Şimdi Ara

FIAT GRUBU İLE İLGİLİ BUTUN SORUNLARIN CEVABI BURADA...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
242
Cevap
15
Favori
144.869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Fiat yetkili servisinde mekanik ustası olarak çalışıyorum. Aracınız ile olan bütün sorunları burada paylaşabilirsiniz.

Elimden geldiğince buradan yardımcı olacağım sizlere...

Gündüz serviste olduğum için sorularınızı akşam 19:00 dan sonra cevaplayabileceğim.

Hepinize arızasız günler dilerim...

• Dün anayola çıkmak üzere köşede bekliyordum yolun aşağısından hızlıca gelen bir Ford Transit başka bir arabaya çarpmamak için direksiyonu kırdı firene bastı ama sabit duran benim arabama çarptı moralimizi de araba gibi parçaladı burada ki arkadaşlara sormak istedim hemde resmini ekliyorum arabayı kaskoya bıraktım arabamın başına neler gelecek beni bilgilendirir misiniz...

http://img694.imageshack.us/i/10112009277.jpg/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mhtbodur -- 11 Kasım 2009; 12:01:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: scalera

iyi günler benim fiat punto 1.4 16v 95hb benzınlı 2004 model arabam var.egzozunu değiştirmek istiyorumda bana nekdara malour bilgisi olan varmı cevap verirlerse sevinirim.

Merhaba
    Sizi Punto Türkiye sitesine bekliyoruz. Sorununuz konsunda size yardımcı olacak bir çok yetkili ve bilgili arkadaşımız var. Sizi de aramızda görmek isteriz.
    Ayrıntılı bilgi için tıklayın :
    www.puntoturkiye.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: scalera

iyi günler benim fiat punto 1.4 16v 95hb benzınlı 2004 model arabam var.egzozunu değiştirmek istiyorumda bana nekdara malour bilgisi olan varmı cevap verirlerse sevinirim.
    quote:

Orijinalden alynty: scalera

iyi günler benim fiat punto 1.4 16v 95hb benzynly 2004 model arabam var.egzozunu de?i?tirmek istiyorumda bana nekdara malour bilgisi olan varmy cevap verirlerse sevinirim.

Merhaba
    Sizi Punto Türkiye sitesine bekliyoruz. Arady?ynyz tüm cevaplary forum sitemizde bulabilirsiniz.
    Ayryntyly bilgi için tyklayyn :
    www.puntoturkiye.com

• slm arkadaşlar. 2006 1.4 albea fire active 70 binde 20 bin tl istiyor. fiyat çokmu sizce ? bu parayı bu arabaya vermeye değermi??

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-sahibinden-71-binde-1.4-albea-2006-176845686/detay
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.