Şimdi Ara

DVB-C Tuner bulunan TV'lerde Teledünya yayınlarını izlemek. (307. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.466
Cevap
60
Favori
790.105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 305306307308309
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lostpiece

Arkadaşlar Merhaba,

Çok teknolojiden anlamayan biri olarak size danışmak istediğim birşey var. LG 55ub830v tv aldım. Teledünya Hd pakete geçmek istiyorum. Ancak Hd yayınları izlemek için Conax modül ya da hd set box almam gerektiğini söylüyorlar, doğrumudur? .Tv nin dahili uydu alıcısı var, yine de bunlardan birini almam gerekiyor mu?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

para vermeye gerek yok gir taahhüte al neta cihazını ne gerek var para vermeye. benim taahütüm devam ettiği için şimdi parayla modül alıcam maalesef
  • quote:

Orijinalden alıntı: bybursa

http://www.hepsiburada.com/liste/dark-teledunya-uyumlu-smit-conax-ci-hd-modul/productDetails.aspx?productId=evdarkconax&categoryId=155057&SKU=EVDARKCONAX#ileri

BU MODÜL NASILDIR ORJİNALMİDİR TAVSİYE EDERMİSİNİZ

elektronik mağazaların sitelerinde sahte olacağını zannetmiyorum. Sahte ürünün garantisi olamaz. Diğer başlığa cevap yazdım. Ordan bakabilirsiniz. Aynı mesajı yazmayayım dedim. En ucuz bulduğunuz garantili bir yerden ürünü alın derim. Smit dışında piyasada şu anda modül yok gibi. Technisat bile pek bulunmuyor.
  • OFF İLE BALAYIP 528 İLE BİTENLER SAHTEMİ
  • quote:

OFF İLE BALAYIP 528 İLE BİTENLER SAHTEMİ

https://www.technisat.com/en_XX/Product-Registration/352-592/ linkten modülün sahte mi yoksa orijinal olup olmadığını kontrol edebilirsin.
  • orada seri numarasi bulunamadi gibi biey yaziyor. bunu birde ben herhangi biyerden degil garanti orjinal olsun diye turksat merkezinden aldim. kutusunun arkasinda barkod ve artikel no yok. adam fatura cikartmak icin modulun ustunde yazan ve off ile baslayan noyu fotosunu cekti. fakat arayip orj. getirmelerini yoksa ustune ekleme yapip stb getirmelerini soyliyecem. yok kabul etmezklerse tüketici heyetine gidip durumu anlatip sahte urun verdikleeini soylerim ve heralde yard. olurlar.
    benim nenem bile o gözleriyle görüntünûn net olmadigini oncekinin(pazitek)daha iyi soylediye siz dusunun artik.
    bu konuda bana fikir verecek varmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

orada seri numarasi bulunamadi gibi biey yaziyor. bunu birde ben herhangi biyerden degil garanti orjinal olsun diye turksat merkezinden aldim. kutusunun arkasinda barkod ve artikel no yok. adam fatura cikartmak icin modulun ustunde yazan ve off ile baslayan noyu fotosunu cekti. fakat arayip orj. getirmelerini yoksa ustune ekleme yapip stb getirmelerini soyliyecem. yok kabul etmezklerse tüketici heyetine gidip durumu anlatip sahte urun verdikleeini soylerim ve heralde yard. olurlar.
    benim nenem bile o gözleriyle görüntünûn net olmadigini oncekinin(pazitek)daha iyi soylediye siz dusunun artik.
    bu konuda bana fikir verecek varmi

sinyal yükseltmelerini isteyin donma vs problem isteyin. orijinal olup olmadığını technisat'ın facebook sayfasına ileti göderirseniz cevap verirler. turksat resmi olarak modül satmıyor. taşeron firma satıyordur. turksata da sahte olması halinde söyleyin. böyle durumda duruma bir çözüm bulurlar. faturada turksat mı yazıyor?
  • fatura falan getirmediler eve. teknisatta doğrulamayı gecemedim sahte no gibi bisey dedi. ben turksattan aldigim yere soyledim onlarda bilerek satmiyacaklarini ve birde sunu dedi bana ambalajdaki barkotu guya almislarki faturaya islesinler ve faturaya isledikten sonra teknisatta urun dogrulamasinda onay verir ancak dedi ve yani faturayi kesmeden gozukmez gibisinden seyler soyledi. bende bunu kabul etmiyecegimi ve sahte olmasiyla birlikte goruntununde cok ama. cok kotu oldigunu ve bu aleti almalarini ve bunun yerine ustune para verip sifir stb vermelerini istedim ve kabul ettiler. bakalim pismanmi olcam yoksa daha iyimi olacak netayla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bybursa -- 20 Ocak 2015; 11:55:56 >
  • quote:

fatura falan getirmediler eve. teknisatta doğrulamayı gecemedim sahte no gibi bisey dedi. ben turksattan aldigim yere soyledim onlarda bilerek satmiyacaklarini ve birde sunu dedi bana ambalajdaki barkotu guya almislarki faturaya islesinler ve faturaya isledikten sonra teknisatta urun dogrulamasinda onay verir ancak dedi ve yani faturayi kesmeden gozukmez gibisinden seyler soyledi. bende bunu kabul etmiyecegimi ve sahte olmasiyla birlikte goruntununde cok ama. cok kotu oldigunu ve bu aleti almalarini ve bunun yerine ustune para verip sifir stb vermelerini istedim ve kabul ettiler. bakalim pismanmi olcam yoksa daha iyimi olacak netayla

görüntünün modülle alakası yok. sinyali yükseltselerdi görüntü düzelirdi. bağlantı hatası varsa modülde sorun vardır yenisiyle de değiştiribilirlerdi.
  • Beyler Tek sözüm var TELEDÜNYA almayın uğraşmayın. Alın bir uydu alcısı modül yerine aylık ücret yok.Olmadı git uydu alcıya filbox al
  • arkadaşlar bir sorun var kısaca anlatayım..yardımcı olabilirseniz sevinirim..
    teledünya yayını için orjinal conax modül kullanıyorum...bir kaç gündür bazı kanallarda şiddetli karelenme yapıyor bazen kanallar hiç seyredilmiyor.
    box ile kullandığımda bu sorun olmuyor kanallar gayet net.teledünya servis elemanları geldiler sinyalin düşük olduğunu söylediler..ayarlama yapıldı..
    birkaç gün box ile seyrettik..sinyal %70-80 civarındaydı..tekrar modüle döndüm..karelenmeler yine başladı..şu an tekrar box kullanıyorum ama sinyal %50-60 arası.
    problemin çözümü için öneriniz varmı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: türbülans

arkadaşlar bir sorun var kısaca anlatayım..yardımcı olabilirseniz sevinirim..
    teledünya yayını için orjinal conax modül kullanıyorum...bir kaç gündür bazı kanallarda şiddetli karelenme yapıyor bazen kanallar hiç seyredilmiyor.
    box ile kullandığımda bu sorun olmuyor kanallar gayet net.teledünya servis elemanları geldiler sinyalin düşük olduğunu söylediler..ayarlama yapıldı..
    birkaç gün box ile seyrettik..sinyal %70-80 civarındaydı..tekrar modüle döndüm..karelenmeler yine başladı..şu an tekrar box kullanıyorum ama sinyal %50-60 arası.
    problemin çözümü için öneriniz varmı acaba?

hocam sorunun çözümü tekrar servisin gelip sinyali arttırması. sinyal çok düşük. (kablonuzda herhangi bir sorun yoksa) uydunet yoksa sinyalin arttırılmasının bir zararı olmaz. sinyal kaybının nedeni bölgesel de olabilir. benim modülle 94-96 arası sinyal gücü.
  • serdar_ayberk S kullanıcısına yanıt
    uydunet var maalesef..sinyalin bu kadar düşük olmasının sebebi sanırım fazla paralel tv olması..tek kablo 4 tv ye dağılıyor..ikisi teledünya ikisi standart kablolu yayın..kablonun girdiği ilk tv de sinyal %80 civarında..anlamadığım asıl şey aynı sinyal seviyesinde boxta karelenme olmayıp modülle kullanınca karelenme olması..
  • quote:

Orijinalden alıntı: türbülans

uydunet var maalesef..sinyalin bu kadar düşük olmasının sebebi sanırım fazla paralel tv olması..tek kablo 4 tv ye dağılıyor..ikisi teledünya ikisi standart kablolu yayın..kablonun girdiği ilk tv de sinyal %80 civarında..anlamadığım asıl şey aynı sinyal seviyesinde boxta karelenme olmayıp modülle kullanınca karelenme olması..

modül daha çok sinyal istiyor. sinyal azalınca sıkıntı daha ok oluşuyor. tv dışında uydunet yoksa sinyali yükseltin bir sıkıntı oluşmuyor.
  • Selam arkadaşlar.

Dün itibari ile teledünya alarak aranıza katılmış bulunuyorum.Neta8800 cihaz bagladılar görüntüsü fena değil ancak digitürk de kullandığımdan ev kumandadan geçilmiyor bende modül ile kullanmak istiyorum.
    Sorum şu önceden kalma Zeta(kırmızı) modülüm var bu modüle uyducudan conax proğram attırarak kartımla izleyebilirmiyim? yoksa yeniden Conax modem almam mı lazım?
    Bilgisi olup yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler...

• Arkadaslar modul kullaniyorum ve yeni hd veya hd olmayan kanallar eklenince benim manuel olarak eklemem gerekiyor.
    Onceki post lari okudum, 370 ve 378 MHz olarak ekledim.
    Bunlarin haricinde herhangi bir frekansi eklemeli miyim? Bunun herhangi bir yerde listesi bulunuyor mu?
    Tesekkurler.
  • arkadaslar yardim lutfen.. baslik actim ama bir de buradan sorayim..

dark modul ve h serisi samsung tv var.. yeni kanallari sifirdan tarama ile ekleyince saatlerce ugrasip yaptigim liste gidiyor.. manuel bulamiyorum...

eski listemin ustune yeni kanallari nasil ekleyebilirim? denedim ugrastim olmuyor maalesef...
  • quote:

Orijinalden alıntı: voodoo child

arkadaslar yardim lutfen.. baslik actim ama bir de buradan sorayim..

dark modul ve h serisi samsung tv var.. yeni kanallari sifirdan tarama ile ekleyince saatlerce ugrasip yaptigim liste gidiyor.. manuel bulamiyorum...

eski listemin ustune yeni kanallari nasil ekleyebilirim? denedim ugrastim olmuyor maalesef...

Takip

• arkadaşlar selam,

bugün teledünya + kablo internet başvurusu yaparak aranıza katılmış bulunuyorum.

Evimde kullandığım LG 55LM640s model televizyon için STB yerine modül almaya karar verdim.

Forumdaki birçok konuya göz attım ancak ideal modül olarak şuan hangisinin daha çok tavsiye edilğine karar veremedim.

Tavsiye ettiğiniz modül olarak marka/model önerilerinizi alabilir miyim? (Kanal geçiş hızı konusunda LG sağolsun bana saç baş yolduruyor, bunu daha fazla uzatmayacak cinsten bir kart tercih sebebimdir :))
  • 
Sayfa: önceki 305306307308309
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.