Şimdi Ara

İkinci Öğretim Üni. Okuyanlar Dersleriniz Saat Kaçta?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
22.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Orijinalden alıntı: döküntü

quote:

Orijinalden alıntı: [C_a_N_e_R]

quote:

Orijinalden alıntı: 241

Uludağ Üniversitesi - 17:00 'de başlıyor genel olarak.

Solasın ikiyüzkırkbir

241 onun üyelik sırası donanımhaberde. Cahilliğiniz, rezil olmanıza yol açtı,

Selçuk'ta fakülteden fakülteye değişiyor ama genel olarak 17de

Öncelikle verdiğin saat bilgisi için teşekkürler.

Ancak 241 hakkındaki yorumuna gelince neden böyle sert bir tavır sergiledin anlamadım 241'i ben 1 seneden beri tanıyorum ve nickinin anlamını da biliyorum. Ben orda takılmak maksadıyla muhaha smileyini ekledim hiç de rezil olmadım ne alaka Hakaretini kendine sakla. Ne demek cahil falan. İnsanları tanımadan etmeden yargıda bulunma diye öğretmedi mi anan baban?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [C_a_N_e_R] -- 20 Temmuz 2009; 20:48:11 >

• Merhaba arkadaşlar,
    Mağlum tercih zamanı başlıyor. İkinci öğretim okumak istiyorum fakat duyduğuma göre her üniversitenin saatleri farklı oluyormuş. Aranızda ikinci öğretim okuyanlar ders saatlerini yazabilirler mi okul ismiyle beraber? Tercihlerimi ona göre şekillendireceğim. Bölüm olarak işletme olacak.

• Uludağ Üniversitesi - 17:00 'de başlıyor genel olarak.
  • quote:

Solasın ikiyüzkırkbir
  • Osmangaziye belli olmuyor bazen 10.00 da bazen 15.00 de yani tam bir saati yok.
  • quote:

Öncelikle verdiğin saat bilgisi için teşekkürler.

Ancak 241 hakkındaki yorumuna gelince neden böyle sert bir tavır sergiledin anlamadım 241'i ben 1 seneden beri tanıyorum ve nickinin anlamını da biliyorum. Ben orda takılmak maksadıyla muhaha smileyini ekledim hiç de rezil olmadım ne alaka Hakaretini kendine sakla. Ne demek cahil falan. İnsanları tanımadan etmeden yargıda bulunma diye öğretmedi mi anan baban?

Öncelikle benimle konuşurken seviyeni takın. 241i severim iyi insandır, sana yardımcı olmak için yazı yazmış sen de teşekkürler 241 yazım muhaha smileyi koymuşsun, 241i tanıyan birisi olarak buna bozulmamak elde değil, ayrıca senin mesajından aranızdaki muhabbet belli mi oluyor.. Benim yerimde sen de olsan sen de aynısını yapardın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pretender

Osmangaziye belli olmuyor bazen 10.00 da bazen 15.00 de yani tam bir saati yok.

Hocam teşekkür ederim bunu da listeme kaydettim.
  • hiç belli olmaz
    balıkesir 15:15, malatya 16:10, çukurova 17:15
    ayrıca bizim çukurovada bazı hocalar dersleri erken saate çekmişlerdi,
    en iyisi düşündüğün 2. öğretimin üniversite sitesine gir, oradan fakülte-bölümü bul ve eski ders programına bak
  • kırıkkale 17.00
  • Teşekkürler arkadaşlar ekledim onları da

Rüzgara Karşı: Dostum okulların sitesinde saatler falan yazmıyor hiç baktım önceden.
  • Caner rezil rüsva oldun hala konuşuyosun püü utanmaz seni
  • quote:

Solasın ikiyüzkırkbir

Sen hangi şehirleri düşünüyorsun peki? Ona göre yardımcı olsak daha iyi olur sanki.

quote:

Hocam desteğiniz için teşekkürler. Fakat Caner'in dediği gibi onunla yaklaşık 1 senedir konuşuyoruz. Dediğiniz gibi konudaki tek mesajdan anlaşılmasa da aramız iyi onunla. O da samimiyetten öyle demiş sanırım.

• quote:

quote:

Solasın ikiyüzkırkbir

Sen hangi şehirleri düşünüyorsun peki? Ona göre yardımcı olsak daha iyi olur sanki.

quote:

Hocam desteğiniz için teşekkürler. Fakat Caner'in dediği gibi onunla yaklaşık 1 senedir konuşuyoruz. Dediğiniz gibi konudaki tek mesajdan anlaşılmasa da aramız iyi onunla. O da samimiyetten öyle demiş sanırım.

Usta neresi olursa hiç farketmez

• sakaryada bilgisayar büh. ikinci öğretimi için saatleri bilen varsa yazabilirmi?
  • arkadaşlar bende istanbul ünv bilg müh ikinci öğretim yazmayı düşünüyorum ünv tede çalışmak istediğim için baya uygun ama istanbulda akşam dersleri çıkışların geç olmasınan dolayı zorlanırmıyım yardımcı olursanız sevinirim..
  • quote:

quote:

Solasın ikiyüzkırkbir

241 onun üyelik sırası donanımhaberde. Cahilliğiniz, rezil olmanıza yol açtı,

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.