Şimdi Ara

DC Universe Online (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.438
Cevap
10
Favori
168.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: AloneWolf1453
    PS3'te olup US serverda oynayan arkadaşlar varsa eğer lütfen benimle irtibata geçsin forumca toplanabildiğimiz kadar toplanalım

PS3'te oynamıyorum ama merak ettim. Neden US serverde oynuyorsun?
  • PSN hesabım US çünkü
  • SELAM ARKADAŞLAR OYUNU EKİP OLARAK OYNAMAK İSTEYEN YARDIMLAŞMAYI SEVEN ARKADAŞLAR VARSA LİG TheOttomanEmpires BEKLERİZ. OYUN İÇİ NİCK KaTiLSaN
  • bu marketteki olay nedir? SOE AUTHENTICATOR?
  • Arkadaşlar bow acrobatic bir karakter açacağım ama gücüne karar veremedim.Fire ile ice arasında kaldım.Fire'ı seviyorum,güzel skilleri var.İce'ı da şu yönden düşünüyorum:okçu en iyi elflerdir,elfler de genelde su kullanır o yüzden elflere benzesin istiyorum ama buzu da suyu da pek sevmem,oyunda güzel gözükmüyor bence.Siz ne dersiniz?

İkinci bir sorum ise önce mi sonra mı bow kullanacağım yani hem dual wield hem bow oynayacağım.30lvlerde saten bir silahı full yapıp başka silaha geçiyorsun.Dps oynamak istiyorum sizce birinci silahım dual wield mi bow mu olsun*

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chosen61 -- 3 Temmuz 2012; 15:29:02 >
  • arkadaşlar healer bir krakter açmak istiyorum ama healer olduğum da bazı oyuncular gibi 600-800 can vermek istiyorum nasıl yapabilirim aynı zamanda bir de escrow un ne olduğunu söylerseniz sevinirim.

psn:niklaus1905 ekleyen arkadaşlarla oynayabiliriz daha önceden oyunu oynadım kötü oynamam
  • quote:

Orijinalden alıntı: niklaus1905

arkadaşlar healer bir krakter açmak istiyorum ama healer olduğum da bazı oyuncular gibi 600-800 can vermek istiyorum nasıl yapabilirim aynı zamanda bir de escrow un ne olduğunu söylerseniz sevinirim.

psn:niklaus1905 ekleyen arkadaşlarla oynayabiliriz daha önceden oyunu oynadım kötü oynamam

heallerdan anlamam ama youtube dan dc universe healler build diye aratırsan çok önemli bilgiler edinebilirsin
  • peki şu escrow para nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: niklaus1905

peki şu escrow para nedir?

normal üyelik olunca sadece 1.500 dolar yanında taşıyabilirsin premium olursan 2.000 dolar legend olursan sınırsız para taşıyoabilirsin
    yani escrowdaki parayı legend olmadan kullanamazsın diye biliyorum
  • Arkadaşlar oyuna çok uzun zamandır girmiyorum ama DH'den US'ta oynayan var mı
  • Ben USteyim 30 level firedeyim nickim AminoAsil isteyen eklesin oynayabiliriz.
    Bir sorum olucak bu combat rating neye göre yükseliyor ? silah gücümüze göremi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darksiders92

Ben USteyim 30 level firedeyim nickim AminoAsil isteyen eklesin oynayabiliriz.
    Bir sorum olucak bu combat rating neye göre yükseliyor ? silah gücümüze göremi ?

itemlerinde leveli item lvl ortalamasına göre
  • combat rating oyunda en önemli şeylerden biri bozcan'in dediği gibi itemlerin lwl'leri ile lakalı duos ve raid'lere giriş combat rating ortalamana göre...

lig: TheOttomanEmpire

Bize Dc'de Trabzon :)
  • beyler ps de eu da sorcery villain karakter açacağım eu da villain olarak oynayan varsa bana yardım edebilirmi ismimde MagicKiller veya MagicKiller05 olacak
  • Arkadaşlar mental dual wield kullanıyorum. En iyi dmg skilleri hangileri sizce yanı hangı skıllerı kullanmalıyım bana faydalı olabılecek
  • Arkadaşlar tank classından anlayanlar varsa bana pm atabilir mi ? Ya da alttan devam edebilir mi ? Tank düşünüyorumda bi kaç sorum olucak
  • Arkadaşlar tank classından anlayanlar varsa bana pm atabilir mi ? Ya da alttan devam edebilir mi ? Tank düşünüyorumda bi kaç sorum olucak
  • quote:

Orijinalden alıntı: AloneWolf1453

Arkadaşlar tank classından anlayanlar varsa bana pm atabilir mi ? Ya da alttan devam edebilir mi ? Tank düşünüyorumda bi kaç sorum olucak

sen direk sorularını sor hocam anlayan biri gelince cevaplasın direk :)
  • Lightning Strikes dlc si aldim digerinide alicama sirayla gerçekten kendini oynatan bi oyun :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: ParZ

Arkadaşlar oyuna çok uzun zamandır girmiyorum ama DH'den US'ta oynayan var mı

US Level 10 :) yeni başladık2 arkadaş. Gothamciyiz. Ben flame / fly / brawling
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.