Şimdi Ara

NOKİA 5800 E.M VİDEO İZLEYE BİLİRSİNİZ ARTIK(ANA KONU)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
1
Favori
157.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet biraz sinirliyim... ama bu sizinle paylaşmayacağım anlamına gelmez ama içimide dökücem....

Arkadaşlar öncelikle birşey demek istiyorum 3 aydır 5800 kullanan ama araştırmasını bilmeyen hatta bilmeden konuşan arkadaşlarımız var ....
    Maksat bende birşey koyyim konuya ortak olayım diyip kendi bile yuklemedigi india versionu oyunları koyan var 5800 topicine ,
    En kızdıgım şey ise ... Bende nokia 5800 var tüm sitelere girip izliyorum diyenler ve şu şu programla rahat rahat izlersiniz diyip sallayanlar var
    5800 video izleyememe problemi yaşayan ve forumu hiç incelemeden 2. bir topici acan arkadaşlar var yöneticilerimiz çok iyi kitlemiyor dua edin .... Anlayışlı adamlar
    Ortaya birşey atıp nasıl yapıldıgını soylemeyip bir çok arkadaşımızı deli edenler var allah onları bildigi gibi etsin hepimizden bir bela almışlardır bu arkadaşlar
    Buyrun link : ...... sis. indir sonra kurama yada kurdugun gibi kullanama nese nediyim bu arakdaşlara ben diyemiyorum çunku site yasakları var .....

Nese bukadar sölediğim söze karşı ya 18 yaş altı yada sorunlu insanlar bu arkadaşlar

Telefonu alalı tam 3 gün oldu bilmiyorum hiç nokia servisine sordunuzmu ne olucak bizim bu halimiz giremiyoruz hiçbir yere diye ben sordum kendilerinin bile haberi yok birşeyden arkadaşların bizden bilgisizler emin olun..

Opera ve Skyfire gibi bir çok programı denedim ne yazıkki hiçbiri işe yaramıyor yada yüklenmiyor telefona ve bunun gibi bir çok programı bir çok flashplayer ı (sözde flash) hepsini denedim hatta telefonu bile kitledim ugraşmaktan format attım ....

Şimdi gel gelelim forumlara kitlenip kalan çözmeye çalışan yada bir çogunuz bildigi şu anda video izledigi şu konuya merak etmeyin çok güzelde bir site vericem ordan temadan tutun tüm 5800 oyunlarını ve eglenceli programları indiriceksiniz çogunu denedim yanlız yorumlara bakın bazıları india onyl version yada çalışmıyor yorumlardan anlıyorsunuz zaten ama çok güzel programlar yükledim

PROGRAMIMIZIN ADI: VTAB bu vtab ne işe yarıyor vallahi bunu size vericeğim siteden yüklüyorsunuz. Ardından yükledikten sonra Nokia 5800 ımızın Uygulamalar bolumune İconu geliyor yani yerleşiyor ve diyorki artık dertlerin bitti senin dermanın benim !!!!! bunun uzerine buyuk bir heyecanla tıklıyorsunuz tabi Vtab a adında meymelet yok ama onsuzda video yok artık katlanıcaksınız adına zuh zuh zuh bak espirime gülün yoksa koymam programı yeminle zuh zuh zuh nese devam ediyim yazdıkça yazıyorum bende kufur ettiniz farkındayım ....

VTAP ı açtıgımızda onumuze bir sayfa geliyor tek yapmamız gereken Search kısmına tıklamamız ve aklımıza ne video geliyorsa izlememiz örneğin:Hababam sınıfı -Komik videolar -Kazalar - Nostalji ve bunun gibi bir çok videoyu rahatlıkla full ekran izleye biliyorsunuz bunun yanında bize saladığı ek özelliklerde var tabi örneğin Top videolar Music videoları Comics videolar vs vs vs hadi herkeze hayırlı olsun iyi video izlemeler goruntu kalitesi çok güzel 8Meygaböyt le bağlanıyorum ben anında görüntü karşımda vallahi bulmadığım video yok ama can skıntısı için bire bir ......

BUYRUN PROGRAMI İNDİRİCEĞİNİZ YER

http://www.getjar.com/products/13324/vTap

Buraya girdiğinizde sayfayı yenileyin yada fark etmez ben sağlam olsun diye dedim

Şimdi mrk etmeyin öle eee şimdi ne yapcaz burda dedirtmem ben size madem bişiy yazıyoruz anlatırızda boş değiliz program denenmiştir kullanıyorum şu anda

Burda ikitane seçeneğimiz var diyorki istersen cep telefonundan internete gir ordan m.GetJar.com sitesine gir başında www OLMADAN yazdığım gibi bak ve Quick Download Code 22369 u yaz otomatik man ben senin cep telefonuna uygun olanı indireyim diyor direk zaten code yı giriyorsunuz çok basit ve cep telefonunuza iniyor ben öyle yaptım daha sağlam yada Download to PC var burdan indir diyor ardından Bluetoot la sen cep telefonuna aktarırsın diyor işte bukadaaaar....

ŞİMDİ GELELİM NOKİA 5800 TEMA OYUN VE PROGRAM SİTEMİZE
    http://gallery.mobile9.com/c/nokia-5800-xpressmusic-software_1954/15 Evet burdanda sadece 5800 a özel şeyler var indirdiklerimide söliyim üşenmeden

snake deluxe
    Mobile Paint
    3D Photo... güzel ama takılıyor 3d beğenmedim pek çok zorluyor makinayı
    Nokia Handwriting Calculator Kesinlikel tavsiye ederim 58800 a özel bir muazzam program özellikle ögrencilere hehe
    Touch Piano basıyorum ama geç iletiyor nedense anında sesi vermiyor
    Paint Pad buda mobile pointin değişik versionu ikisinde yükledim bu daha güzel spreyde var
    Touch Guitar Gereksiz ama bulunsun ölesine yükledim
    Time Machine Süper yapmışlar mutlaka bulunmalı

Evet şimdilik bunları yükledim zamanla yüklicem sizinde güzel bulduklarınız olursa lütfen paylaşın yanlız deneyipte paylaşın birşey biliyorsanız ben şunu yükledim süper çalışıyor eeee nerden yükledin nasıl birşey özellikleri ne zevklimi ? yok milletin azı torba değil yazan yazıyor hehehe hadi kolay gelsin

Sevgili forum yöneticileri yazdığım yazılarda kötü laf kullanmadım sadece gerçekleri yazdım gerçekleri yazdığım için umarım doğru söyleyen 9 köyden kovulur lafı olmaz bu yazımın uzerine cevap veren olur yada kendini savunan olursa o kişiye cevap bile yazmam tenezzul etmem yani Saygılarımla

konuşur gibi yazarım bazen bir okuyan birdaha okumak zorunda kalır kusura bakmayın

Saygılarımla :Strongiron

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Strongiron -- 18 Temmuz 2009; 4:46:48 >

• Cihazın kendi gömülü tarayıcısı çok sayıda Flash Videoyu site içerisinden oynatıyor sorunsuzca.
    Eğer sorun çıkıyorsa ve oynatmıyorsa Skyfire deneyin mutlaka , neredeyse tüm videoları,
    ve özellikle Stream özelliğinden faydalanarak bir çok siteden müzik videoyu da görüntülersiniz , Canlı TV dahi izleyebilirsiniz ,
    Youtube'a da sorunsuzca DNS ayarlarıyla oynamadan direk girersiniz , hayırlı olsun

www.canlitv.com

www.radyomydonose.com.tr vs. v.s..... anında Canlı Müzik ( Wi-Fi bağlantısı gerektirir )

www.skyfire.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BayBağatur -- 31 Ocak 2010; 23:21:43 >

• Skyfire'da www.youtube.com yaz , izlemeye başla
  • quote:

Orijinalden alıntı: BayBağatur

Cihazın kendi gömülü tarayıcısı çok sayıda Flash Videoyu site içerisinden oynatıyor sorunsuzca.
    Eğer sorun çıkıyorsa ve oynatmıyorsa Skyfire deneyin mutlaka , neredeyse tüm videoları,
    ve özellikle Stream özelliğinden faydalanarak bir çok siteden müzik videoyu da görüntülersiniz , Canlı TV dahi izleyebilirsiniz ,
    Youtube'a da sorunsuzca DNS ayarlarıyla oynamadan direk girersiniz , hayırlı olsun

www.canlitv.com

www.radyomydonose.com.tr vs. v.s..... anında Canlı Müzik ( Wi-Fi bağlantısı gerektirir )

www.skyfire.com

skyfire'a ayriyetten üye olmak gerekir mi facebook hesabımı açmıyoda şifreyi yanlış girdiniz diyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: BayBağatur

Skyfire'da www.youtube.com yaz , izlemeye başla

herkeze teşekkürler youtubedan hiç bir sorunum yok skyfireda youtube tamam ama face açmıyo bende

• quote:

Orijinalden alıntı: mrtbyrk

nasıl oluyor da 3 gündür 5800 xm kullanmama rağmen şu ana kadar "dns ayarları, telefonun kendi tarayıcısı, youtube uygulaması, bu konuda gördüğüm ve denediğim vtap, skyfire ve aklıma şu an gelmeyen ve denediğim onca yönteme rağmen telefonumda daha hiç bir site üzerinden video izleyemedim. bir cevap arıyorum.bir telefonda olan bir şey başkasında nasıl olmaz.bu durumdan çok sıkıldım artık.

Kardeş.

Ya yapanların, ki buna ben de dahil, yaptığı şeyler.

Skyfire ı indirmek. Telefona atmak. Dosya yöneticisinden bulduğu dosyayı tıklayıp her gelen soruya evet/devam demek. Sonra uygulamalara girip orada beliren skyfire simgesine tıklayıp programı açmak. Program açılınca da bilgisayarda nasıl yapıyorsan o şekilde internet adresi kısmınawww.youtube.com yazmak ve ok demek. Sonrasında da videoları seç izle. Bu kadar basit bir olay.

Hala olmuyor diyorsan o zaman senin telefonda bir halt var demektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DigitalWorld -- 27 Şubat 2010; 5:22:06 >

• S.a Arkadaşlar Foruma yeni üye oldum Yeni konu açamadığım için buraya yazmak istedim şimdiden herkezden özür diliyorum

Gördüğüm Kadarıyla kimse 5800 XpressMusic'in Kendi Web tarayıcısından youtube'ye giriş yapamadığından yakınmış

Ben ise küçük bir değişikliklerle Youtube'ye telefonun Web tarayıcısıyla giriş yapabiliyorum şimdi onu sizlere anlatmak istiyorum

88.248.155.141

88.248.155.142

Bu dns'yi yazıp daha sonra Telefonun Web tarayıcısınahttp://www.youtube.com/?nomobile=1
    Yazmanız yeterli Pc'Deki gibi giriş videoyu izleyiniz ...

http://www.youtube.com/watch?v=Nbnlfa4fIPs

Videodaki gibi giriş yapabilirsiniz ... Kolay gelsin ...

• quote:

Orijinalden alıntı: Sw33TyBoOY
    S.a Arkadaşlar Foruma yeni üye oldum Yeni konu açamadığım için buraya yazmak istedim şimdiden herkezden özür diliyorum

Gördüğüm Kadarıyla kimse 5800 XpressMusic'in Kendi Web tarayıcısından youtube'ye giriş yapamadığından yakınmış

Ben ise küçük bir değişikliklerle Youtube'ye telefonun Web tarayıcısıyla giriş yapabiliyorum şimdi onu sizlere anlatmak istiyorum

88.248.155.141

88.248.155.142

Bu dns'yi yazıp daha sonra Telefonun Web tarayıcısınahttp://www.youtube.com/?nomobile=1

bu bir devrim.teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: femrebbbb

ilk denememde telefonun kendi tarayıcısından gayet güzel bir biçimde youtube da video izledim.sonra kapattım ve şimdi izleyemiyorum.çok garip

88.248.155.141

88.248.155.142

Yazman yeterli ayarlarını kontrol etmeni tavsiye ederim
  • quote:

quote:

ilk denememde telefonun kendi tarayıcısından gayet güzel bir biçimde youtube da video izledim.sonra kapattım ve şimdi izleyemiyorum.çok garip

88.248.155.141

88.248.155.142

başka arkadaşlar da denesin ama olmuyor.kendi tarayıcısı video izletmiyor

• quote:

quote:

quote:

88.248.155.141

88.248.155.142

başka arkadaşlar da denesin ama olmuyor.kendi tarayıcısı video izletmiyor

ben denedim oldu..

• quote:

S.a Arkadaşlar Foruma yeni üye oldum Yeni konu açamadığım için buraya yazmak istedim şimdiden herkezden özür diliyorum

88.248.155.141

88.248.155.142

teşekkürler evet dns deişikliği çok işe yaradı girebiliyorum youtube ye fakat tam ekran yapamıyorum kendi tarayıcısından opera mobile den girdiğimde tam ekran oluyo.

• www.zedge.com gir telefonunla ilgili resim-tema-video-ringtone-vb ne ararsan var.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.