Şimdi Ara

Tahtadan araba yapma--- YARDIM---

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
22.409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Odun için bir yer önereceğim çok kaliteli odunlardır.

Florya Metin Oktay tesislerine gidiyorsun ben kaliteli odun almak istiyorum dersen sana Sabri gibi mükemmel bir odunu vereceklerdir..
  • selam arkadaşlar başlıktada yazdığı gibi tahtadan araba nasıl yapılır? direksiyon nasıl yapılır, malzeme ihtiyaçları nelerdir, nasıl tekerlek kullanılmalıdır? vs vs

• up
  • Önce odun bul
  • quote:

Orijinalden alıntı: haydarpaşa

Odun için bir yer önereceğim çok kaliteli odunlardır.

Florya Metin Oktay tesislerine gidiyorsun ben kaliteli odun almak istiyorum dersen sana Sabri gibi mükemmel bir odunu vereceklerdir..

Komik değil
  • odun işi tamamda lastik direksiyon falan onlar asıl sorun
  • Çıkma rulmanlardan tekerlek yap. Ama berbat ses çıkarıyor.
  • nasil birsey istedigini ne amacla kullanilicagini yazarsan daha cok yardimci olur insanlar

ornegin:

bu link faydali olabilir sanirimhttp://home.comcast.net/~makeyourowngokart/
    direksiyon fren ve difransiyel sistemleri var ve 1-2tasarimda var.

son olarak
    daha once acilmis basliktan faydalanabilirsin
    http://forum.donanimhaber.com/m_9277415/mpage_1/key_/tm.htm

• quote:

Orijinalden alıntı: Haa?

quote:

Komik değil

Tebessüm ettirdi.
  • kentacdis ilgilendiğin için çok teşekkür ederim. 2 kişi yapacağız arabayı tabi olursa:D çok fazla ayrıntı bana gerekmiyor. örn: üstteki resim gibi. bana sadece lazım olanlar bizi yürütsün fakat itmeyle değil kendimiz aracın üstündeyken yürütebileceğimiz bir mekanizma olması lazım. birde direksiyonu aynı kentacdis in gönderdiği sitedeki gibi olmasını istiyoruz... yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim... saygılar... bir de motorlu olmasını istemiyoruz pahalıya patlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shift41 -- 23 Temmuz 2009; 14:47:36 >
  • tahtadan olması şatmı? eğer şart değilse el arabasına bir kaç ufak değişiklikle bir motor ve aküyle olayı halledebilrsiniz...

tahta biraz uğraştırır yok illa tahta derseniz eski bir gardrop kapağını kesip biçip bişeyler yapabilirsiniz ,pratiklik olsun diye bunlar aklıma geldi

aklıma daha değişik fikirler gelirse yazarım kolay gelsin size...
  • çok teşekkür ederim.evet tahtadan olursa olur başka türlü yapamayız. yani malzeme bulamayız şu an için en iyi malzeme tahta el arabamız yok malesef:( biz yarın büyük ihtimalle başlayacağız altını lastiklerini takmaya başlayacağız. sizin fikirlerinize ihtiyacım olacak arkadaşlar
  • up plzzz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Haa?

quote:

Komik değil

komik
  • quote:

/>
  • arkadaşlar lütfen konuyu dağıtmayalım lütfenn...
  • Tekerler için el arabası tekeri kullanabilirsin.
  • peki direksiyonu yapma hakkında bir bilginiz var mı?
  • quote:

şaka yaptı gülün
  • yahu niye saptırırsınız ki konuyu anlamıyorum
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.