Şimdi Ara

Didim Mavişehir plajı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
28
Cevap
0
Favori
23.763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.sahibinden.com/didim_mavisehir_de_gunluk_kiralik_yazlik-90WQQaXQQ15266211WQQpXQQdisplayitem&keyword=yazl%C4%B1k

buraya gitmeyi düşünüyoruz altınkuma çok uzakmıdır şimdiden teşekkürler

• quote:

Orjinalden alıntı: TwiNChiL

http://www.sahibinden.com/didim_mavisehir_de_gunluk_kiralik_yazlik-90WQQaXQQ15266211WQQpXQQdisplayitem&keyword=yazl%C4%B1k

buraya gitmeyi düşünüyoruz altınkuma çok uzakmıdır şimdiden teşekkürler

:((((((((((((( çok manyak şeqilde ujuzzz

• Evet mavişehir bildiğim kadarıyla altınkuma uzak
    Aynı tür günlük kiralık evler altınkumda da var biraz araştır istersen
  • Uzak hocam.

Ama Mavişehir'de Aquapark var.

Ama yine de gidilemeyecek mesafe değil, 30 dakika falandır tahminen.

Minibüs fiyatları 1,50 lira.

Altınkum özellikle gece çok hoş oluyor.

(:
  • quote:

Orjinalden alıntı: head

Uzak hocam.

(:

Birde apaçileri olmasa tadından yenmez ama
  • altınkuma yakın nereler vardır pansiyon apart vs vs link verirseniz sevinirim
  • Mersin'de olan veya Mersin'e gitme imkanı olan arkadaşalra önerim Taşucu-Tisan koyu.Muhteşem bir yer 2 tarafınız dağlarla çevrili (zaten o dağalrdan birini aşarak oraya ulaşıyorsunuz.Yaklaşık 400-500m dağa 10 dk içinde çıkıyorsunuz ve iniyorsunuz.)bir yarım adasınız.Deniz zaten havuz gibi ve zaten kalabalık yok muhteşem bir yer.

Resim koymak isterdim ama şuan bir işim var birkaç saat sonra ekleyebilirim.(Bizim çektiğimiz resimler daha elime ulaşmadı onlar en yenisi ama daha bende değil)
  • quote:

Orjinalden alıntı: by_kesh

Mersin'de olan veya Mersin'e gitme imkanı olan arkadaşalra önerim Taşucu-Tisan koyu.Muhteşem bir yer 2 tarafınız dağlarla çevrili (zaten o dağalrdan birini aşarak oraya ulaşıyorsunuz.Yaklaşık 400-500m dağa 10 dk içinde çıkıyorsunuz ve iniyorsunuz.)bir yarım adasınız.Deniz zaten havuz gibi ve zaten kalabalık yok muhteşem bir yer.

Resim koymak isterdim ama şuan bir işim var birkaç saat sonra ekleyebilirim.(Bizim çektiğimiz resimler daha elime ulaşmadı onlar en yenisi ama daha bende değil)

biz ege bölgesi düşünüyoruz mersin ne alaka anlayamadım
  • Mavişehir'den Altınkum'a her 10dakikada bir dolmuş geçer. Yenihisarın içinden geçip Altınkuma ulaşır. Yol yaklaşık 20 dk sürer. Yol üzerinde Apollon Tapınağını da görebilirsin. Mavişehir tam bir dinlenme yeridir. Küçük şirin bir tatil kasabası havasındadır. Pazarı bulunur. Şirin bir yerdir. Altınkum daha hareketli ve curcunalıdır. Bütün barlar,restoranlar,cafeler,discolar Altınkumdadır. Gecesi müthiştir. Sanırım dolmuşlar gece 1:30a kadar falan çalışıyor. Daha sormak istediğin bir soru varsa cevaba hazırım.
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: by_kesh

Mersin'de olan veya Mersin'e gitme imkanı olan arkadaşalra önerim Taşucu-Tisan koyu.Muhteşem bir yer 2 tarafınız dağlarla çevrili (zaten o dağalrdan birini aşarak oraya ulaşıyorsunuz.Yaklaşık 400-500m dağa 10 dk içinde çıkıyorsunuz ve iniyorsunuz.)bir yarım adasınız.Deniz zaten havuz gibi ve zaten kalabalık yok muhteşem bir yer.

biz ege bölgesi düşünüyoruz mersin ne alaka anlayamadım

Zaten ilk birkaç kelimede yazdığım gibi "Mersin'de olan veya Mersin'e gitme imkanı olan" arkadaşlar için öneride bulundum.

• quote:

http://www.sahibinden.com/didim_altinkum_merkezde_ful_esyali_kiralik_daireler-32WQQaXQQ14930012WQQpXQQdisplayitem

burası altınkummu oluor acaba

Evet burası Altınkumun tam göbeğidir. Dolmuşların arabaların geçiş güzergahıdır. Oradan 100 metre mesafe yürüyüşte denize ulaşırsın. Fotoğrafta hemen önde çatısı gözüken yer de alışveriş merkezidir. Gürültülü ve hareketli bir yerdir. Ama kıyı tarafı esas yürüyüş yoludur. Kıyı şeridi buraya yine 90 metre mesafededir.

• Burası berbat bi yer bence...Altınkum'la mukayese edilemez...Altınkum'a git parana kıyıp...

Bi buna bak :

Didim Mavişehir plajı

Bir de buna:

Didim Mavişehir plajı

• sahibinden.com da bomba ilanlar var
    http://www.sahibinden.com/450_000_a_bir_benzerini_bulabilirmisiniz_-69WQQaXQQ13643523WQQpXQQdisplayitem
    450 bin dolara böylesini bulabilirmisiniz.ee sen 500 bine satıyon ama?
  • quote:

Orjinalden alıntı: maqician

Burası berbat bi yer bence...Altınkum'la mukayese edilemez...Altınkum'a git parana kıyıp...

Bi buna bak :

Didim Mavişehir plajı

Bir de buna:

Didim Mavişehir plajı

benim verdiğim son linkteki yer altınkum deilmi anlayamadım yaw

• Yok ben senin bir önceki mesajına yazmıştım onu...O resim tam Altınkum'un göbeğine giriştir...Benim verdiğim resim Medusa diye bir kulübün denize bakan tarafı...Merkezin solunda kalır...
  • quote:

Orjinalden alıntı: maqician

Burası berbat bi yer bence...Altınkum'la mukayese edilemez...Altınkum'a git parana kıyıp...

Bi buna bak :

Didim Mavişehir plajı

Bir de buna:

Didim Mavişehir plajı

İlk resim öğretmenler koyu(denizli öğretmenler sitesi) altınkuma 10 basar sadece o gün bozuken resmini koymuşlar.
    Mavişehir halkı yüzmeye öğretmenler plajına gider çünkü mavişehir'in denizi son derece kötü.
    Mavişehir altınkuma arabayla 10-15 dk mesafede.

bak bu resmi 23 haziranda ben çektim.

Didim Mavişehir plajı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sukubi1907 -- 18 Temmuz 2009; 12:19:48 >

• usta şurayı bi kiraya veremedin msn de toplu mesaj atıyon 2. ele konu açıyon konu dışına konu açıyon Allah yardım etsede bi tutulsa
  • quote:

Orjinalden alıntı: Come_ClaRity93

quote:

Orjinalden alıntı: head

Uzak hocam.

(:

Birde apaçileri olmasa tadından yenmez ama

apaçi yoğunluğu en az olan yer didim diyebilrim 4-5 sene öncesine kadar Türk'ü zor buluyordun hep ingiliz hep hollandalı, şuan bilmiyorum ama 2 senedir gitmedim diyebilirim

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.