Kfc'de çalışır mı?
44 Cevap10169 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

103 Mesaj
15 Temmuz 2009; 1:09:06 

Yarın başvurmayı düşünüyorum.sizce çalışılır mı ne düşünüyorsunuz bu konuda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cashh23 -- 15 Temmuz 2009; 1:27:02 >

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
15 Temmuz 2009; 1:10:06 

Kim?

321 Mesaj
15 Temmuz 2009; 1:10:12 

çalış(ıl)ır mı?

1891 Mesaj
15 Temmuz 2009; 1:12:36 

quote:

Orjinalden alıntı: Cashh23

Yarın başvurmayı düşünüyorum.sizce çalışır mı ne düşünüyorsunuz bu konuda.

heryerde calısmaz bir git dene istersen

587 Mesaj
15 Temmuz 2009; 1:15:38 

Şimdiden söliyim o işlerin rahatı yoktur stresi çokdur müşterisi de boldur :D çok kafiyeli oldu ama derdi bitmez müşterisi ayrı dert çalışanı ayrı det müdürü ayrı dert hem saatleri çok fazla gelir sana bütğn gğn ayakta durmak seni gerçekten çok fazla yorar

BuR@K

103 Mesaj
15 Temmuz 2009; 1:23:18 

Gitmiyorum vazgeçtim.

6929 Mesaj
15 Temmuz 2009; 1:25:50 

quote:

Gitmiyorum vazgeçtim.

adam dünden hazırmış

Eski kullanıcı adı: red a!ert

103 Mesaj
15 Temmuz 2009; 1:27:33 

quote:

Orjinalden alıntı: red a!ert

adam dünden hazırmış

588 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
MicrosoftluFasulye
15 Temmuz 2009; 3:54:00 

Dostum bence çalışmalısın , iyi para verir orası . Ayrıca sosunun tarifini öğrenirsen bizede söyle

bu hesap 2 kisi tarafindan kullanilmaktadir
alemin gözü yaşlı demba ba beşiktaşlı..

814 Mesaj
15 Temmuz 2009; 4:54:20 

quote:

Gitmiyorum vazgeçtim.

2156 Mesaj
15 Temmuz 2009; 5:42:26 

git çalış arkadaşım iyi para alırsın.

1151 Mesaj
15 Temmuz 2009; 5:43:59 

bencede git bir dene hiç olmassa. denemekten zarar çıkmaz. bizim bir akrabanın oğlu orda çalışıyor çokda memnun. maaşıda gayet iyi. hergün bedava yemekte cabası. bence şansını dene eğer beğenmezsen çıkarsın

Marco Van Basten - Eusebio - Franco Baresi - Ronaldo Fenomeno - Paolo Maldini - Hristo Stoickov - Lothar Matthaus - Romario - Peter Schmeichel - Thierry Henry - Pavel Nedved - Oliver Khan - Socrates - Gaizka Mendieta - Alessandro Del Piero - Davor Suker - Marcel Desailly - David Seaman - Gheorghe Hagi - Zinedine Zidane - Cafu - Roberto Baggio - Steve McManaman - Marc Overmars - Michael Laudrup - Roger Milla - Xavier Hernandez - Andrea Pirlo

Galatasaray da yapılan hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

7215 Mesaj
15 Temmuz 2009; 8:47:09 

quote:

Orjinalden alıntı: The souls migration

yaw git, kfc' nin tavuğundan her gün yiyeceksin işte mis gibi.
yok öyle bir lezzet ne mc donalds' da ne de burger king' de ne de başka bir yerde!
her gün kfc' den kızrmış tavuk otlansan var yaaa bir ayda gıdaklamaya da başlarsın...

yani horoz gibi ötmeye başlarsın demek istemiştim..

ya şaka bir yane bu kfc' nin sosu nasıl birşeydir öyle yok munun tarifi bir yerde..

Burger King

208 Mesaj
15 Temmuz 2009; 9:59:57 

ya ben istanbula gittim 18-20 yaşındaki kızlar gençler çalışıyordu belki senide alırlar senin yaşını bilmiyorum ama bi iş bulursun heralde

416 Mesaj
15 Temmuz 2009; 10:04:22 

Sistemi yazarsan belki söyleyebilirim.Veya www.systemrequirementslab.com gir bak.

Remember, remember, the fifth of november. The gunpowder treason and plot. I know no reason why the gunpowder treason should ever be forgot.

3233 Mesaj
15 Temmuz 2009; 10:12:34 

quote:

Orjinalden alıntı: UR

Sistemi yazarsan belki söyleyebilirim.Veya www.systemrequirementslab.com gir bak.

güzell

bang! bang!

1111 Mesaj
15 Temmuz 2009; 10:47:25 

quote:

0

0

0

0

KFC adını artık "Kentucky Fried Chicken" şeklinde açılımlı olarak hiç bir yerde kullanmıyor. Uluslararası fast food zinciri KFC'nin adından gizlediği sözcüğün "Chicken" (tavuk) olduğu ortaya çıktı. Çünkü, artık KFC'nin kızartarak sattığı ürünün tavuğa benzetilecek yanı yok. Yeni bir "yaratık. KFC'nin kızartarak sattığı ürünün artık "tavuk" denemeyecek, genetiği değiştirilmiş bir organizma olmasından ötürü "tavuk" sözcüğünü kullanmasının ABD'de uygun bulunmadığı ortaya çıktı. Yeni yaratığın, kemikçe fakir, ama et olarak "şişirilmiş bir canlı" olması hem de tüy ve kanatlarının bulunmaması ve de ucuza maledilmesi nedeniyle KFC tarafından kullanıldığı öğrenildi.

Çalışılır, neden çalışılmasın?

762 Mesaj
15 Temmuz 2009; 11:34:00 

quote:

Orjinalden alıntı: !XiR

gerçekmi bu yaw öghhh

5629 Mesaj

[5 Ağustos 2014; tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

15 Temmuz 2009; 11:36:47 

Daha Kabul Edilip Edilmediğini Bilmeden Dİrek Çalışır Mı Demen Biraz Garip..

Uzaklaştırılmış
15 Temmuz 2009; 11:37:29 

quote:

Ağzımdaki sakız yere düştü zuhaua sabah sabah ya

1215 Mesaj
15 Temmuz 2009; 11:38:16 

quote:

muhauha yine büyük bir firma hakkında yine sacma bir karalama kampanyası.. gördünüz mü kfc yi yeni organizma üretmiş

Selçuk İnan, Şınaydırıynan...

4473 Mesaj
15 Temmuz 2009; 12:23:10 

Hayır ince uçlu Olması Lazım

"ENTERESAN SİTELER" için TIKLA !

103 Mesaj
15 Temmuz 2009; 16:36:37 

Yorumlar için sağolun

5607 Mesaj
15 Temmuz 2009; 16:39:41 

Bende diyorum neden bu adamın tavukları lezzetli diye baksana ne hale gelmiş çulluklar,

Dünya üzerindeki canlıların, DNA zincirinde sadece dört Nükleotit bulunur. Her canlı varlık, bu dört temel yapı taşlarının değişik kombinasyonlarıyla yaratılmıştır. Bizim gen zincirimizde ise; Boşluklar vardır. Bunlar beşinci ve altıncı DNA Nükleotidir. Şu an gen aktarımını tamamladık, yeni bir tür yaratmayı başardık, Bu tür insan ile uzaylı melezidir,

413 Mesaj
15 Temmuz 2009; 16:52:15 

Of Fake bu fotolar.KFC pişirdiği tavukları Banvit'ten alıyor.Yani has bizim tavuklar.Amerikadan buraya Tavuk mu gelir.Sadece özel sos geliyor ABD'den.KFC iyidir çalış.

DON'T BELIEVE THE TRUTH

164 Mesaj
15 Temmuz 2009; 17:00:33 

eğer o hayvanları görme şansın varsa çalış

410 Mesaj
15 Temmuz 2009; 17:08:22 

iyi paradan kastınız ne anlamıyorum????

quote:

Orjinalden alıntı: vata

git çalış arkadaşım iyi para alırsın.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

2295 Mesaj
15 Temmuz 2009; 17:15:46 

quote:

Orjinalden alıntı: emrekr

eğer o hayvanları görme şansın varsa çalış

nan hasta hasta amma güldüm moralim yerine geldi ha

[Satılık Xbox 360 Oyunları] Tıkla!

//Satılık Fossil erkek saati\\ TIKLA!

103 Mesaj
15 Temmuz 2009; 19:12:22 

800 TL veriyorlar.

660 Mesaj
15 Temmuz 2009; 19:59:24 

quote:

Orjinalden alıntı: The souls migration

yaw git, kfc' nin tavuğundan her gün yiyeceksin işte mis gibi.
yok öyle bir lezzet ne mc donalds' da ne de burger king' de ne de başka bir yerde!
her gün kfc' den kızrmış tavuk otlansan var yaaa bir ayda gıdaklamaya da başlarsın...

yani horoz gibi ötmeye başlarsın demek istemiştim..

ya şaka bir yane bu kfc' nin sosu nasıl birşeydir öyle yok munun tarifi bir yerde..

kfcde 3 ay calıstım izlenimlerimi anlatayım
1. tavuklarda herhangi bir problem yok Banvitten geliyo gayet saglıklı tavuklar.
2. sosu Hollandadan İtalyadan vb gibi ulkelerden toz olarak gelio Restorantta karıştırılıyo ama içeriği bilinmiyo.
3. Çalışma saatleri çok ağır.. vardiyana 10 saat yazılıyo fakat 12 saat hatta 13 saati bulabiliyo.. ben 16-24 vardiyasında calısıyodum 8 saat ücreti alıyosun fakat işten 4 ten önce çıkmışlıgım yoktu (gece 4)
4. Çalışmak çok yogun ve sürekli ayak üstünde insanı cok hırpalıyo.. Yogun temponun üzerine bide insanlarla ugrasmak sınırları zorluyo..
5. Yogun Çalışmaya alışabilirsiniz.. ama gece 12 de dükkan kapandıktan sonra saat 4 e kadar süren temizlik insanı kahrediyo..
6. Tüm bu yaptıgınız fedakarlıklara ragmen yoneticilenin kendilerini bi b*k sanıp hala size fırca cekmesi işi dayanılmaz yapıyo..
7. Ayrıca maaşı 800 lira değil 30 gün * 12 saat çalışıp aldıgım para 770 lira+sigortadır..
8. Her gün tavuk yersin diyen arkadaşa sesleniyorum ilk bir hafta harika geçiyo.. doya doya yiyosunuz ama ardından o güzelim kanatları gordugunuzde kusasınız geliyo.. HErgün sabah akşam aynı sey yemekte nbıkıyosunuz..
9. Hafta da bir restoranta mal gelir onları size taşıtırlar bi nevi hammal olursunuz..
10. Çalışma saatleri içerisinde 5 dk otursanız laf yersiniz.. Tuvalete gitmelerinize bile karışırlar...

3 ay değilde 2 ay 10 gün diyelim anca dayandım en sonunda patladım ve ayrıldım.. Sen sen ol aklından bile geçirme :)

muavinlik yap veya al 1milyona oyuncak 2 milyona sat ama KFC müdürlerini emri altında çalışma..

.....

775 Mesaj
15 Temmuz 2009; 20:02:38 

burger kingde çalışıyorum 1 aydır ilk hafta mutfaktaydım 2.hafta kola bord fray bord + teras ve lobi 3. haftadan sonra full kasa
yemek ordan + ssk sigorta + yol parası + ssk asgari indirimi (fiş parası gibi bişey) günde 8 saat ,haftada 45 saat,ayda 180 saat çalıştığın zaman tam para alıyorsun ( 520 ytl ) mesai yaptığın zaman çalıştığın saat x2 ile çarpılıyor günde 9 10 saat ayaktayım yoruluyorum ama ordaki makara arkadaşlık vb. fena tavsiye ederim çalışmanı

haramilerin saltanatını yıkacağız

775 Mesaj
15 Temmuz 2009; 20:11:19 

quote:

Orjinalden alıntı: fig00

kfcde 3 ay calıstım izlenimlerimi anlatayım
1. tavuklarda herhangi bir problem yok Banvitten geliyo gayet saglıklı tavuklar.
2. sosu Hollandadan İtalyadan vb gibi ulkelerden toz olarak gelio Restorantta karıştırılıyo ama içeriği bilinmiyo.
3. Çalışma saatleri çok ağır.. vardiyana 10 saat yazılıyo fakat 12 saat hatta 13 saati bulabiliyo.. ben 16-24 vardiyasında calısıyodum 8 saat ücreti alıyosun fakat işten 4 ten önce çıkmışlıgım yoktu (gece 4)
4. Çalışmak çok yogun ve sürekli ayak üstünde insanı cok hırpalıyo.. Yogun temponun üzerine bide insanlarla ugrasmak sınırları zorluyo..
5. Yogun Çalışmaya alışabilirsiniz.. ama gece 12 de dükkan kapandıktan sonra saat 4 e kadar süren temizlik insanı kahrediyo..
6. Tüm bu yaptıgınız fedakarlıklara ragmen yoneticilenin kendilerini bi b*k sanıp hala size fırca cekmesi işi dayanılmaz yapıyo..
7. Ayrıca maaşı 800 lira değil 30 gün * 12 saat çalışıp aldıgım para 770 lira+sigortadır..
8. Her gün tavuk yersin diyen arkadaşa sesleniyorum ilk bir hafta harika geçiyo.. doya doya yiyosunuz ama ardından o güzelim kanatları gordugunuzde kusasınız geliyo.. HErgün sabah akşam aynı sey yemekte nbıkıyosunuz..
9. Hafta da bir restoranta mal gelir onları size taşıtırlar bi nevi hammal olursunuz..
10. Çalışma saatleri içerisinde 5 dk otursanız laf yersiniz.. Tuvalete gitmelerinize bile karışırlar...

3 ay değilde 2 ay 10 gün diyelim anca dayandım en sonunda patladım ve ayrıldım.. Sen sen ol aklından bile geçirme :)

muavinlik yap veya al 1milyona oyuncak 2 milyona sat ama KFC müdürlerini emri altında çalışma..

1 2 şeye katılıyorum
burger kingde 3 vardiya şekli var 11 30 21 00 19 00 03 00 21 30 08 00 bu vardiyaların herhangi birinde olursan ol günde en az 10 saat çalışıyorsun ha eleman fazla oldu işyerinde müdür gelir der erken çıkmak istermisin anca öle çkarsın yoksa çıkış yok 10 saatten önce.
21 30 08 00 vardiyası bk dilinde night vardiyasında 01 30 dan sonra bk kapanır full temizlik yapılır insan robota döner 1 hafta o vardiyada
biz müdürlerle arkadaş gibiyiz biz işimizi yaptıktan sonra bize hiçbirşey demiyor isteklerimiz olursa yapıyorlar
kasada oldugum zaman müşteriyle uğraş,mutfaktan ürün gelmesiyle uğraş vs. vs çok yoruluyorum gerçi 10 saat ayaktayım hertürlü yoruluyorum
bu işin bir artısı yükselme olanağın var ve çıkmak istemediğin sürece devam edersin + yükselirsin müdürlüğe kadar 2750 maaş alır yatarsın tabi 3-5 sene çalışmak lazım önce

haramilerin saltanatını yıkacağız

660 Mesaj
15 Temmuz 2009; 20:46:38 

:) butun kfc calısanları salata yiyordu bi ara :)
Twister ama iiçnde yeşillik :) patates :d

.....

2035 Mesaj
15 Temmuz 2009; 20:51:14 

son 3 gündür her akşam kfc den söylüyorum xtreme menü süper gerçekten

Yıldız Teknik Üniversitesi
2012 Girişliler

587 Mesaj
16 Temmuz 2009; 1:53:32 

BU işlerin bide özel dilleri var sölemeden edemiycem mesela burger kingde çalışan arkadaş alınmasın hepsi böle buzsuz kola demiycen direk sipesyel de türkçe olarak :D sade istersen hamburgeri onada et ekmek yoksa anlaşamıyoruz

BuR@K

5651 Mesaj
16 Temmuz 2009; 2:04:18 

Ya beyler ben de Teknosa ya gireyim diyorum ne dersiniz? Alakasız oldu derseniz ayrı konu açmaya da meyilim var hani. Arkadaş cevabını almış o yüzden ayrı konu açmim dedim.

PSN: SAVIARs
Gamertag: SAVIARs

4827 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Rainbow Dash
16 Temmuz 2009; 2:07:23 

Gir abi, senin gibi donanım ve xbox gibi cihazlar konusunda bilgili adamı almayıp da ne yapacaklar?

ne bakıyon lan
deviantART

5651 Mesaj
16 Temmuz 2009; 2:08:54 

quote:

Orjinalden alıntı: DsgnrYgt

Gir abi, senin gibi donanım ve xbox gibi cihazlar konusunda bilgili adamı almayıp da ne yapacaklar?

Başvuru yapacaktım ama web siteleri tadilatta sanırım. Dur ben ayrı konu açayım en iyisi.

PSN: SAVIARs
Gamertag: SAVIARs

2 Mesaj
1 Haziran 2010; 7:07:03 

KFC da McDonalds gibi Yahudi malıdır. Coca-Cola da öyle. Bu adamlar sizin gibi Yahudiseverlerin paralarını yolup yolup İsrail'i destekler. Onlar da gidip Müslümanlara misket bombası ve Fosfor bombası gibi en az 10 çeşit bombayı hediye ederler. Daha da yetmez sizin yardım gemilerinizi çevirip insanlarınızı öldürürler. Milli haysiyetinizi de 3 paralık ederler. Siz Yahudi, mason, İsrail ve destekçisi hıristiyan ürünlerini alıp desteklemeye devam edin. Ayrıca ben bir Biyologum. Bir arkadaş "yabancı ülkelerden torbalar halinde sos malzemeleri gelir, içeriğini kimse bilmez" yazmış O malzemeler de İsrail tarafından üretilen özel gıda kimyasallarıdır. Kimyasal formülünü Avrupadaki fabrikalarına gönderirler. Onlar da üretip dünyaya gönderir. O kimyasallar içinde insana zararlı ve insanın genetik yapısına zarar veren bir takım malzemeler vardır. İsrail bu tür ürünlerin içeriğini gizlemek için elinden geleni yapar. Tıpkı tarımsal tohumlar için zararlı böcek larvalarını gizledikleri gibi. Siz İsrail havuç tohumu alırsınız. Devlet sizin keyfinize de bırakmaz . Zira tohumların dağıtımı devlet tarafından yapılır. Böcek yumurtaları, tohumlarla neredeyse aynıdır. Tarlaya attıktan bir süre sonra o böcekler meydana çıkarlar. Sonrası tam bir felakettir. İçinde geldiği tohumdan çıkan ürün haricinde etrafında ne kadar bitki varsa bu böcekler yer bitirir. İlaçlar da fayda vermez. Ankara'da binlerce dönüm alana havuç eken bir arkadaşım detaylarını anlatmıştı. Maalesef Türkiye, pekçok bitki tohumunu İsrail'den alır. Bırakın artık bu bilinçsizce yaşamayı.. KFC'nin veya McDonalds'ın pis ürünlerini yemezseniz de yaşarsınız. Coca-Cola'nın yapımını görseniz, bir daha içmeye tövbe edersiniz. Siz Müslüman Türk evladı olarak daha bilinçli yaşamak zorundasınız. Canınız tavuk istiyorsa gidin bir markete KFC menüsü parasına 2 kilo tavuk alırsınız.. Hadi afiyet olsun!

Biyolog, Uluslararası Ticaret ve Lojistik Uzmanı, Bilgisayar ve Network Uzmanı, webmaster, Yazar
Proweblabs International
İnternet Hizmetleri, Website ve Grafik Tasarım

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
2 gün 5 sa. 47 dk. kadarı kaldı.
1 Haziran 2010; 7:21:50 

başka yer olsa çalısmam da kfc in o tavuklarını beleş yemek için ben bile çalısırım
aslında böyle 1 haftalığına girsem 1 hafta hergün tavuk yesem sonra çıksam işten olur mu
of çok pis canım çekti

801 Mesaj
1 Haziran 2010; 7:29:34 

quote:

Orijinalden alıntı: Rajeesh

başka yer olsa çalısmam da kfc in o tavuklarını beleş yemek için ben bile çalısırım
aslında böyle 1 haftalığına girsem 1 hafta hergün tavuk yesem sonra çıksam işten olur mu
of çok pis canım çekti

Sende az kirli çıkı değilmişsin hani

Hangi Türk Filmlerini OSCAR'a layık buluyorsunuz?(Anket)Üstteki profil avatarına yorum :)USB bellekten XP kurulumu
İnternet ile kaç yılında tanıştınız?(Anket)"KullanıcıAdı.donanimhaber.com" DH subdomain blog sayfanız olsun istermisiniz?

3877 Mesaj
1 Haziran 2010; 7:48:20 

quote:

Orijinalden alıntı: burgutex

KFC da McDonalds gibi Yahudi malıdır. Coca-Cola da öyle. Bu adamlar sizin gibi Yahudiseverlerin paralarını yolup yolup İsrail'i destekler. Onlar da gidip Müslümanlara misket bombası ve Fosfor bombası gibi en az 10 çeşit bombayı hediye ederler. Daha da yetmez sizin yardım gemilerinizi çevirip insanlarınızı öldürürler. Milli haysiyetinizi de 3 paralık ederler. Siz Yahudi, mason, İsrail ve destekçisi hıristiyan ürünlerini alıp desteklemeye devam edin. Ayrıca ben bir Biyologum. Bir arkadaş "yabancı ülkelerden torbalar halinde sos malzemeleri gelir, içeriğini kimse bilmez" yazmış O malzemeler de İsrail tarafından üretilen özel gıda kimyasallarıdır. Kimyasal formülünü Avrupadaki fabrikalarına gönderirler. Onlar da üretip dünyaya gönderir. O kimyasallar içinde insana zararlı ve insanın genetik yapısına zarar veren bir takım malzemeler vardır. İsrail bu tür ürünlerin içeriğini gizlemek için elinden geleni yapar. Tıpkı tarımsal tohumlar için zararlı böcek larvalarını gizledikleri gibi. Siz İsrail havuç tohumu alırsınız. Devlet sizin keyfinize de bırakmaz . Zira tohumların dağıtımı devlet tarafından yapılır. Böcek yumurtaları, tohumlarla neredeyse aynıdır. Tarlaya attıktan bir süre sonra o böcekler meydana çıkarlar. Sonrası tam bir felakettir. İçinde geldiği tohumdan çıkan ürün haricinde etrafında ne kadar bitki varsa bu böcekler yer bitirir. İlaçlar da fayda vermez. Ankara'da binlerce dönüm alana havuç eken bir arkadaşım detaylarını anlatmıştı. Maalesef Türkiye, pekçok bitki tohumunu İsrail'den alır. Bırakın artık bu bilinçsizce yaşamayı.. KFC'nin veya McDonalds'ın pis ürünlerini yemezseniz de yaşarsınız. Coca-Cola'nın yapımını görseniz, bir daha içmeye tövbe edersiniz. Siz Müslüman Türk evladı olarak daha bilinçli yaşamak zorundasınız. Canınız tavuk istiyorsa gidin bir markete KFC menüsü parasına 2 kilo tavuk alırsınız.. Hadi afiyet olsun!

Tavukları da kimyasalla üretip poşetlerle mi getiriyorlarmış ?

A! Elbereth Gilthoniel! Silivren penna míiriel. O menel aglar elenath, Gilthoniel, A! Elbereth! A Elbereth Gilthoniel. O menel palan-díriel. Le nallon sí. Di-nguruthos. A tiro nin, Fanuilos!

Dark Evo 5 Led, Core i5-760, Nvidia Gtx470, Microlab 2.1 FC-361, Philips 42PFL540, Samsung 46C750, Samsung BH2430, iPod Mini A1051,Samsung Galaxy Note 10.1, Samsung Galaxy S4 i9500, Nokia 5310, Xbox360 Elite 120gb Asus 15" N55SF

Okyanus ötesine selam olsun!

Uzaklaştırılmış
1 Haziran 2010; 8:35:23 

quote:

0

0

0

0

KFC adını artık "Kentucky Fried Chicken" şeklinde açılımlı olarak hiç bir yerde kullanmıyor. Uluslararası fast food zinciri KFC'nin adından gizlediği sözcüğün "Chicken" (tavuk) olduğu ortaya çıktı. Çünkü, artık KFC'nin kızartarak sattığı ürünün tavuğa benzetilecek yanı yok. Yeni bir "yaratık. KFC'nin kızartarak sattığı ürünün artık "tavuk" denemeyecek, genetiği değiştirilmiş bir organizma olmasından ötürü "tavuk" sözcüğünü kullanmasının ABD'de uygun bulunmadığı ortaya çıktı. Yeni yaratığın, kemikçe fakir, ama et olarak "şişirilmiş bir canlı" olması hem de tüy ve kanatlarının bulunmaması ve de ucuza maledilmesi nedeniyle KFC tarafından kullanıldığı öğrenildi.

ya of şimdi acayip canım çekti cidden en kısa zamanda gidip kfcden yiyecem

402 Mesaj
1 Haziran 2010; 10:33:02 

quote:

Orijinalden alıntı: !XiR

tüyü yolunmuş tavuk ve horoz başka bişey değil. bilinçli olarak yapılmış bişey. bunlarla milleti kandırıyolar ya hayret. gel gelelim israil davasına günlük hayatta kullandıgımız nerdeyse tüm markalar yahudi malı ne yapmak gerekir bilmiyorum. elimden gelse kullanmam

826 Mesaj
1 Haziran 2010; 10:57:38 

quote:

Orijinalden alıntı: burgutex

boş boş boşşş

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Kfc'de çalışır mı?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.766