Şimdi Ara

DÜKKAN AÇIYORUM ADI NE OLSUN YARDIM LÜTFEN ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
0
Favori
33.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar kuruyemiş dükkanı açıyoruz ve ismini doru düzgün kafaya yerleşen bi isim bulamadık lütfen bana yardım edermisiniz görüşlerinizi bekliyorum.. böyle akılda kalıcı orjinal bi isim olsun istiyorum kuruyemiş dükkanı olarak nasıl iyi gider arkadaşlar yarına kadar bulmam lazım acil yardım bekliyorm.. tşkler..

• Yandan Yemiş (YY)
  • "ye ye kuruyemiş" dicem ama kullanılıyo

aslında güzel isim ama işte cidden kullanılıyo. hatta "ye ye 2" si bile var.
  • Yemişçi
  • kuruyemiş borsaya dokunmamış
  • arkadaşlar biraz daha ciddi lütfen bende isterim ye ye koymayı ama biizmkiler hayatta koydurmaz daha güzel ciddi isimler bekliyrum arkadaşlar tşk.ler
  • Sardemir Kuruyemiş
  • ciddi ciddi yemiş
  • quote:

Orjinalden alıntı: optiboy

Yandan Yemiş (YY)

• KURUYİYEMEMİŞ ISLATMIŞ
  • guru yemiş
  • Nevizade güzel gider hocam. İlerde fazla kazanırsan görürsün artık beni :)
  • arkadaşlar geyiğe vurmayın allah aşkına :D eğer güzel bi isim bulamazsam ismi KEREM kuruyemiş olcak boktan bi iism olsn istemiyorum yardım please ltfen dalgaya vurmayıp mantıklı güzel isimler söyleyin rica ediyom.
  • Kuruyemişçi
  • Çıtırık , çıtırcık
  • quote:

Orjinalden alıntı: sardemir

arkadaşlar geyiğe vurmayın allah aşkına :D eğer güzel bi isim bulamazsam ismi KEREM kuruyemiş olcak boktan bi iism olsn istemiyorum yardım please ltfen dalgaya vurmayıp mantıklı güzel isimler söyleyin rica ediyom.

Kerem olmaz abisi. Çok bilindik olur. Şahsuvar Kuruyemiş falan koyun. Elalem bişey sansın.
  • Kardeşler Kuruyemiş olabilir mi?
  • dehe kuruyemiş yada artık ıslandı yemiş
  • Mido Kuruyemiş
  • Şuan kopmaktayım

kuruyemis.com
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.