Şimdi Ara

Uçak Mühendisliği (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
2
Favori
51.318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Makine secmek istiyorum ama ucak da istiyorum ve cok fazla makine muhendisi olmasi beni sogutuyor bu meslekten. sizce fazla olmasi cok kotu mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar bu yıl Türk hava kurumu üniversitesi Uçak mühendisliği giricem sizce nasıl?

• Arkadaşlar bu bölümün puanı ne kadar

• baycan87 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, ben şu an lise 3. Sınıftayım, ve sömestır tatilindeyiz. Normalde istanbulda okumayı ve İstanbul teknik te okumayı tercih ederim. Henüz çok ileri seviye bir çalışmaya başlamadım. Sizce çok geç kaldım mı ? @baycan87

• Odtu bekle beni yavrum

• Necmettin erbakan universitesinde 1.sinifim.Hazirlik okudum bu universiteden mezun oldugumda nerelerde calalisabilirim bilgi verebilecek biri var midir ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Deleloyyy

Necmettin erbakan universitesinde 1.sinifim.Hazirlik okudum bu universiteden mezun oldugumda nerelerde calalisabilirim bilgi verebilecek biri var midir ?

Abi memnun musun nasil üniversite

Bende lise 2 deyim necmetin erbakan universitesini düşünüyorum ve de is olanagi var miymis

• Uçak müh makine müh ile eğitim noktasında çok benzer.Ama şöyle bişey varki uçak mühler makinacıların çalıştığı yerlerdede çalışabiliyor makina mühler de uçak mühlerinin alanlarında çalışabiliyor.Ama makinacıların artı olarak ısı iklimlendirme döküm gibi kendi alanlarıda var işte bu yüzden makina bir artıdır.Uçak mühendisinin tabiki ismi ve pozisyonu daha havalı ama iş hayatında bazı gerçeklerle karşılaştığınız takdirde makine müh yazmadığınıza pişman da olabilirsiniz zaten makina okuduktan sonra uçak alanında yüksek lisans yapma şansınızda yüksek

• baycan87 kullanıcısına yanıt
    Merhabalar bitirdiniz mi bölümü şu an ne durumdasınız ? İlgim olduğunu düşünüyorum yardımcı olabılır misiniz ?
  • Mamunda kullanıcısına yanıt
    Hocam mezun oldunuz mu (muhtemelen olmuşsunuzdur . ) Pişman mısınız ? önerir misiniz hala tercih dönemimiz bizim şu an . odtü ve itü de uçak mühendisliği geliyor.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.