Şimdi Ara

Motorola'nın QWERTY klavyeli telefonu A45 Murano Brezilya'da görüntülendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
4.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Uzun süreli bir sessizlik döneminin ardından Motorola'nın yeni modeli A45 Murano, Brezilya'da görüntülendi.

Kızaklı yapısı ve QWERTY tuş takımıyla geçtiğimiz ay AT&T tarafından piyasaya sürülen Q1A Karma'yı andıran cep telefonunda söylentilere göre 320x240 piksel ekran, dört band GSM desteği, 2 megapiksel çözünürlüğünde kamera gibi özellikler yer alacak. Murano'nun ne zaman ve hangi fiyat aralığında piyasaya sürüleceğine dair sis perdesi ise henüz kalkmadı.

• Gayet tipsiz bir cihaz olmuş.Tr ye gelse bile satacağını zannetmiyorum.O kadar sessiz kaldıktan sonra bir patlama olmaz bu cihazla.
  • farklı birşey yapacağız diye saçmalamışlar
  • Tuş takımlı telefonları sevmiyordum taki Blackberry kullanmaya başlayıncaya kadar.

Fakat bu telefonu hiçmi hiç sevmedim :S
  • bende oldum olasi motorolanin hic bir cep telefonu modelini begenemedim
  • Çocuklar için tasarladılar herhalde,oyuncak. :)
  • tasarım rezillliği konusunda ödül almalı bu ürün
  • tetrise benzioo aaahahahahah
  • ipod çakmasına benziyo puhahaha
  • Çok kötü bakalım iPhone gibi bunun da plastiği çatlayacak mı

Kameranın yeri bile aynı...
  • @olkancan

Motorola rocker e6 telefonum 4.kattan beton zemine düştü sadece bir köşesinde açılma oldu.Aşağı indiğimde telefonun pili dahi yerinden çıkmamıştı telefon kapanmamıştı.

Telefona gelecek olursak bence kızaklı yapılması iyi olmuş böylelikle tuş kalabalığı ortadan kalkmış.Eğer yazışma ile işiniz yoksa navigasyon tuşlarıyla işinizi görebilirsiniz.Renk konusunda kesinlikle iğrençbir renk tasarımı olmuş ama başka renk seçenekleri de olacaktır kesinlikle.

Umarım bu tarz telefonları geliştirmeye devam eder motorola.
  • Çok tipsiz bir telefon olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: ssmuho

Gayet tipsiz bir cihaz olmuş.Tr ye gelse bile satacağını zannetmiyorum.O kadar sessiz kaldıktan sonra bir patlama olmaz bu cihazla.

bence patlama olur ama ellerinde :D
  • bence motorola ceo su telefon tasarım ekibini kovarak bir yerden başlamalı
  • Görüntülenmez olaydı keşke...
  • Motorola ne zaman düzgün bir telefon çıkaracak merak ediyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.