- x
DC Universe Online
1409 Cevap137569 Görüntüleme11 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: <<     15 16 17 [19] 21 22 23 24      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

4860 Mesaj
26 Haziran 2012; 0:09:35 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

quote:

Orijinalden alıntı: AloneWolf1453

Üst üste iki mesaj olucak birazcık flood olucak ama kusuruma bakılmasın lütfen....

PS3'te olup US serverda oynayan arkadaşlar varsa eğer lütfen benimle irtibata geçsin forumca toplanabildiğimiz kadar toplanalım

! PS3-US !

Saygılar...

pc yi bırakmayacaktın :D

Sen Beşiktaşsan hakemi de yeneceksin hakemi yendiğin zaman kazanacaksın. Beşiktaş'ın hakemden gol yemişliği bile vardır." - Vedat Okyar

64 Mesaj
26 Haziran 2012; 0:45:16 

İnan oyun PS3 için biçilmiş kaftan

459 Mesaj
26 Haziran 2012; 18:23:42 

quote:

PS3'te olup US serverda oynayan arkadaşlar varsa eğer lütfen benimle irtibata geçsin forumca toplanabildiğimiz kadar toplanalım

PS3'te oynamıyorum ama merak ettim. Neden US serverde oynuyorsun?

64 Mesaj
27 Haziran 2012; 1:32:50 

PSN hesabım US çünkü

9 Mesaj
27 Haziran 2012; 11:40:33 

SELAM ARKADAŞLAR OYUNU EKİP OLARAK OYNAMAK İSTEYEN YARDIMLAŞMAYI SEVEN ARKADAŞLAR VARSA LİG TheOttomanEmpires BEKLERİZ. OYUN İÇİ NİCK KaTiLSaN

4860 Mesaj
27 Haziran 2012; 16:47:07 

bu marketteki olay nedir? SOE AUTHENTICATOR?

Sen Beşiktaşsan hakemi de yeneceksin hakemi yendiğin zaman kazanacaksın. Beşiktaş'ın hakemden gol yemişliği bile vardır." - Vedat Okyar

178 Mesaj
3 Temmuz 2012; 12:08:13 

Arkadaşlar bow acrobatic bir karakter açacağım ama gücüne karar veremedim.Fire ile ice arasında kaldım.Fire'ı seviyorum,güzel skilleri var.İce'ı da şu yönden düşünüyorum:okçu en iyi elflerdir,elfler de genelde su kullanır o yüzden elflere benzesin istiyorum ama buzu da suyu da pek sevmem,oyunda güzel gözükmüyor bence.Siz ne dersiniz?

İkinci bir sorum ise önce mi sonra mı bow kullanacağım yani hem dual wield hem bow oynayacağım.30lvlerde saten bir silahı full yapıp başka silaha geçiyorsun.Dps oynamak istiyorum sizce birinci silahım dual wield mi bow mu olsun*

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chosen61 -- 3 Temmuz 2012; 15:29:02 >

Blood and Honor

4 Mesaj
3 Temmuz 2012; 18:50:10 

arkadaşlar healer bir krakter açmak istiyorum ama healer olduğum da bazı oyuncular gibi 600-800 can vermek istiyorum nasıl yapabilirim aynı zamanda bir de escrow un ne olduğunu söylerseniz sevinirim.

psn:niklaus1905 ekleyen arkadaşlarla oynayabiliriz daha önceden oyunu oynadım kötü oynamam

4860 Mesaj
4 Temmuz 2012; 20:45:29 

quote:

Orijinalden alıntı: niklaus1905

arkadaşlar healer bir krakter açmak istiyorum ama healer olduğum da bazı oyuncular gibi 600-800 can vermek istiyorum nasıl yapabilirim aynı zamanda bir de escrow un ne olduğunu söylerseniz sevinirim.

psn:niklaus1905 ekleyen arkadaşlarla oynayabiliriz daha önceden oyunu oynadım kötü oynamam

heallerdan anlamam ama youtube dan dc universe healler build diye aratırsan çok önemli bilgiler edinebilirsin

4 Mesaj
5 Temmuz 2012; 22:07:21 

peki şu escrow para nedir?

4860 Mesaj
6 Temmuz 2012; 10:06:12 

quote:

Orijinalden alıntı: niklaus1905

peki şu escrow para nedir?

normal üyelik olunca sadece 1.500 dolar yanında taşıyabilirsin premium olursan 2.000 dolar legend olursan sınırsız para taşıyoabilirsin
yani escrowdaki parayı legend olmadan kullanamazsın diye biliyorum

5323 Mesaj
6 Temmuz 2012; 22:38:37 

Arkadaşlar oyuna çok uzun zamandır girmiyorum ama DH'den US'ta oynayan var mı

Vorsprung durch Technik

6 Mesaj
7 Temmuz 2012; 21:26:54 

Ben USteyim 30 level firedeyim nickim AminoAsil isteyen eklesin oynayabiliriz.
Bir sorum olucak bu combat rating neye göre yükseliyor ? silah gücümüze göremi ?

4860 Mesaj
7 Temmuz 2012; 21:36:42 

quote:

Orijinalden alıntı: Darksiders92

Ben USteyim 30 level firedeyim nickim AminoAsil isteyen eklesin oynayabiliriz.
Bir sorum olucak bu combat rating neye göre yükseliyor ? silah gücümüze göremi ?

itemlerinde leveli item lvl ortalamasına göre

9 Mesaj
8 Temmuz 2012; 16:51:26 

combat rating oyunda en önemli şeylerden biri bozcan'in dediği gibi itemlerin lwl'leri ile lakalı duos ve raid'lere giriş combat rating ortalamana göre...

lig: TheOttomanEmpire

Bize Dc'de Trabzon :)

4 Mesaj
10 Temmuz 2012; 12:02:47 

beyler ps de eu da sorcery villain karakter açacağım eu da villain olarak oynayan varsa bana yardım edebilirmi ismimde MagicKiller veya MagicKiller05 olacak

16 Mesaj
12 Temmuz 2012; 0:39:01 

Arkadaşlar mental dual wield kullanıyorum. En iyi dmg skilleri hangileri sizce yanı hangı skıllerı kullanmalıyım bana faydalı olabılecek

64 Mesaj
12 Temmuz 2012; 7:10:17 

Arkadaşlar tank classından anlayanlar varsa bana pm atabilir mi ? Ya da alttan devam edebilir mi ? Tank düşünüyorumda bi kaç sorum olucak

64 Mesaj
12 Temmuz 2012; 7:26:49 

Arkadaşlar tank classından anlayanlar varsa bana pm atabilir mi ? Ya da alttan devam edebilir mi ? Tank düşünüyorumda bi kaç sorum olucak

4860 Mesaj
12 Temmuz 2012; 10:56:12 

quote:

sen direk sorularını sor hocam anlayan biri gelince cevaplasın direk :)

4860 Mesaj
13 Temmuz 2012; 22:14:20 

Lightning Strikes dlc si aldim digerinide alicama sirayla gerçekten kendini oynatan bi oyun :D

15235 Mesaj
14 Temmuz 2012; 9:32:38 

quote:

Orijinalden alıntı: ParZ

US Level 10 :) yeni başladık2 arkadaş. Gothamciyiz. Ben flame / fly / brawling

Gerçeği bulacaksınız ve gerçek sizi özgür kılacak.

4860 Mesaj
14 Temmuz 2012; 10:16:13 

quote:

Orijinalden alıntı: ParZ

us tayım hero cr59

3221 Mesaj
14 Temmuz 2012; 21:57:21 

EU oynamak için yüklüyorum :P

3 Mesaj
17 Temmuz 2012; 3:17:01 

Dc de Yeni Bir Lig Kuracagız.
Elektrik
2 Nature(Dpslerdir Baya Saglam)
1 Tank(Fire-Dps Vs Pve İcin Set. Baya Saglam)
1 Earth

Oyundaki Adlar
TRPhoenix
xJinxKazama
cumaliii
Dead Poet
iCraw

Rc Kullanıyoruz.Team Speak Gibi Program
Tam Adı:Raidcall Üye Olup Giris Yaptıgınızda Sol Üst Tarafta İd Kısmına 4771541 Yazip Enterladıgınızda Bizim Rc Oyun Odamıza Gırıs Yapıp Iletısıme Gecmıs Olursunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TRPhoenix -- 18 Ağustos 2012; 23:41:29 >

12 Mesaj
18 Temmuz 2012; 10:59:36 

eu Level 15 :) yeni başladım. Ben fire / fly / hand blast çok çözebilmiş değilim zaten ya hiç türke rastlamadım allah rızası için biri davet arkadaşlık vs gönderebilirmi nick akineton

12 Mesaj
18 Temmuz 2012; 11:02:41 

fire hand balst için en iyi skiller hangileri birde nasıl itemler kullanmalıyım son olarakta hand blasti skilleri sıfırkadığımda değiştirebilirmiyim ?

3221 Mesaj
19 Temmuz 2012; 22:51:36 

quote:

Orijinalden alıntı: TRPhoenix

Dc de Yeni Bir Lig Kuracagız.
Elektrik
2 Nature(Dpslerdir Baya Saglam)
1 Tank(Fire-Dps Vs Pve İcin Set. Baya Saglam)
1 Earth

Oyundaki Adlar
TRPhoenix
xJinxKazama
KaTiLSaN
iCraw

Rc Kullanıyoruz.Team Speak Gibi Program
Tam Adı:Raidcall Üye Olup Giris Yaptıgınızda Sol Üst Tarafta İd Kısmına 4771541 Yazip Enterladıgınızda Bizim Rc Oyun Odamıza Gırıs Yapıp Iletısıme Gecmıs Olursunuz.

Vay selam :D MegaFlash ben :D Gelirim.

6 Mesaj
21 Temmuz 2012; 12:19:24 

us mu daha kalabalık eu mu arkadaşlar ?

178 Mesaj
27 Temmuz 2012; 16:18:58 

Arkadaşlar oyuna giremiyorum ne sıkıntı var? Siteden siteye atıyor.

Blood and Honor

12 Mesaj
27 Temmuz 2012; 19:19:33 

30 level mor setleri almam için sadece sc almak yeterlimi yoksa illa ki legend üyelik sahibi mi olmak lazım

4860 Mesaj
28 Temmuz 2012; 22:02:55 

quote:

Orijinalden alıntı: kuflu pasta

30 level mor setleri almam için sadece sc almak yeterlimi yoksa illa ki legend üyelik sahibi mi olmak lazım

gerek yok legende falan bence t2 setini tamamlayana kadar legende gerek yok

12 Mesaj
28 Temmuz 2012; 22:33:18 

quote:

Orijinalden alıntı: bozcan61

gerek yok legende falan bence t2 setini tamamlayana kadar legende gerek yok

cevabın için teşekkür ederim. 30 levelim ama bir baltaya sap olacak kadar bilgim yok oyunda. t2 setine demek açıklarsan çok sevinirim. mor setlerin defansı benim itemların 2 katı... 30 level görevlerinde daha ilk salonda geberiyorum

156 Mesaj
6 Ağustos 2012; 1:37:58 

ya beyler stationa giriş yapıyorum ama dc ye giriş yapmıyor cıldırmak üzereyim ? yardmcı oalbilcek varmı ?

4860 Mesaj
6 Ağustos 2012; 1:46:11 

quote:

Orijinalden alıntı: lossforce

ya beyler stationa giriş yapıyorum ama dc ye giriş yapmıyor cıldırmak üzereyim ? yardmcı oalbilcek varmı ?

ticket at :(

156 Mesaj
6 Ağustos 2012; 1:51:26 

Oha okadara kadarmı diyorsun :S account change needed diyor giriyorum deniyorum olmuyor soeye giriş yapıyorum kusursuz ama oyuna girmiyor cıldırmak üzereyim

4860 Mesaj
6 Ağustos 2012; 4:01:18 

quote:

Orijinalden alıntı: lossforce

Oha okadara kadarmı diyorsun :S account change needed diyor giriyorum deniyorum olmuyor soeye giriş yapıyorum kusursuz ama oyuna girmiyor cıldırmak üzereyim

prosiebensat1 falan yazıyorsa hesabını prosieben ile birleştirmen gerekiyor

3 Mesaj
7 Ağustos 2012; 6:20:27 

Arkadaşlar görüldüğü gibi ben bu forumda yeniyim ve yanlış yere yazdıysam kusurabakmayın şimdiden.
Öncelikle bende bu oyuna başladım ve bu 16 gblik eziyete katlandım.

Sormak istediklerim şunlar:
1)Herolardan süpermenim pvp serverindeyim 1 günde 8 lvl kastım bow fire superspeed(arkadaşlar eksiklik yapmışmıyım uyarırsanız sevinirim) :))
2)bir oyun tanıtım videosu vardı adamlar süpermen seçmiş onun özelliğini taşıyordu gözünden ışın çıkarıyordu lvlide sanırım 15 veya 21 di bu nasıl oluyor banada açıklarmısınız
3)Bu en çok merak ettiğim lütfen buna bi açıklama getirin kafayı yiyeceğim --> Ben bir görev aldım görevde legend pvp de arksum mu ne ona gir diyor[Yanlış yazdım biliyorum 2 gündür uyumuyorum ] girdim ready yapmam için karakter yani ordan bişi seçmem lazım ancak hepsi kilitli görevde bu yani bu ne saçma bir iş hem görevi veriyor hem kilitli derdim ama böyle bişi yapmları için onların aptal olmaları gerek diye düşünerek galiba bir yolu var kilit açmanın bedavadan biliyorsanız söyleyebilirmisiniz kafayı yiyeceğim :(

ŞİMDİDEN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM Nickim: Vodgah eklemek isteyen veya clan alıp yardım etmek isteyen varsa lütfen ulaşın biz yeniyiz

4860 Mesaj
7 Ağustos 2012; 16:11:53 

quote:

Orijinalden alıntı: CanerArtar

Arkadaşlar görüldüğü gibi ben bu forumda yeniyim ve yanlış yere yazdıysam kusurabakmayın şimdiden.
Öncelikle bende bu oyuna başladım ve bu 16 gblik eziyete katlandım.

Sormak istediklerim şunlar:
1)Herolardan süpermenim pvp serverindeyim 1 günde 8 lvl kastım bow fire superspeed(arkadaşlar eksiklik yapmışmıyım uyarırsanız sevinirim) :))
2)bir oyun tanıtım videosu vardı adamlar süpermen seçmiş onun özelliğini taşıyordu gözünden ışın çıkarıyordu lvlide sanırım 15 veya 21 di bu nasıl oluyor banada açıklarmısınız
3)Bu en çok merak ettiğim lütfen buna bi açıklama getirin kafayı yiyeceğim --> Ben bir görev aldım görevde legend pvp de arksum mu ne ona gir diyor[Yanlış yazdım biliyorum 2 gündür uyumuyorum ] girdim ready yapmam için karakter yani ordan bişi seçmem lazım ancak hepsi kilitli görevde bu yani bu ne saçma bir iş hem görevi veriyor hem kilitli derdim ama böyle bişi yapmları için onların aptal olmaları gerek diye düşünerek galiba bir yolu var kilit açmanın bedavadan biliyorsanız söyleyebilirmisiniz kafayı yiyeceğim :(

ŞİMDİDEN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM Nickim: Vodgah eklemek isteyen veya clan alıp yardım etmek isteyen varsa lütfen ulaşın biz yeniyiz

o legend görevinde sana maille robin gelmesi lazim onu alıp sağ tıklayıp aktif ediyosun

17 Mesaj
7 Ağustos 2012; 19:09:01 

Ya oyun iyi hoşta 17GB çok fazla bir oyun için. Heleki 1mbit internetle indirmek ölüm.

3 Mesaj
7 Ağustos 2012; 19:28:12 

quote:

Orijinalden alıntı: bozcan61

o legend görevinde sana maille robin gelmesi lazim onu alıp sağ tıklayıp aktif ediyosun

Kardeşim görevde hiçbirşey açılmadı yine bide öbür sorularımıda yanıtlıyabilirmisin :D

4860 Mesaj
7 Ağustos 2012; 21:24:46 

quote:

Orijinalden alıntı: CanerArtar

Kardeşim görevde hiçbirşey açılmadı yine bide öbür sorularımıda yanıtlıyabilirmisin :D

dps misin tank mısın ya da ne olacaksın 30 lvlden sonra char build araştirmalısın, mantığını kavrayınca anlıyorsun zaten :)
tavsiyem 30 kadar martial art dual weid gibi silahlar kullan
o gözden ışın çıkarma falan iconic skillerde bakarsın oraya :)
wachtowerda skill stat sıfırlama yeri var ihityacın olabilir :)
oyun asıl 30 lvlden sonra başlar uyarlamalıyımki ilerde illaki dlc(ler) alman gerekecek :)

352 Mesaj
9 Ağustos 2012; 21:13:31 

oyun icinde ucmayı akrobata cevirebiliyormuyuz

hadi bana yaşamanın amacını söyle hayatmı bu nedir bu böyle ..boşa geçen her vakit insanı yoruyo..boşa akan heryaş insanı boğuyo..nedense herşey hep böyle oluyo aynı senaryodan bıkmışım ben.http://www.youtube.com/watch?v=6dW6aNAZGTM

629 Mesaj
11 Ağustos 2012; 17:57:08 

Arkadaşlar oyunu steam'den yükledim ama us account a bağlanıyorsun git eu account u aç dedi. Oyunu yeniden indirecekmiş falan ben pek anlamadım yükle dedim ama zaten eskiden eu şeklinde yüklemeye çalıştığımda hata vermişti oyunu. Yardım edebilecek var mı?

17 Mesaj
12 Ağustos 2012; 1:23:45 

Bu Cash almak için kredi kartını girince hep yalnış girdiniz diyor. Paypal'dan başka seçenek yok mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProTurk -- 12 Ağustos 2012; 4:59:30 >

64 Mesaj
12 Ağustos 2012; 21:55:53 

quote:

Orijinalden alıntı: ProTurk

Bu Cash almak için kredi kartını girince hep yalnış girdiniz diyor. Paypal'dan başka seçenek yok mu?

Eğer PS3 için konuşuyosan evet psnden Türk kredi kartlarıyla alışveriş yapamıyosun TürkPSN dışında ee oyunda TürkPSN de yok ve seninde us,uk ve eu olduğunu varsayıyorum psn card alıp ordan marketplaceden alışverişini yapabilirsin sadece kardeşim ne yazık ki yıllardır bu sıkıntıyı çözmüyolar eşek herifler

17 Mesaj
12 Ağustos 2012; 22:31:13 

quote:

Eğer PS3 için konuşuyosan evet psnden Türk kredi kartlarıyla alışveriş yapamıyosun TürkPSN dışında ee oyunda TürkPSN de yok ve seninde us,uk ve eu olduğunu varsayıyorum psn card alıp ordan marketplaceden alışverişini yapabilirsin sadece kardeşim ne yazık ki yıllardır bu sıkıntıyı çözmüyolar eşek herifler

Cevabın için sağol. Ben Turkcell mobil ödemeyle hallettim. Oyunla ilgili bir sorum var belki sorulmuş olabilir. O karakter yaratmadaki ekrana bir daha gelme şansımız var mı? Bu arada PC, EU serverinde Lantern oynuyorum. xGreenLantern görürseniz selamlayın.

Ekleme: Tamam Style bölümünden ayarladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProTurk -- 13 Ağustos 2012; 1:43:46 >

802 Mesaj
13 Ağustos 2012; 4:27:03 

Bende tekrardan başladım arkadaşlar oyuna,1 yıl önce oynamıştımda bazı şeyleri unutmuşum açıkçası =) çünkü okadar çok kasmamıştım ciddi ciddi.
Fire - One Handed - Super Speed karakter açtım Mentor olarkata Superman seçtim .. Şimdi ben karakterimin elindeki silahı ile vurduğunda iyi damage veren,saldırılara karşı da dayanıklı olmasını istiyorum .. Bu yüzden stat kısmında neleri en hangi neleri yüksek tutmalıyım ? Defence,Health ve Might? Yoksa Defence,Health,Damage ? Onu hala daha çözmüş değilim =) Yardımcı olursanız sevinirim ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frank08 -- 13 Ağustos 2012; 4:29:32 >

2014 Ağustos 356.Dönem TSK K.D. / 164

and the trees are now

turning from green to gold ..

17 Mesaj
14 Ağustos 2012; 0:00:52 

EU, PC'deki Hero'lar varsa gelsinler beraber görev falan yaparız.

29 Mesaj
15 Ağustos 2012; 16:49:26 

arkadaşlar belki çok saçma olacak ama şimdi steam de satılan free yazan ücretsiz.power bundle ne demek oluyor.oyuna kayır olduktan sonra herhangi birşeye para verecek miyiz bu konuda detaylı bilgi verirseniz sevinrim

9 Mesaj
16 Ağustos 2012; 17:41:34 

Arkadaşlar oyunu indirdim launchpad çıkıyor ekranda SOE yazıyor başka bir şey gelmiyor neden bu ? Önceden oynamıştım sorun olmamıştı.Yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.

130 Mesaj
16 Ağustos 2012; 21:12:18 

Uzun zaman önce oynamistim ama bugün yeniden başladım. EU Next serverinda Hero olarak oynuyorum. Mentor Batman. Fire/Bow karışımı oynuyorum. Daha beş levelim. Ismim Arrow Arc. Gelmek isteyeni beklerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

178 Mesaj
17 Ağustos 2012; 13:34:39 

Arkadaşlar pvp:legends gibi yazan görevler nasıl yapılıyor? Y ye basın diyor sonra bir şey olmuyor başka birilerinin de mi olması lazım anlamadım.

Bir de us da mı daha fazla eu da mı daha fazla Türk var? Us oynuyorum ilk başta eu us diye bakmamıştım us da açtık karakteri ayrıca kuzenim de us da oynuyor o yüzden orda oynuyorum.Türk build var mı us da ad verebilir mi? Ayrıca pm nasıl atılır yani özel olarak nasıl konuşulur anlamış değilim.

Blood and Honor

17 Mesaj
17 Ağustos 2012; 22:48:22 

Y'ye basıp ordan Legends PvP'yi seçeceksin. Sonra soldan harita seçip sağ alttan karakterini seçeceksin. Ready'e bastıktan sonra geriye beklemek kalıyor. Grup bulunca F1'e basıp onaylıyorsun herkes onaylayınca haritaya karakter olarak ışınlanıyorsun.

EU'da oyunuyorum. PM olayı içinse konuşma yerine /tell yyy xxx yazacaksın. yyy olan yere karakter adı, xxx olan yerse mesaj. Ayrı olarak parti içi konuşma içinse /group xxx yazarsın. Bir kez yazdıktan sonra her mesajın başına /group yazmana gerek yok. Tekrardan /say xxx yazana kadar her zaman mesajlar gruba gider.

104 Mesaj
18 Ağustos 2012; 17:51:05 

Peki DC Universe Online'da parti kurma ve partiye oyuncu davet etme nasıl oluyor?

49 Mesaj
20 Ağustos 2012; 1:38:06 

legendary üyelik alamıyorum yardımcı olabilecek var mı ?

2142 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Madarist
20 Ağustos 2012; 13:44:23 

arkadaşlar yardım edin oyundayken oyun donuyor müzikler filan devam ediyo ama ekran donuyo sonra crash hatası veriyor

Pirates are evil!!? The Marines are righteous!!?
These terms have always changed throughout the course of history...!!!
Kids who have never seen peace and kids who have never seen war have different values!!!
Those who stand at the top determine what's wrong and what's right!
This very place is neutral ground!!!
Justice will prevail, you say!? But of course it will!!
Whoever wins this war...becomes justice!

2374 Mesaj
21 Ağustos 2012; 2:25:45 

beyler uzun zaman sonra tekrar yükledim oyunu üyeliğimle giriş yapıyorum oyua giriyor ama yeni karakter yaratmamı istiyor benden ? eski karakterim ne oldu benim ?

1 yıl olmuştur ama en son gireli herşey sıfırlandı mı oyunda :S

15 Mesaj