- x
sahibinden.com Önemli soru lütfen bakın...
6 Cevap10851 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

7692 Mesaj
22 Temmuz 2009; 11:30:01 

arkadaşlar sahibinden.com a telefon koydum 289 tl ye galiba direk ilan olarak koydum bunu satışa nasıl çeviricem sorularım şöyle...

1-ben bu satışı site üzerinden güvenli olarak yapmak istesem nasıl yapıcam yapanları gördüm ama ben beceremedim
2-mesela 289 tl ye satıyorum sahibinden.com bu satıştan yani 289 tl nin içinden komisyon alıyormu alıyorsa ne kadar alıyor
3-satışta prosedür gg gibimi işliyor

2712 Mesaj
22 Temmuz 2009; 11:32:21 

İlan açarken GET'i aktif hale getirmen gerekiyor.
Güvenli E-Ticaret olur kendisi.

Belirlediğin miktar üzerinden yüzde 7 komisyon alır.

GET sisteminde, satıcı ilanı koyar, alıcı ürünü alır, para havuza aktarılır, satıcı ürünü kargolar, alıcı alır onaylar, havuzdaki para satıcının hesabına yüzde 7 komisyon ile geçer.

7692 Mesaj
22 Temmuz 2009; 11:34:36 

quote:

Orijinalden alıntı: Sam0

GET sisteminde, satıcı ilanı koyar, alıcı ürünü alır, para havuza aktarılır, satıcı ürünü kargolar, alıcı alır onaylar, havuzdaki para satıcının hesabına yüzde 7 komisyon ile geçer.

teşekür ederim

peki bu get i aktif etmek için ayrıca bi para istiyorlarmı yoksa sadece satıştan %7 mi alıyorlar

4 Mesaj
22 Temmuz 2009; 11:35:08 

quote:

Orijinalden alıntı: EmreFB1907

arkadaşlar sahibinden.com a telefon koydum 289 tl ye galiba direk ilan olarak koydum bunu satışa nasıl çeviricem sorularım şöyle...

1-ben bu satışı site üzerinden güvenli olarak yapmak istesem nasıl yapıcam yapanları gördüm ama ben beceremedim
2-mesela 289 tl ye satıyorum sahibinden.com bu satıştan yani 289 tl nin içinden komisyon alıyormu alıyorsa ne kadar alıyor
3-satışta prosedür gg gibimi işliyor

EmreFB1907.
kardesim komisyon falan yok rahat ol. ama ne satıyorsun ismine sattığın şeyin?ismine göre katagoriler var onları dene profilden ayarlayabilirsin.

CANLIYI SİLAH DEĞİL İNSAN ÖLDÜRÜR LÜTFEN DİKKATLİ OLALIM

2596 Mesaj
22 Temmuz 2009; 11:36:18 

daha once bu tur sitelerden bende birsey satip almadim.bu yuzden kafa takılan birsey var.

urunu gonderdik diyelim alıcı ürünü aldı ama onaylamadı.sonrada havuzdaki parasını tekrar aldı.

bu durumda ne yapabiliriz?

quote:

Orijinalden alıntı: Sam0

459 Mesaj
22 Temmuz 2009; 11:36:22 

edit: yanlış bilgi vermişim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s_i_y_a_h -- 22 Temmuz 2009; 11:37:06 >

2712 Mesaj
22 Temmuz 2009; 11:47:07 

@emre get açmak için para yok, sadece komisyon olarak kesiliyor.
@kadir havuzdaki parasını geri çekemez, adam derse bana kargo yapilmadi, sen kargo irsaliyesini delil olarak sunabilirsin. Bu şekilde gönderilerde mutlaka sahibinden.com dan aldığın bilgiler ile gönderi yap, ve kargodaki açıklama kısmına ürünün detaylarını yaz.
@altıntetik, ne içtin ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sam0 -- 22 Temmuz 2009; 11:48:06 >

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » sahibinden.com Önemli soru lütfen bakın...
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.266