Şimdi Ara

SİSTEM GERİ YÜKLEME .BU TARTIŞMAYA SON VERİRMİSİNİZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
64.901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Değerli ustalarım.Ben Eczanede çalışan bir arkadaşımıza ,eczane programı çalışmadığı için Sistemi geri yükleyelim dedim.Sistemi geri yükledik.Program çalıştı.Fakat arkadaşın idda ettiğine göre programın bilgisayara kaydettiği bilgiler yok.
    .internette araştırdığım kadar sistemi geri yüklemekle bilgisyara sonradan kaydettiyin bilgiler kaybolmaz.
    Burada ben kendimi suçlu hissetmeye başladım.Çünkü adamın kayıt bilgileri gitmiş.
    konuyla ilgili bilgi vermeniiz rica ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: alia

Değerli ustalarım.Ben Eczanede çalışan bir arkadaşımıza ,eczane programı çalışmadığı için Sistemi geri yükleyelim dedim.Sistemi geri yükledik.Program çalıştı.Fakat arkadaşın idda ettiğine göre programın bilgisayara kaydettiği bilgiler yok.
    .internette araştırdığım kadar sistemi geri yüklemekle bilgisyara sonradan kaydettiyin bilgiler kaybolmaz.
    Burada ben kendimi suçlu hissetmeye başladım.Çünkü adamın kayıt bilgileri gitmiş.
    konuyla ilgili bilgi vermeniiz rica ederim

AramaBotu arkadaşıma katılıyorum. Pc'ye daha fazla dosya yüklemeyin. Sonra harddiskte kalan fakat görünmeyen kayıtların üzerine yazılabilir. GetData Back'i araştırın. Bu linkede bir göz atın derim: donanım haber forum getdata back resimli anlatım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.