- x
Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı
20 Cevap23828 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1373 Mesaj
14 Temmuz 2009; 18:57:48 

Arkadaşlar bankamatik kartım var. İnternete açtırmak istiyorum. Ne kadar ücret alınıyor? Kısaca yapacaklarımızı anlatırsanız sevinirim. Birde internet üzerinden ne kadar ücret alıyorlar havale ve sitelerden alışverişe?

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

Kural dışı yaşamak bir yaşam tarzıdır!

3851 Mesaj
14 Temmuz 2009; 19:03:33 

bankaya git, durumu anlat...

bi kaç gün sonra şifren gelir, onu al işlemlere başla...

ücret alınmıyor...

Nemrut,Hz. İbrahim’in ateşte yakılması emrini verdikten sonra meydanın ortasına odunlardan çok büyük bir yığın yapılmasını istemiş. Odunlar yanmaya başladıktan sonra alevler o kadar yükselmiş ki çocuklar adeta bulutların tutuşacağını sanmış. Hayvanlar korkup kaçmış. Kralın askerlerine verilen emir, Hz.İbrahim’in mancınıkla ateşin tam ortasına atmakmış. Bunu yapmalarının nedeni, herkesin bu olaydan ders alıp Nemrut’un ne kadar güçlü bir kral olduğunu anlamasıymış. Bir daha kimsenin, İbrahim (a.s) gibi, ona karşı gelmeye cesaret etmemesini sağlamakmış. -Bu sırada bir karınca da ağzında küçücük bir damla suyla koşa koşa ateşe doğru gidiyormuş. Hem de boyu göklere varan cehennem ateşine doğru. Başka bir karınca, onun bu telaşını görünce hemen yanına yaklaşıp dayanamayarak sormuş: “Hayrola, nereye böyle, ne bu acelen?” Ağzında bir damla su taşıyan karınca, o bir damlayı ellerinin arasına alıp, “Duymadın mı?” demiş. “Nemrut, İbrahim (a.s)’i ateşte yakacakmış.”
Bu yüzden, ben de ateşin olduğu yere su taşıyorum. Bu sözleri duyan karınca, kendini tutamayarak kahkahalarla gülmeye başlamış. “Sen şu ateşe yüzünü dönüp hiç bakmadın mı?” diye sormuş. “Ne kadar büyük. Senin bir damla suyun ona ne yapabilir ki?” Su taşıyan karınca, kendinden gayet emin bir şekilde “olsun” demiş. “Hiç olmazsa safım belli olur”…

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
14 Temmuz 2009; 19:08:49 

ziraat bankası internet bankacaılığı görüp görebileceğin en berbat sistem. menuleri sorunlu şifre işlemleri sorunlu . hiç tavsiye etmem.

1373 Mesaj
14 Temmuz 2009; 19:12:18 

Çok yüklü miktarlarda işlem yapmicam. Sadece forumdan ve bi kaç siteden alışveriş o kadar...

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

1448 Mesaj
14 Temmuz 2009; 20:40:52 

ziraat bankasının artık biraz yenilemesi lazım.işler orda hiç yürümüyor.
banka kartının şifresini unuttum.telefonla değiştiremedim.1 ay sonra bankaya yeni şifrem geldi.1 ay parasız gezdim

Tek Kişilik Terör Örgütü

410 Mesaj
14 Temmuz 2009; 20:56:20 

quote:

Orjinalden alıntı: Lèon

ziraat bankasının artık biraz yenilemesi lazım.işler orda hiç yürümüyor.
banka kartının şifresini unuttum.telefonla değiştiremedim.1 ay sonra bankaya yeni şifrem geldi.1 ay parasız gezdim

dostum eminmisin benim bildiğim hesabı açtığın şubeye gidince hemen vermeleri gerekiyor zaten yapılan işlem basit. siz şifremi kaybettim diyorsunuz ve adam çekmece yada kasadan şifre zarfı getiriyor ve oradaki kağıdın üzerinde işlem kodunu bilgisayara işliyor daha sonra siz bankamatik'e gidip şifreyi etkinleştiriyorsunuz. ben açıkçası 1 ay'da alınan bir şifre ilk defa duyuyorum

102 Mesaj
14 Temmuz 2009; 21:01:58 

Yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum. Şu ana kadar hiçbir sorunum olmadı. Tıkır tıkır çalışıyor. Bir iki kez internet şifremi unuttum onuda tel üzerinden halletim. Tavsiye ederim. Havale ücreti alınmıyor. Eft ise 0,16 tl.

1448 Mesaj
14 Temmuz 2009; 21:27:41 

quote:

Orjinalden alıntı: Endimiyon

dostum eminmisin benim bildiğim hesabı açtığın şubeye gidince hemen vermeleri gerekiyor zaten yapılan işlem basit. siz şifremi kaybettim diyorsunuz ve adam çekmece yada kasadan şifre zarfı getiriyor ve oradaki kağıdın üzerinde işlem kodunu bilgisayara işliyor daha sonra siz bankamatik'e gidip şifreyi etkinleştiriyorsunuz. ben açıkçası 1 ay'da alınan bir şifre ilk defa duyuyorum

o kadar eminim ki.bi daha zaten o şifreyi unutmam.

Tek Kişilik Terör Örgütü

1036 Mesaj
14 Temmuz 2009; 21:33:53 

quote:

Orjinalden alıntı: Lèon

o kadar eminim ki.bi daha zaten o şifreyi unutmam.

aynen bende

1373 Mesaj
14 Temmuz 2009; 21:49:42 

quote:

Orjinalden alıntı: teknolocix

Yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum. Şu ana kadar hiçbir sorunum olmadı. Tıkır tıkır çalışıyor. Bir iki kez internet şifremi unuttum onuda tel üzerinden halletim. Tavsiye ederim. Havale ücreti alınmıyor. Eft ise 0,16 tl.

Teşekkürler... Bide geçiş için neler istiyorlar? Yani bidaha ordan çıkıp dolaşmayalım fotokopi falan isterlermi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mascherano* -- 14 Temmuz 2009; 21:50:06 >

529 Mesaj
14 Temmuz 2009; 22:30:07 

ziraatte yıllık hesap işletim ücreti ne kadar?

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
14 Temmuz 2009; 22:38:11 

quote:

Orjinalden alıntı: Shinning Star

ziraatte yıllık hesap işletim ücreti ne kadar?

Vadesiz Mevduat Hesabında Hesap İşletim Ücreti Yok

529 Mesaj
15 Temmuz 2009; 13:34:24 

quote:

Orjinalden alıntı: Scorpion_tr

Vadesiz Mevduat Hesabında Hesap İşletim Ücreti Yok

vay be iyiymiş. maaş hesabı ya da burs hesabı falan değil dimi senin hesabın?

32 Mesaj
2 Eylül 2009; 8:50:59 

Ziraat Internet Bankacılığını ben de tavsiye ederim.

Kullanıyorum. Gayet de memnunum. Şifre için 1 ay falan da beklemedim

335 Mesaj
10 Eylül 2009; 0:19:34 

gerçekten iyi işlem yaptırıyor. bir iş bankası bir ziraat derim ikisi de güzel işliyor. nufus cuzdanı fotokopisi ile hesabını actırdıgın yere gidip internetten formu doldurup veriyorsun orada sana acıyorlar sifre kagıdı veriyolarlar. musteri hizmetlerini arayıp şifreni olusturuyorsun. sonra tıkır tıkır kullanıyorsun

http://www.facebook.com/eegbilgisayar

24 Mesaj
8 Aralık 2009; 19:58:20 

Arkadaşlar,

Ziraat Bankası sorunlu diyen kullanıcılar bence kendileri problemli. Karşınıza gelen ekranda yönlendirmeleri ya da notları okumadan önünüze gelen tuşa saçma sapan basmaya kalkarsanız değil Ziraat Bankası hiçbir yerde işlem yapamazsınız.

Önce okumasını ve at gözlükleriyle bakmamayı öğrenin sonra çamur atın.

Hepsinden önce şunu bilmenizi istiyorum bir bankanın eft masrafı 2 TL.'yken Ziraat Bankası 16 Kuruş'a eft yaptırıyorsa fazla söze gerek yoktur. Sisteme giriş yaptığınız anda cebinize giriş yapıldı uyarısı geliyor, dilerseniz diğer tüm üst güvenlik önlemlerini de aktif hale getirebiliyorsunuz.

Ne varsa müşteriyi yolunacak kaz gibi görmeyen Ziraat Bankası'nda var..

92 Mesaj
7 Ocak 2010; 12:17:55 

quote:

Orijinalden alıntı: NetCaptain

Arkadaşlar,

Ziraat Bankası sorunlu diyen kullanıcılar bence kendileri problemli. Karşınıza gelen ekranda yönlendirmeleri ya da notları okumadan önünüze gelen tuşa saçma sapan basmaya kalkarsanız değil Ziraat Bankası hiçbir yerde işlem yapamazsınız.

Önce okumasını ve at gözlükleriyle bakmamayı öğrenin sonra çamur atın.

Hepsinden önce şunu bilmenizi istiyorum bir bankanın eft masrafı 2 TL.'yken Ziraat Bankası 16 Kuruş'a eft yaptırıyorsa fazla söze gerek yoktur. Sisteme giriş yaptığınız anda cebinize giriş yapıldı uyarısı geliyor, dilerseniz diğer tüm üst güvenlik önlemlerini de aktif hale getirebiliyorsunuz.

Ne varsa müşteriyi yolunacak kaz gibi görmeyen Ziraat Bankası'nda var..

Aga emin ol sana Süpersin demek için girdim.

Gerçketen Doğru söz..

quote:

Orijinalden alıntı: NetCaptain
Karşınıza gelen ekranda yönlendirmeleri ya da notları okumadan önünüze gelen tuşa saçma sapan basmaya kalkarsanız değil Ziraat Bankası hiçbir yerde işlem yapamazsınız.

Burdada doğru söylemiş. tarayıcının ileri-geri tuşlarını yada rastgele oraya buraya tıklarsanız. tekrar oturum açmadan bi işlem yapamazsınız. hatta bazılarında o gün işlem yapamayabilirsiniz.

www.erkantekin.com

3 Mesaj
20 Ocak 2010; 12:38:51 

Ziraat Bankası nın kartıyla ben de internetten alışveriş yapayım dedim. Güvenlikli olsun diye 3d security kullanmak için şifre istedi. Müşteri hizmetlerini aradım "nasıl alabilirim şifremi" diye "telefona müşteri numaranız gelecek sonra siteden şifrenizi oluşturacaksınız" dediler. Buraya kadar herşey normal :)

Ama tel numaram güncel değilmiş eski hattım kayıtlıymış ve güncellemek için tek yol şubeye gidip nüfus cüzdanı sureti ikametgah ve dilekçe ile genel müdürlüğe faks çekmekmiş :) ve bu işlemi yapınca ancak ertesi gün yeni numaramla işl yapabiliyormuşum yani 2 gün benim iş askıya alınıyor.

Ben de 3d security ile değil de standart alışveriş yaptım hala güvenlik onayı bekliyor yazıyor eski numaramı aramıyordur banka umarım :D

Not: Mesajı yazdıktan sonra müşteri hizmetlerini aradım tel numaramı güncellemek istiyorum dedim "tamam" dedi bayan(sevindim). Sonra "e dün gece neden şubeden güncelleyebilirsiniz dediler peki" dedim bakalım dedi ve "internetten alışveriş yaptığınız için şubeden güncellemeniz gerekiyor" dedi bu sefer(sinir oldum tabi) Niye diye sorunca birşey de söyleyemiyor aynı cümleyi tekrar ediyor :D

Neyse " sultangazi şubeniz nerde peki" dedim sistemden görünmüyor dedi Gaziosmanpaşa Sultançiftliği semti şubesi var mı dedim gaziosmanpaşa merkez adresini verdi :)

Sora sora Bağdat bulunur hesabı ben şubeyi buldum şubeye girince baktım ki upuzun kuyruk var :D Sıramatik makinesi yokmuş meğer :)

Sonuç olarak sistemini güncellemeyen nerde hangi şubesi var haberi olmayan + kart bilgilerini telefon bankacılığı ile güncelleyemeyecek kadar güvenlikten yoksun bir sistem mevcut Ziraat Bankasında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi peshtamal -- 20 Ocak 2010; 16:58:03 >

imza bir, iki imza,imzaaa

4 Mesaj
5 Eylül 2011; 20:05:22 

şimdi müşteri numaramla parolamı aldım telefonla şifre almam gerekiomuş bütün menüleri dolaştım bi şifre alamadım kaçı tuşluyacağız bilen var mı..?

1031 Mesaj
5 Eylül 2011; 20:14:39 

3 ayda bir 10tl alıyor nereye yok hesap işletim ücreti

1653 Mesaj
5 Eylül 2011; 20:18:18 

başvuru bizzat şubeden kart sahibi tarafından yapılmak zorunda ve ücretde talep edilmiyor.

Bu arada 8000 kişi konuya bakmış 20 yorum var ilginç.

* Prospektif Mütercim-Tercüman
FR-ENG-TR
Twitter
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.250