Şimdi Ara

Klima Tavsiyeleri [ANA KONU] (1576. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
57.182
Cevap
701
Favori
4.427.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15741575157615771578
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • valla bana kimse kızmasın ya koskoca istanbulda bu çok övdüğünüz midea bayileri arkadaş daha adamlar sattıkları modelleri bile bilmiyorlar midea mission 12 için bugün fiyat bilgisi alıyım dedim modernklimadan yetkili satıcıları buldum aradım
    inanın konuşmaları duysanız şok olursunuz arkadaş sen bu işten ekmeğini kazanıyosun ya işine azıcık saygın olsunda neyi kaça satıyosun bi bil ya.

yani ürüne bişey diyemiycem anlamadığım bi konu ama satış berbat illa n11'den almak zorundasınız ki bunların servis anlayışını hiç düşünemiyorum.

istanbulda bu işi düzgün yapan bi midea bayisi varmı bildiğiniz:)
  • Evet arkadaşlar midea mission klimam bugün kuruldu. Çok karıştıracak vaktim olmadı kurulduktan sonra işe geldim ama gayet güzel soğuttu..yaklaşık 30 dk vakum yaptılar.. Wifi kit içinde dahili olarak çıktı henüz bağlantı yapacak vaktim olmadı.. Fotoları akşam eklerim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: garcia1905

valla bana kimse kızmasın ya koskoca istanbulda bu çok övdüğünüz midea bayileri arkadaş daha adamlar sattıkları modelleri bile bilmiyorlar midea mission 12 için bugün fiyat bilgisi alıyım dedim modernklimadan yetkili satıcıları buldum aradım
    inanın konuşmaları duysanız şok olursunuz arkadaş sen bu işten ekmeğini kazanıyosun ya işine azıcık saygın olsunda neyi kaça satıyosun bi bil ya.

yani ürüne bişey diyemiycem anlamadığım bi konu ama satış berbat illa n11'den almak zorundasınız ki bunların servis anlayışını hiç düşünemiyorum.

istanbulda bu işi düzgün yapan bi midea bayisi varmı bildiğiniz:)

Bursa içinde aynen katılıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: fragman44

Evet arkadaşlar midea mission klimam bugün kuruldu. Çok karıştıracak vaktim olmadı kurulduktan sonra işe geldim ama gayet güzel soğuttu..yaklaşık 30 dk vakum yaptılar.. Wifi kit içinde dahili olarak çıktı henüz bağlantı yapacak vaktim olmadı.. Fotoları akşam eklerim..

Güzel günlerde kullanırsınız inşallah hayırlı olsun.. cihazın konforu tüketimi iç ünite ve dış ünite sesleri hakkında değerlendirme ve düşüncelerinizi ilerki günlerde paylaşırsanız sevinirim. Güle güle kullanın doğru bir tercih yaptınız

• quote:

Orijinalden alıntı: warrior33

quote:

Evet arkadaşlar midea mission klimam bugün kuruldu. Çok karıştıracak vaktim olmadı kurulduktan sonra işe geldim ama gayet güzel soğuttu..yaklaşık 30 dk vakum yaptılar.. Wifi kit içinde dahili olarak çıktı henüz bağlantı yapacak vaktim olmadı.. Fotoları akşam eklerim..

Güzel günlerde kullanırsınız inşallah hayırlı olsun.. cihazın konforu tüketimi iç ünite ve dış ünite sesleri hakkında değerlendirme ve düşüncelerinizi ilerki günlerde paylaşırsanız sevinirim. Güle güle kullanın doğru bir tercih yaptınız

Tekrar teşekkürler..Öncelikle cihaz 81 cm güzel bir görüntüsü var..

Açık hali

DIŞ ÜNİTE(kurulumdan sonra çekebildim)

VAKUMLAMA 30 Dk (Mutlaka Yapıyorlarmış her zaman)

GÖsterge bana bozuk gibi geldi ama bilmiyorum

ilk önce yukardaki göstergenin vanasını kapattı sonra vakumu buda önemliymiş forumda okumuştum...

WİFİ KİT (Kutunun içinden çıktı)

TELEFON UYGULAMASI (biraz uğraştım ama becerebildim youtube da videosu var.Mükemmel bir özellik).
    Dışarının ve odanın sıcaklığını gösteriyor

Uzun süreli klima kullanmadığım için diğer ürünlerle karşılaştırma yapamayacağım ama dış ünite camın önünde ve hiç sesi yok gerçekten hayret ettim..Kutu içinden 4 metre bakır boru çıkıyor bana yetti devamı için metresi 35 tl olur demişlerdi.. Tüketimi konusunda ilerleyen zamanlarda yorum yapabilirim umarım memnun eder..

• fragman44 kullanıcısına yanıt
    Resim ektedir reklam filmini kaldırıp kontrol eder isiniz ve dış ünite nin ön yüzünden fotoğraflayıp paylaşırsanız daha net konuşabiliriz. Bana mission dış ünitesi değil gibi geldi
    Bu mesaja eklenen görseller:

• Dostum yazıya hiç rastlamadım ama fark nedir acaba? Farklılıklar neler? Çİzgiler yok evet...Bilgi kısmını çekebildim şimdi?

Üstadım ön cepheden benim gönderdiğim resimlerdeki gibi

• Elimdeki bütün klavuzları karşılaştırdım iç-dış ünite bilgileri birbirini tutuyor..

5 farklı belgede iç dış ünite kodları var..

Başka ne olabilir ki?

• quote:

Orijinalden alıntı: warrior33

Üstadım ön cepheden benim gönderdiğim resimlerdeki gibi

Ön cephe sizin attığınızla aynı değil fazla eğilmem lazım çekmek için cama pencere güvenip uzanmadım..
    Yeni tasarımlar benim gönderdiğim gibi sakin olun lütfen bu cihazlar 2015 üretimi normalde eski kasa olmaması lağzım zaten ürün tanıtım katoloğunda yeni tasarım dış ünite diyor.

• quote:

Dostum yazıya hiç rastlamadım ama fark nedir acaba? Farklılıklar neler? Çİzgiler yok evet...Bilgi kısmını çekebildim şimdi?

Dış ünite deki değerler doğru bandroldekiler. Bana verdikleri reklam katoloğunda görüldüğü üzere yeni tasarım dış ünite diyor. Olmazsa yarın Modern klimaya dış ünitenin resmini çekip mission nun dış ünitesi mi diye sorarak ve şunuda belirtin yeni tasarım dış ünite diye reklam katoloğunda belirtilen mi youtubede midea nın fabrikada test aşamasında çekilen video daki dış ünite ile aynı değil diye ifade edin size hemen geri dönüş yapacaklarını düşünüyorum.email attıktan sonrada telefon açıp konu hakkında email attığınızı ve takipçisi olacağınızı bildirin saygılarımla iyi geceler iyi forumlar. Sakin olun çözülür

• Ayriyeten modern klima ya telefon açtığınız da ve email çektiğinizde midea nın global sitesindeki tanıtım videolarını incelerseniz göreceksiniz ki bu dış ünite yeni tasarım dış ünite değil deyin öncesi sizde inceleyin midea nın global sitesini orda bulamazsanız you tuba de midea nın tanıtım videosunda olsun mission modelinin tanıtımında olsun, göreceksiniz ki gönderdiğim resimlerdeki gibi dir. Global sitede yoksa youtubede ki videolardan bahsedin saygılarımla

Ünite nin içi missionun olsun da dış kasa çok önemli değil üstadım. Eski teknoloji dış üniteyi bandrol yapıştırıp mission diye insanlarımıza tüketiciye kakalayıp enayi yerine koymasınlar da varsın kasa eski tasarım olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ebu Zerr Gıffari -- 14 Nisan 2016; 23:22:53 >
  • Tüm forum üyesi arkadaşlara iyi geceler diliyorum saygılarımla

• quote:

Elimdeki bütün klavuzları karşılaştırdım iç-dış ünite bilgileri birbirini tutuyor..

5 farklı belgede iç dış ünite kodları var..

Başka ne olabilir ki?

Üstadım size bahsettiğim videonun ekran görüntüsü görüntü alırken bayağı zorlandım ekran ışığı azaltıp çoğalıtıyor telefon kusura kalmayın. Midea nın mühendisleri test yaparken çekilen video sunun ekran görüntüsü dür bunlar. Saygılarımla iyi geceler

• Olmamış resim

• Gece modunda karanlık çıkmış onlar

• airfelin yeni mideaya ürettirdiği klima konusunda kafa karışıklıkları var arkadaşlarda gördüğüm kadarıyla.bakın arkadaşlar airfel midea tarafından fason üretilen bir klima.ne kadar para verirsiniz o kadar kalite yapar midea.ama görünüşüne aldanan kardeşlerime diyorum görselliğe bakarsanız herzaman yanılır hata yaparsınız.

şimdik airfelin yeni serisi kötümü derseniz kötü de diyemem iyide diyemem.çünki daha yeni girdi piyasaya ne olduğu belli değil.kağıt üstünde bana kalırsa hiçte hoş değil.giriş seviyesi inverter.görünüm güzel ama ne fayda güzellik beş pare etmiyor verim olmayınca.airfel önce şu kurulumda aliminyum boru işini bırakması şart .bu tüketiciye alenen kazıktır aldatmacadır.alan arkadaşlar diycekki bakır bizim kurulum boruları.boruların baş kısımlarına değil orta kısımlarına bakmanız gerekiyor.dilerimki bakır olsun ama airfel bu huyundan zor vazgeçer.

servisinin daıkın olması bu klimayı kaliteli yapmaz burda çok yanlış anlamalar var.reklamlara gelmeyin kanmayın.hani daıkın servis diyorsunuzya çok yaygın,bunun içinde işini layıkıyla yapanı çok az bulursunuz.bu günki daıkın servisleri eski airfelin servisleridir zaten.hani pazar tartısıyla klimaya gaz veren servislerden.biz çok gördük bunu gibi cahillikleri.demem oki daıkın demek airfeli asla yıldızlı sınıfına sokmaz.midea üretimlerini kötüde demiyorum sadece iyi yada kötü olduğunu anlamak için zamana ihtiyacı var diyorum.ama öyle çok beklenti içine girenler airfelde hayal kırıklığı yaşar özellikle ısıtmada.soğutmada bunu çok farketmezsiniz.

• bu forum da midea dan ve onun ürettiği markalardan baska marka yok mu
    he bır de parası olan daikin ve me...
    yahu satanı yok midea nın alanı yok servısı var mı bellı degıl
    ürün iyidir kötüdür bilemiyorum anlamadıgım bir konu da adam malını reklam yapıp satmazken servıslerı nasıldır ki?
    yanı bır markanın sevenı veya dusmanı degılım de .adamlar kendılerı reklam yapıp satmıyorken ınternet sıtelerınde dogru durust bı kac yer dısında satısı yokken neden bu kadar tavsıye edılıyor ..
    bi midea var baska bısey yok forum da
    saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muvakkit -- 15 Nisan 2016; 4:27:32 >
  • 
Sayfa: önceki 15741575157615771578
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.