Şimdi Ara

tercuman olan var mı maasi ne kadar ortalama

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
4.280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ben yabancı dil okuyorum tercuman olmayı düşünüyorum ne tavsiye edersiniz

• yabanci dil okuyorum derken ?? hangi dil hang bölüm
  • ingilizce bolum yabancı dil işte
  • vallahi hocam tanıdığına piyasana bakar gene.girişimci olacaksın zor iş ama parası da güzel.geçenlerde bi vatandaş anlatıyodu bi belgeyi tercüme ettirmiş 500 lira verrmiş sonra gidip notere onaylatmış 1000 de ona bayılmış.(bu arada ben de hukuk okumayı planlıyorum)
  • aslında en güzeli fenerbahç de hani tercüman samet var öyle bir iş, hem acayip sevdiğin takımın yanındasın , hem her türlü olanak var hem de düşün , carlos la kankasın, naber çakal carlos gel 2 tavla atalım diyecek kadar yakınısnaslında en güzeli fenerbahç de hani tercüman samet var öyle bir iş, hem acayip sevdiğin takımın yanındasın , hem her türlü olanak var hem de düşün , carlos la kankasın, naber çakal carlos gel 2 tavla atalım diyecek kadar yakınısn
  • quote:

Orjinalden alıntı: baycan87

aslında en güzeli fenerbahç de hani tercüman samet var öyle bir iş, hem acayip sevdiğin takımın yanındasın , hem her türlü olanak var hem de düşün , carlos la kankasın, naber çakal carlos gel 2 tavla atalım diyecek kadar yakınısnaslında en güzeli fenerbahç de hani tercüman samet var öyle bir iş, hem acayip sevdiğin takımın yanındasın , hem her türlü olanak var hem de düşün , carlos la kankasın, naber çakal carlos gel 2 tavla atalım diyecek kadar yakınısn

vallla onun gibi olmak çok zor ya
  • quote:

Orjinalden alıntı: baycan87

aslında en güzeli fenerbahç de hani tercüman samet var öyle bir iş, hem acayip sevdiğin takımın yanındasın , hem her türlü olanak var hem de düşün , carlos la kankasın, naber çakal carlos gel 2 tavla atalım diyecek kadar yakınısnaslında en güzeli fenerbahç de hani tercüman samet var öyle bir iş, hem acayip sevdiğin takımın yanındasın , hem her türlü olanak var hem de düşün , carlos la kankasın, naber çakal carlos gel 2 tavla atalım diyecek kadar yakınısn

Bizim okuldan mezundur kendileri
    Gelir okula arada A6 sıyla sohbet falan sonra gider ama belli sağlam para kazanıyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.