Şimdi Ara

Half Life 2 %100 Türkçe Altyazı (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
349
Cevap
9
Favori
116.742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://rapidshare.com/files/208116480/Half_Life_2_Episode_2_Tuerk_e_Yama_Unleashed_Versiyon___304__in.rar

bu da HL2E2 unleashed versiyoniçin tükrçe yama
  • quote:

Orijinalden alıntı: venomtrk

Elinize sağlık, darısı Batman Arkham Asylum'un başına

Kaliteli oyunların tamamen doğru şekilde çevrilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Rica ederim.
  • episode three çıksada rahatlasak artık valve
  • Biz de dört gözle bekliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buzada_m -- 9 Kasım 2009; 16:53:01 >
  • episode 2 yi dün bitirdim valla tadı damağımda kaldı unutturacak bu valve bize bu oyunu
  • kardes bn yeni üyeyim daha bu gun yukledim half life 2 yi bnimki orange box dedign gbi resource klasörne attm olmadı bnde hem C:\Program Files\Valvesoftware\The Orange Box\half-life 2 episode one\hl2 hemde bide C:\Program Files\VALVE\Half Life 2\HL2\hl2 bu war olmadı olmuyor denedim ikisinide bide snin rarın icindeki thumbs.db die bi dosya war o dosyayı atıyrm dizine ama cıkmıyor nese bn sna ayrıntısyla yazdım yardımm pls !!
  • Half Life'ın her bölümü birbirinden güzel.
  • ewt kardes sabahtan beri oynuyorum bisürü bölüm gectim ama snin su türkce altyazıyı yapamadım
  • walla simdide bitirdim kardes ama türkce oynamak istiyrom msjnı bekliorum
  • Adam bir ses soluk verir lan valve nasıl firmasın sen nerde bizim ep3
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeVastating

Adam bir ses soluk verir lan valve nasıl firmasın sen nerde bizim ep3

Ekim 2010'dan önce çıkmaz o oyun.
  • beyler yok mu bna bi yardım etcek
  • EP3 ü bu kadar bekletmelerinin amacı vardı. Kesin efsane bir şekilde biter oyun ve hl3 ü bekleriz heyecanla. 3 yıldır çıkmıyor oyun o yüzden kesin bir sürprizler olur. Olmazsa ayıp zaten :D
  • @ATOM:
    quote:

Orijinalden alıntı: buzada_m

Rica ederim.
    Orange Boxta tam olarak hangi dizine attın altyazıyı ?
    Bazı arkadaşlar sorun yaşamışlar çünkü Orange Boxta. Farklı birşey yapmadın heralde.

quote:

Orijinalden alıntı: vespasianus

Hocam senin yazdığın dizine. Normal HL2'den bir farkı yok(elimde tek başına orijinal HL2 de var 5 CD sürümü. Onda da aynıydı) Kendimden örneklersem (tuger1 kullanıcı ismi):
    C:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\tuger1\half-life 2\hl2\resource
    Attım ve başka bir şey yapmadan sorunsuz çalıştı. Sorun yaşayanların yazdıkları dizinlere bakılırsa, orijinal-steam sürümüyle denemiyorlar.

Not: Yalnız kullanıcı ismi ve devamı, oyuna hiç giriş yapmamışsanız gözükmez. Ya kendiniz oluşturun klasörleri veya oyuna bir kez girin önce.

Oyun içinden altyazı seçeneğini açtın di mi ? Altyazı ingilizce mi ? Yoksa hiç mi gözükmüyor altyazı ?

• ewt actım altyazılar ingilizce.
    C:\Program Files\Valvesoftware\The Orange Box\half-life 2\hl2\resource
    iste bu dizine attım. ayrıca bnde su dizinde war bunada attım olmadı
    C:\Program Files\VALVE\Half-Life 2\hl2\resource
    2. dizinde "valve" klasörünün icinde "half life 2" onunda icinde "hl2" onunda icinde "resource" klasörü war baska dosya yok bu dizinde
  • Teşekkürler.
  • @AtoM !! :
    Valla yardımcı olamayacağım sana. Orange Box'ta bazı arkadaşlarda sorun olmuştu yine. Ama onlar çözmüşler sonradan sorunu.
    Sen en iyisi bir internetten araştır.
  • altyazıları iyi düzenlemişsin ama derlemeyi unutmuşsun.closecaption_english.txt dosyasının derlenmişi closecaption_english.dat dosyasıdır ve yerinde yok.

fake factory cinematic mod, ve bazı sistemlerde çalışmamasının nedeni bu.
    çeviriyi ben derledim. bu dosyayı diğerlerinin yanına atabilirsin.

http://netload.in/dateidKHVwR6KSO/closecaption_english.7z.htm

altyazıları Türkçe yapamayan arkadaşlar da bu dosyayı hl2/resource klasörünün içine atsınlar.
  • orjinal hl2 'de sorun olur mu ?
  • Hayır, sorun olmaz.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.