Şimdi Ara

sahibinden.com Önemli soru lütfen bakın...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
12.973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar sahibinden.com a telefon koydum 289 tl ye galiba direk ilan olarak koydum bunu satışa nasıl çeviricem sorularım şöyle...

1-ben bu satışı site üzerinden güvenli olarak yapmak istesem nasıl yapıcam yapanları gördüm ama ben beceremedim
    2-mesela 289 tl ye satıyorum sahibinden.com bu satıştan yani 289 tl nin içinden komisyon alıyormu alıyorsa ne kadar alıyor
    3-satışta prosedür gg gibimi işliyor

• İlan açarken GET'i aktif hale getirmen gerekiyor.
    Güvenli E-Ticaret olur kendisi.

Belirlediğin miktar üzerinden yüzde 7 komisyon alır.

GET sisteminde, satıcı ilanı koyar, alıcı ürünü alır, para havuza aktarılır, satıcı ürünü kargolar, alıcı alır onaylar, havuzdaki para satıcının hesabına yüzde 7 komisyon ile geçer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sam0

İlan açarken GET'i aktif hale getirmen gerekiyor.

GET sisteminde, satıcı ilanı koyar, alıcı ürünü alır, para havuza aktarılır, satıcı ürünü kargolar, alıcı alır onaylar, havuzdaki para satıcının hesabına yüzde 7 komisyon ile geçer.

teşekür ederim

peki bu get i aktif etmek için ayrıca bi para istiyorlarmı yoksa sadece satıştan %7 mi alıyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmreFB1907

arkadaşlar sahibinden.com a telefon koydum 289 tl ye galiba direk ilan olarak koydum bunu satışa nasıl çeviricem sorularım şöyle...

1-ben bu satışı site üzerinden güvenli olarak yapmak istesem nasıl yapıcam yapanları gördüm ama ben beceremedim
    2-mesela 289 tl ye satıyorum sahibinden.com bu satıştan yani 289 tl nin içinden komisyon alıyormu alıyorsa ne kadar alıyor
    3-satışta prosedür gg gibimi işliyor

EmreFB1907.
    kardesim komisyon falan yok rahat ol. ama ne satıyorsun ismine sattığın şeyin?ismine göre katagoriler var onları dene profilden ayarlayabilirsin.
  • daha once bu tur sitelerden bende birsey satip almadim.bu yuzden kafa takılan birsey var.

urunu gonderdik diyelim alıcı ürünü aldı ama onaylamadı.sonrada havuzdaki parasını tekrar aldı.

bu durumda ne yapabiliriz?

quote:

Orijinalden alıntı: Sam0

İlan açarken GET'i aktif hale getirmen gerekiyor.

• edit: yanlış bilgi vermişim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Barış Can -- 22 Temmuz 2009; 11:37:06 >
  • @emre get açmak için para yok, sadece komisyon olarak kesiliyor.
    @kadir havuzdaki parasını geri çekemez, adam derse bana kargo yapilmadi, sen kargo irsaliyesini delil olarak sunabilirsin. Bu şekilde gönderilerde mutlaka sahibinden.com dan aldığın bilgiler ile gönderi yap, ve kargodaki açıklama kısmına ürünün detaylarını yaz.
    @altıntetik, ne içtin ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samtual -- 22 Temmuz 2009; 11:48:06 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.