Şimdi Ara

kampanya şifrelerimizi takasla paylaşalım kontörlerimiz ziyan olmasın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • KULLANAMADIĞIMIZ ŞİFRELERİMİZİ TAKASLA DEĞERLENDİRELİM VE KONTÖRLERİMİZ ZİYAN OLMASIN....

Öncelikle affınıza sığınarak belirtmek isterimki, şifreler para karşılığı değil fayda ve takas amaçlı paylaşılacağından dolayı bu başlığı 2.el kısmı yerine mobil operatörler kısmına açmayı uygun gördüm,

Arkadaşlar malum tüketim ürünlerinde yapılan kampanyalar sonucu tüketiciye şifreler veriliyor,

elimde şuan itibari ile

3adet pepsi (turkcell 10 kontör veriyor, ama şifre gönderimi için 2kontör alıyor,net 8kontör veriyor) (3şifre için 20dakika aramanız yeterli)

6adet magnum (magnum evi veriyor diyor ama tam olarak ne işe yarar bilmiyorum) (6şifre için 20dakika aramanız yeterli)

6adet cornetto (en az 5 vodafone kontör veriyor ama 2kontör gönderim ücreti alıyor) (6şifre için 20dakika aramanız yeterli)

şifreleri vardır, bu şifreleri kendim kullanmak yerine takas etmek istiyorum, NASILMI?

şifreleri neden bedava vermiyorsun diye sorabilirsiniz ama öğrenciyim ve burslarımın kesildiği bu yaz zamanında kontöre ihtiyacım var

ben bu şifrelerden ihtiyacı olanlara şifreleri veririm ve kendileri ise benim vodafone hattıma isterlerse kontör transferi yaparlar veya vodafone hattımı başka bir operatörden ararlar, bende ceparan sayesinde kontör kazanırım, kısacası vodafone kontör istiyorum, transferle veya aranarak.

aynı şekilde başka kampanyalardan şifresi olan ve takas sistemi şeklinde kontör ihtiyacı olanlar bu başlık altında şifre paylaşımı yapabilirler diye düşündüm

kullanamadığımız şifrelerin paylaşımını sağlayarak ziyanını önleme açısından , takası sayesinde bu başlığın forum açısından faydalı olacağını düşünüyorum,

forumdaki yönetici arkadaşlar bu başlığı silmez ve yerini değiştirmezse sevinirim

diğer kampanyalardan varsa şifre paylaşımını da buradan yaparsak cebimiz açısından faydalı olabilir,

not:bana vodafone kontör lazım olduğu için vodafone kısmına açtım ama sorun olmayacağını umuyorum, saygılarımla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi syruse -- 19 Temmuz 2009; 13:08:37 >

• evet arkadaşlar kim elinde ne şifresi varsa ve operatörüyle uyumlu olmadığı için kullanamıyorsa burada hangi kampanyadan şifremiz olduğunu belirtelim,

kontörlerimizi kullanmaya çalışalım, yazık para veriyoruz ürün alıyoruz ama operatörümüz farklı olduğu için kullanamıyoruz,

kontörlerimiz ziyan olmasın paylaşalım şifrelerimizi yada takas yapalım,

patos, doritos, pepsi, magnum, coca-cola, cornetto, eti, ülker vs..... elimizde ne şifre varsa ve kullanamıyorsak ziyan olmasın,

mesela bende magnum ve pepsi şifresi var ama hattım vodafone olduğu için yararlanamıyorum, bundan yararlanmak isteyen bir turkcellli ile kontör takas veya ceparan sayesinde kontör kazanarak 2tarafıda uygun bir şekilde mutlu edebiliriz,

bu ve benzeri isteklerimizi, takas ve paylaşmak istediğimiz kampanyaları belirtelim, kontörlerimizi değerlendirelim, sizce de iyi olmazmı ?

milyonlarca kontör veriliyor kampanyalardan ama hepsini değerlendiremiyoruz

• cornetto şifreleri bir arkadaşla görüşülerek devredilmiştir

yalnız forumda kimse şifrelere önem vermiyor ama neyse yinede elinizde kullanmadığınız şifreleri burada belirtebilirisiniz arkadaşlar

elimde an itibari ile

3adet pepsi (turkcell 10 kontör veriyor, ama şifre gönderimi için 2kontör alıyor,net 8kontör veriyor) (3şifre için 20dakika aramanız yeterli)

6adet magnum (magnum evi veriyor diyor ama tam olarak ne işe yarar bilmiyorum) (6şifre için 20dakika aramanız yeterli)

vardır, saygılarımla

• bende turkcelle 6 kontör transfer edene 4 adet cornetto şifresi verecegim
    6+4 transfer ucreti=10
    4*3=12 kontör (ya birinden 100 çıkarsa :))

iki tanede pepsi şifresi var onun için teklif alabilirim avea ve turkcell hattım var

birde 100 mb internet paketim var kart olarak kazınmamıs daha şifre kısmı onu da turkcell 10 kontöre verırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ar-te -- 19 Temmuz 2009; 15:23:41 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: ar-te

bende turkcelle 6 kontör transfer edene 4 adet cornetto şifresi verecegim
    6+4 transfer ucreti=10

iki tanede pepsi şifresi var onun için teklif alabilirim avea ve turkcell hattım var

birde 100 mb internet paketim var kart olarak kazınmamıs daha şifre kısmı onu da turkcell 10 kontöre verırım

ben sana 2pepsi şifresi versem sen bana cornettoları versen olurmu?
  • 10 adet pepsi şifresi kornetto şifresi ile takas edilir.pm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lightjedi80x -- 19 Temmuz 2009; 23:18:05 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: lightjedi80x

10 adet pepsi şifresi kornetto şifresi ile takas edilir.pm

bende de 3adet pepsi var ve cornetto şifresi ile yada ceparandan aranarak takas edebilirim
  • burası iimis ama simdilik bi teklifde bulunamıyacagım
  • quote:

Orjinalden alıntı: syruse

quote:

Orjinalden alıntı: ar-te

6+4 transfer ucreti=10

ben sana 2pepsi şifresi versem sen bana cornettoları versen olurmu?

ben elimdeki pepsi şifrelerini çıkartmaya calısıyorum
  • 3 aylık süreyi uzatan 20 kontor karşılığı,
    7 adet korneto şifresi verilir.....
  • kornetto şifrelerini pepsi ile değisirmisin
  • quote:

Orijinalden alıntı: lightjedi80x

kornetto şifrelerini pepsi ile değisirmisin

3 aylık süre 27 temmuzda doluyor, ancak süreyi uzatan kontor karşılığı verebilirim.
    26 sına kadar oğlum 3-4 korneto daha tüketir ve toplamda 10-11 şifre ide 20 kontor karşılığı verebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ar-te

6+4 transfer ucreti=10

100 mb internet paktinin geçerlilik siresi ne zamana kadar bunu bildirirmisin acaba.
  • özellikle 100mb internet şifresi karşılığı arama yapabilirim. hattım turkcell, vodafone ve avea olan hatların kontor kazanamaları için arayabilirim, karşılığında 100mb turkcell internet ilk tercihim diğer tekliflere de açığım. mesaj atın.
  • elimde 20ye yakın pepsi ve 2adet kornetto şifresi var turkcell yada vodafone kontor karşılığı verebilirim
  • Avea hattı olan ve Avea arankazan karşılığı kornetto şifresi verecek olan arkadaşlar tekliflerini bekliyorum.
  • portmanto cekmecesinde unutulup kalmış 7 adet korneto kapağını buldum.
    korneto şifrelerinin son kullanım tarihi geçmediyse diye yazıyordum, araştırıp 06.09.2009 tarihinin yani bu gün son gün olduğunu gördüm.

pm ile ulaşan ilk kişiye şifreleri vercem. ramazan günü allah razı olsun desin yeter.............
  • şifreler verilmiştir, alan arkadaşımız güle güle kullanmasını dilerim...............
  • quote:

Orijinalden alıntı: meteor68

portmanto cekmecesinde unutulup kalmış 7 adet korneto kapağını buldum.
    korneto şifrelerinin son kullanım tarihi geçmediyse diye yazıyordum, araştırıp 06.09.2009 tarihinin yani bu gün son gün olduğunu gördüm.

pm ile ulaşan ilk kişiye şifreleri vercem. ramazan günü allah razı olsun desin yeter.............

hocam hepsini vermeseydin keşke teker teker dağıtsaydın yada çifter çifter ama neyse sağlık olsun ne diyim
  • Elimde 20ye yakın pepsi şifresi var turkcell yada vodafone kontor karşılığı verebilirim
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.