Şimdi Ara

Samsung SyncMaster 80 serisi iki yeni LCD monitörünü kullanıma sunuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
2.412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Faaliyet gösterdiği hemen her alanda liderliğe oynayan Güney Kore merkezli dünya elektronik devlerinden Samsung, SyncMaster 80 serisi LCD monitör ailesini duyurduğu iki yeni model ile genişletiyor. Firmanın yeni modellerinden F2080 kod adını taşıyan monitör 20-inç, F2380 kod adını taşıyan model ise 23-inç büyüklüğünde. Touch of Colour serisinden farklı olarak daha sade bir tasarıma sahip olan ve daha çok profesyonel kullanıcıları ve kurumları hedef alan yeni monitörler, TCO 5.0 standardına da destek veriyorlar.

15mm'lik çerçeve kalınlığı ile ince bir tasarıma sahip olan yeni monitörlerden F2080 modeli 1600 x 900, F2380 modeliyle 1920 x 1080 Full HD çözünürlüğünü destekliyorlar. Dinamik karşıtlık oranları 150.000:1 olarak açıklanan yeni monitörler, 178 derecelik görüş açısı sunuyor ve görüntü aktarımı için HDCP uyumlu DVI konnektörlerini kullanıyorlar. RGB renk spektrumuna tam destek verdiği belirtilen SyncMaster 80 serisi yeni LCD monitörlerin Güney Kore'de bu ay sonu 292$ ve 353$ seviyesinden satışa sunulmaları bekleniyor.

• en sonunda tn panel olmayan modeller geliyor
  • 24" led full hd 120 hz max 30w istiyoruz. Fiyatı 300# geçmesin.

Yoksa beklemeye devam.
  • 26" olacak hd destekli olacak ölü piksel garantisi olacak fiyatı uygun olacak beklemeye devam ediyoruz kısa zamanda nasılsa full hd 26" monütörü çok ucuzaalacağımızı tahmin ediyorum
  • Bu modellr türkiye ye gelir fakat bireysel satışı olur mu bilmniyorum ztn samsung Türkiye de bir sürü s-pva sı var ama elektro marketlerde satılmıyor ve fiyatları yüksek.
  • güzel görünüme sahip :)

ama gelirmi bilinmez
  • suan abd da samsungun t260 modelı 340 dolar bızde ıse 450 dolar gıbı ucuk bı fıyattan satılıyor 350 380 dolara dusene kadar 19" 932b ıle devam edıcem
  • Yandaki Hatun Daha güzel :D
  • daha neler gidin de 32'' lcd tv alın bari sonuçta monitor full hd bilgisayar için iyi değil 16;10 daha kullanışlı idi
  • lcd lerin ve led tvlerin (led aydınlatma) fiyatları cok düşecek cünkü yakında yeni seri olan amoled tv ler ve monitörler gelecek bunların herbir pixeli ayrı bir RGB led olacak aynı zamanda dokunmatikte olacak . bütün bunlar 1-2 sene gibi kısa süredeolacak cünkü samsung telefonlarında bu teknolojiyi başarı ile kullanıyor.
  • Yukarıda arkadaşın dediğin gibi Led Monitörler gelse cidden büyük ilgi olur gibi şahsen ben direk T260'dan vazgeçip uçarım

Tasarıma çok önem veren birisi olarak ne kadar özelliği olursa olsun bu ürün kafadan benim için yatıyor (:
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.