Şimdi Ara

REFERANS LISTEM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
3.337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • MPY (501 3 adet aldı)SayGili (GAP 1962 ÖZEL SERİALDI)darkseed (CAP E ALDI)celalettinozturk(2 ADET CAP E ALDI)+(2 adet denim village kot 1 adet DeHogton kot aldı) murince (GAP Açık Mavi)dossts(trcell hat]mm.olcayto(levis 501 aldı)tertip47(DeHogton aldı)Daghan--D.E.K.(tv kartı satıldı)hopdedikks(500 dak tk satıldı)cixhan(w800 satıldı)Dogukan3535(tv kartı satıldı)lazminator(tv kartı satıldı)VTR(hdd alındı)$idikli(hdd satıldı)kartal_07(rayban gözlük aldım)club_alem(saat aldım)bahadr35(hafıza kartı aldım)__OnLyMe(modem ve tv kartı aldım)MAG(cd-rw aldım)sadbul(cep tel sattım)kurban50(rem aldım)ısırgan zalman_1 icebergmetii(saat aldım)marikanwap(hat aldı)tenahiz(rapid hes aldım)miccoli(tv kartı aldı)sugarboy(cep int pak aldı)bayugur(turkcell hat)bulent35220(yazlık kiralama)celikhalit8(avea kont aldım)Ünal Korkmaz (2turkcell hat aldı)reyta(okey tak aldım)Neosis(hdd aldım)ugureskici(turkcell hat aldı)@lien(turkcell hat aldı)HALO®(fut top aldım)Admin(hafıza kartı aldım)kobe_bryant1977(anakart aldım)technician77(kalem aldm)BuenoVenturan
    mitrox(nike ayakkabı 5 çift- cat bot 1 çift-and1 ayakkabı 1 çift)

MPY (501 3 adet aldı)SayGili (GAP 1962 ÖZEL SERİALDI)darkseed (CAP E ALDI)celalettinozturk(2 ADET CAP E ALDI)+(2 adet denim village kot 1 adet DeHogton kot aldı) murince (GAP Açık Mavi)dossts(trcell hat]mm.olcayto(levis 501 aldı)tertip47(DeHogton aldı)Daghan--D.E.K.(tv kartı satıldı)hopdedikks(500 dak tk satıldı)cixhan(w800 satıldı)Dogukan3535(tv kartı satıldı)lazminator(tv kartı satıldı)VTR(hdd alındı)$idikli(hdd satıldı)kartal_07(rayban gözlük aldım)club_alem(saat aldım)bahadr35(hafıza kartı aldım)__OnLyMe(modem ve tv kartı aldım)MAG(cd-rw aldım)sadbul(cep tel sattım)kurban50(rem aldım)ısırgan zalman_1 icebergmetii(saat aldım)marikanwap(hat aldı)tenahiz(rapid hes aldım)miccoli(tv kartı aldı)sugarboy(cep int pak aldı)klasgenç(HDD aldım)maqician(HDD aldım)speedy3500(ekran kart aldım)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi firstbuddy78 -- 1 Şubat 2010; 18:20:32 >

• Hatları alırken çok güzel bir kolaylık sağladı.

%100 güvenilir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ünal Korkmaz

Hatları alırken çok güzel bir kolaylık sağladı.

%100 güvenilir.

eyvallah canım kardeşim benim
  • alış verişimde bir sıkıntı yaşamadım güvenilir bir arkadaştır kendisine tekrar tşk ediyorum
  • on numara. tavsiyederim. hayırlı işler
  • psp varmı
  • iyi bir dh sakini
  • alış verişimde bir sıkıntı yaşamadım güvenilir bir arkadaştır kendisine tekrar tşk ediyorum
  • Alışverişimde ben de bir sıkıntı yaşamadım. Hayırlı satışlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: zalman_1

alış verişimde bir sıkıntı yaşamadım güvenilir bir arkadaştır kendisine tekrar tşk ediyorum

quote:

Orjinalden alıntı: huseyin34

on numara. tavsiyederim. hayırlı işler

quote:

Orjinalden alıntı: reyta

iyi bir dh sakini

quote:

Orjinalden alıntı: bayugur

alış verişimde bir sıkıntı yaşamadım güvenilir bir arkadaştır kendisine tekrar tşk ediyorum

quote:

Orjinalden alıntı: hopdedikks

Alışverişimde ben de bir sıkıntı yaşamadım. Hayırlı satışlar

HEPİNİZE AYRI AYRI ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM ANLAYŞINIZ VE HASSASİYETİNİZ İÇİN

• zalman_1 , huseyin34 , reyta , bayugur , hopdedikks ,
    HEPİNİZE AYRI AYRI ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM HASSASİYETİNİZ VE ANLAYIŞINIZ İÇİN
  • Sıkıntısız ve temiz bi alışveriş oldu.
    Teşekkür ederim.
  • Ürünümü Yurtiçi Kargonun savsaklaması nedeniyle geç de olsa teslim aldım. Sorunsuz bir alışveriş oldu.
    Hayırlı işler dilerim.
  • ark çok güvenilir dürüst bir insan alışverişe devam:)
  • ÇOK DÜRÜST VE NAZİK BİR SATICI...
    ALDIKLARIM SAGLAM VE ÇABUK ŞEKİLDE ELİME GEÇTİ,
    TEŞEKKÜRLER...
  • Gözü kapalı alış-veriş yapabilirsiniz. İyi niyetli ve saygılı bir arkadaşımızdır...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartal_07

Gözü kapalı alış-veriş yapabilirsiniz. İyi niyetli ve saygılı bir arkadaşımızdır...

çok saol kardeş
  • sorunsuz bir alış veriş oldu akşam alma kararı aldım sabaha elimde oldu :D tamamen güvenilir satıcı
  • Gözünüzü kapatıp arkadaşımla alışverişin keyfini çıkartın son derece güvenilir bir dost.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serkan ÜTEBAY

Gözünüzü kapatıp arkadaşımla alışverişin keyfini çıkartın son derece güvenilir bir dost.

quote:

Orijinalden alıntı: celikay_41

sorunsuz bir alış veriş oldu akşam alma kararı aldım sabaha elimde oldu :D tamamen güvenilir satıcı

Serkan ÜTEBAY
    celikay_41
    ÇOK TEŞEKKÜRLER HAYRINI GÖRÜN ARKADAŞLAR.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.