Şimdi Ara

MSI X-Slim X340 video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
13.099
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • MSI'ın tasarımıyla fark yaratan Ultra Portable dizüstü bilgisayarı MSI X-Slim X340 mercek altında.

• Eline sağlık Mesut...
  • sağolasın mesut abi inceleme için teşekkürler dekstop pc var ama artık birde bundan lazım...
  • Eline sağlık Mesut Abi...
  • bence saçma bir ürün nasıl F/P ödülünü alabilir c2s olan bir işlemcili birde 1.4Ghz video gösteriminde 100% sabit kalıyor nerdeyse bana göre bir ürün değil iyi günler
  • benim çok hoşuma gitti inceleme için teşekkürler
    bir de dvd yazıcı yanında hediye olarak verilseymiş daha da güzel olurdu
  • Fiyat performans ödülü almış ama ne kadar olduğunu söylemediniz ??
  • biraz reklam kokmuş sanki bu video :S ürün güzel ama o donanimhaber ödüllerini alacak kadarda değil, yada sizin artık değerlendirme kriterleriniz farklılaştı :S
  • Ellerinize sağlık hoş bir ürüne benziyor.
  • acer 4810'da dvd surucu var ve kendisi 14" oluyor. MSI'in rakibi 3810 serisi, ki aslinda o bile 1.9 kilo (ama gene yaklasik 8 saat pil omru var)
    bir de bu aletin ekrani 13 degil 13.4 inch.
    1 eksik usb portu ve pil omru dezavantajini goz onune almazsak acer'dan daha iyi gibi duruyor, ama ben 8 saat pil omrunu gorunce timeline'a atladim ve 600$'a amerikadan getiriyorum.
  • TimeLine kral bence... C2D işlemci ve ATi 4330 ekran kartlı modeli var, o ürün güzel epey.
  • Tasarım olarak güzel olabilir, Fakat Performans olarak sınıfta kalmış bir ürün..
  • Görsel acıdan iyi ama

Performans acısından sınıfta kalmayı bırak sınıfa bile yazılamaz.

Hayatta almıyacagım bir ürün.
  • 1.3 kiloya performans urunu var mi ki zaten?
  • teknolojinin son noktası MSI işte buuu
  • msi ın tasarıı gercekten hoş.

acer ın da benzer bir urunu var. sanıyorum

AS4810TG SFF SU3500 modeli. 1.9 kilo ama 8 saat pil omru 14" ekran ati hd4330 dvd yazıcı artıları. benzer sekilde led aydınlatma kullanılmış.

bence bu urune gore artılar iceriyor. işlemci konusunu tam araştırmadım ama su3500 de benzer performanslı bir işlemci. tabi fiyatı da gayet iyi. 1300-1400 TL arası. agırlıktaki 600 gram farkı dusunmezseniz f/p oranı cok cok iyi.
  • videonun başındaki ya bu müziği adı neydi
  • teşekkürler mesut
  • hem tasarımı kötü, malesef ucuz bir mac imitasyonunu andırıyor, hemde performansı kötü.
    bende timeline i tercih ederdim.Ati 4330 gpu kullanan modelide hd film çözümünde avantajlı our.Timeline ser,sinden 13.3' lik model 1.6kg , incelemede 14'lik model ile karşılaştırılmış.
    Lenovo ve asus un modelleride geliyor yakında , onlarda beklenebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HSeldon -- 2 Eylül 2009; 4:26:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HSeldon

hem tasarımı kötü, malesef ucuz bir mac imitasyonunu andırıyor, hemde performansı kötü.
    bende timeline i tercih ederdim.Ati 4330 gpu kullanan modelide hd film çözümünde avantajlı our.Timeline ser,sinden 13.3' lik model 1.6kg , incelemede 14'lik model ile karşılaştırılmış.
    Lenovo ve asus un modelleride geliyor yakında , onlarda beklenebilir.

tasarım neye göre kötü bu bilgisayar 3 tane ödül almış ve birisi tasarım ödülü. ben de kullanıyorum siz inceleyip kullandınız mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hannibal-57 -- 2 Eylül 2009; 4:37:48 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.