26 Ağustos 2009; 23:05:31 >
  • motordan 1 yanlış. trafikten 5 yanlış. sağlıktanda 4 yanlış.
    bende geçtim
  • arkadaşlar 2-3mb dosya. mailime atamazmısınız ya.

hakaniko@gmail.com
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.