Şimdi Ara

Arma Armageddon 3 Mini Oyun Bilgisayarı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
18.563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu videomuzda Arma'nın ufak boyutlarına rağmen üstün donanımsal özellikleriyle ilgi çekici bilgisayarı Armageddon 3'ü inceliyoruz.

• Güzelmiş.
  • peki fiyatı nedir?
  • ekran kartı daha iyi olsaymış tam oyun bilgisayarı olurmuş , ısınma ve boyut sorunları nedeniyle 48xx serisi kullanamadılar sanırım
  • Biraz gürültücü ama gerçekten hoş ve güzel
  • merhaba girişteki müzik kime ait
  • Mesut abi eline ağızına sağlık incele için gerçekten iyi bir inceleme olmuş sağolasın...
  • gritz- my life be like
  • Güzel :)
  • Güzel :
  • quote:

Orjinalden alıntı: g4zm4n14

gritz- my life be like

Aynı zamanda Gritz - Ooh Aah diye de geçiyor
  • o işlemciye daha iyi bi ekran kartı olmalıydı
  • Mesut abi yeri değil ama bu Ati Rodeon HD4770 lerin 1 Gb lık modellerini nereden temin edebiliriz abi yok piyasada 512 Mb lık versiyonlar var fakat 1 Gb lık yok önerebiliceğin bir yer var mı acaba...
  • inceleme için saolun
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mr.Seko

peki fiyatı nedir?

incelemesi yapılan model

Arma Armageddon 3 Mini Oyun Bilgisayarı

sitesine girerseniz daha degişik konfigürasyonlar yapabilirsiniz ancak 1607 dolar kdv dahil bence taşınabilir olmasına karşın biraz pahallı
  • bu tozlanırsa temizlemek zor olur ince ince sök tak :D
  • doğruyu söylemek gerekirse ben beğenmedim. çok sıkışık bir yapısı var...
  • Mesut bey öncelikle incelemeniz için teşekkürler!
    Burda konuşan arkadaşları görerek mesaj atmak istedim... Sorusu olanlara burdan direk cevap yazabilirim... Bu arada size gönderilmiş üründe sanıyorum ki yoktu fakat orjinal üründe dahili bluetooth da var, entegre olarak içinde... Bu arada bütün ürünlerimizde memnuniyet garantisi adını verdiğimiz bir satış sistemi uygulamaktayız... Bununla ilgili daha fazla bilgiyi web sitemizde bulabilirsiniz, Kısaca bahsetmek gerekirse hiç bir sebep belirtmeksizin ürünlerimizi 10 gün içersinde iade edebiliyorsunuz!
    Bu arada mesut bey cihazın sesi ile ilgili verilen dB bazında bilgiler çok güzel ama birde referensınız olsa harika olacak... Mesela sürekli referans olarak kıyaslayacağınız bir notebook yada bir PC sisteminiz olsa ve onunla kıyaslasanız +/- şu kadar sesli yada sessiz diye muhteşem olur... Çünkü mesela herkes 47dB in ne kadar bir ses oldugunu bilmeyebilir...

BASARILAR ve SEVGILER!!!
    arma -www.armacomputer.com

• Sizden bunu beklemezdim Mesut bey En sonra PES 2009 oyununu test etmişsiniz. Ben 2 ay öncesine kadar evimdeki hd3650 + p4 işlemciyle bu oyunu tüm detaylar açık oynuyordum. Test edilecek bir oyun değil bence
  • @Speed-Step
    Güzel inceleme olmuş fakat oyunlar çeşitlendirilebilirdi. Sanırım daha çok kullanıcıların TV'ye kurar kurmaz oynamak isteyeceği oyunlara odaklandınız... Unutmamak gerek ki o oyunlardan biri de GTA 4.

@Arma
    Sadece kendi ürününüzün değil diğer ürünlerin de incelemelerini izlerseniz, DH testlerinde 30dBA'nın uyku sınırı kabul edildiğini 40dBA'e kadar ses için idare eder dendiğini 40 üzeri için de gürültücü dendiğini görebilirsiniz.

Kaldı ki sizin ürün için de oyun esnasında gürültücü denmiş :D
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.