Şimdi Ara

Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
29.647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ziraat bankası internet bankacaılığı görüp görebileceğin en berbat sistem. menuleri sorunlu şifre işlemleri sorunlu . hiç tavsiye etmem.
  • Arkadaşlar bankamatik kartım var. İnternete açtırmak istiyorum. Ne kadar ücret alınıyor? Kısaca yapacaklarımızı anlatırsanız sevinirim. Birde internet üzerinden ne kadar ücret alıyorlar havale ve sitelerden alışverişe?

• bankaya git, durumu anlat...

bi kaç gün sonra şifren gelir, onu al işlemlere başla...

ücret alınmıyor...
  • Çok yüklü miktarlarda işlem yapmicam. Sadece forumdan ve bi kaç siteden alışveriş o kadar...
  • ziraat bankasının artık biraz yenilemesi lazım.işler orda hiç yürümüyor.
    banka kartının şifresini unuttum.telefonla değiştiremedim.1 ay sonra bankaya yeni şifrem geldi.1 ay parasız gezdim
  • quote:

Orjinalden alıntı: Lèon

ziraat bankasının artık biraz yenilemesi lazım.işler orda hiç yürümüyor.
    banka kartının şifresini unuttum.telefonla değiştiremedim.1 ay sonra bankaya yeni şifrem geldi.1 ay parasız gezdim

dostum eminmisin benim bildiğim hesabı açtığın şubeye gidince hemen vermeleri gerekiyor zaten yapılan işlem basit. siz şifremi kaybettim diyorsunuz ve adam çekmece yada kasadan şifre zarfı getiriyor ve oradaki kağıdın üzerinde işlem kodunu bilgisayara işliyor daha sonra siz bankamatik'e gidip şifreyi etkinleştiriyorsunuz. ben açıkçası 1 ay'da alınan bir şifre ilk defa duyuyorum
  • Yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum. Şu ana kadar hiçbir sorunum olmadı. Tıkır tıkır çalışıyor. Bir iki kez internet şifremi unuttum onuda tel üzerinden halletim. Tavsiye ederim. Havale ücreti alınmıyor. Eft ise 0,16 tl.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Endimiyon

quote:

dostum eminmisin benim bildiğim hesabı açtığın şubeye gidince hemen vermeleri gerekiyor zaten yapılan işlem basit. siz şifremi kaybettim diyorsunuz ve adam çekmece yada kasadan şifre zarfı getiriyor ve oradaki kağıdın üzerinde işlem kodunu bilgisayara işliyor daha sonra siz bankamatik'e gidip şifreyi etkinleştiriyorsunuz. ben açıkçası 1 ay'da alınan bir şifre ilk defa duyuyorum

o kadar eminim ki.bi daha zaten o şifreyi unutmam.

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Endimiyon

quote:

o kadar eminim ki.bi daha zaten o şifreyi unutmam.

aynen bende

• quote:

Orjinalden alıntı: teknolocix

Yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum. Şu ana kadar hiçbir sorunum olmadı. Tıkır tıkır çalışıyor. Bir iki kez internet şifremi unuttum onuda tel üzerinden halletim. Tavsiye ederim. Havale ücreti alınmıyor. Eft ise 0,16 tl.

Teşekkürler... Bide geçiş için neler istiyorlar? Yani bidaha ordan çıkıp dolaşmayalım fotokopi falan isterlermi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Balotelli -- 14 Temmuz 2009; 21:50:06 >
  • ziraatte yıllık hesap işletim ücreti ne kadar?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Shinning Star

ziraatte yıllık hesap işletim ücreti ne kadar?

Vadesiz Mevduat Hesabında Hesap İşletim Ücreti Yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: Scorpion_tr

quote:

Orjinalden alıntı: Shinning Star

ziraatte yıllık hesap işletim ücreti ne kadar?

Vadesiz Mevduat Hesabında Hesap İşletim Ücreti Yok

vay be iyiymiş. maaş hesabı ya da burs hesabı falan değil dimi senin hesabın?
  • Ziraat Internet Bankacılığını ben de tavsiye ederim.

Kullanıyorum. Gayet de memnunum. Şifre için 1 ay falan da beklemedim
  • gerçekten iyi işlem yaptırıyor. bir iş bankası bir ziraat derim ikisi de güzel işliyor. nufus cuzdanı fotokopisi ile hesabını actırdıgın yere gidip internetten formu doldurup veriyorsun orada sana acıyorlar sifre kagıdı veriyolarlar. musteri hizmetlerini arayıp şifreni olusturuyorsun. sonra tıkır tıkır kullanıyorsun
  • Arkadaşlar,

Ziraat Bankası sorunlu diyen kullanıcılar bence kendileri problemli. Karşınıza gelen ekranda yönlendirmeleri ya da notları okumadan önünüze gelen tuşa saçma sapan basmaya kalkarsanız değil Ziraat Bankası hiçbir yerde işlem yapamazsınız.

Önce okumasını ve at gözlükleriyle bakmamayı öğrenin sonra çamur atın.

Hepsinden önce şunu bilmenizi istiyorum bir bankanın eft masrafı 2 TL.'yken Ziraat Bankası 16 Kuruş'a eft yaptırıyorsa fazla söze gerek yoktur. Sisteme giriş yaptığınız anda cebinize giriş yapıldı uyarısı geliyor, dilerseniz diğer tüm üst güvenlik önlemlerini de aktif hale getirebiliyorsunuz.

Ne varsa müşteriyi yolunacak kaz gibi görmeyen Ziraat Bankası'nda var..

• quote:

Orijinalden alıntı: NetCaptain

Arkadaşlar,

Ziraat Bankası sorunlu diyen kullanıcılar bence kendileri problemli. Karşınıza gelen ekranda yönlendirmeleri ya da notları okumadan önünüze gelen tuşa saçma sapan basmaya kalkarsanız değil Ziraat Bankası hiçbir yerde işlem yapamazsınız.

Önce okumasını ve at gözlükleriyle bakmamayı öğrenin sonra çamur atın.

Hepsinden önce şunu bilmenizi istiyorum bir bankanın eft masrafı 2 TL.'yken Ziraat Bankası 16 Kuruş'a eft yaptırıyorsa fazla söze gerek yoktur. Sisteme giriş yaptığınız anda cebinize giriş yapıldı uyarısı geliyor, dilerseniz diğer tüm üst güvenlik önlemlerini de aktif hale getirebiliyorsunuz.

Ne varsa müşteriyi yolunacak kaz gibi görmeyen Ziraat Bankası'nda var..

Aga emin ol sana Süpersin demek için girdim.

Gerçketen Doğru söz..

quote:

Orijinalden alıntı: NetCaptain
    Karşınıza gelen ekranda yönlendirmeleri ya da notları okumadan önünüze gelen tuşa saçma sapan basmaya kalkarsanız değil Ziraat Bankası hiçbir yerde işlem yapamazsınız.

Burdada doğru söylemiş. tarayıcının ileri-geri tuşlarını yada rastgele oraya buraya tıklarsanız. tekrar oturum açmadan bi işlem yapamazsınız. hatta bazılarında o gün işlem yapamayabilirsiniz.

• Ziraat Bankası nın kartıyla ben de internetten alışveriş yapayım dedim. Güvenlikli olsun diye 3d security kullanmak için şifre istedi. Müşteri hizmetlerini aradım "nasıl alabilirim şifremi" diye "telefona müşteri numaranız gelecek sonra siteden şifrenizi oluşturacaksınız" dediler. Buraya kadar herşey normal :)

Ama tel numaram güncel değilmiş eski hattım kayıtlıymış ve güncellemek için tek yol şubeye gidip nüfus cüzdanı sureti ikametgah ve dilekçe ile genel müdürlüğe faks çekmekmiş :) ve bu işlemi yapınca ancak ertesi gün yeni numaramla işl yapabiliyormuşum yani 2 gün benim iş askıya alınıyor.

Ben de 3d security ile değil de standart alışveriş yaptım hala güvenlik onayı bekliyor yazıyor eski numaramı aramıyordur banka umarım :D

Not: Mesajı yazdıktan sonra müşteri hizmetlerini aradım tel numaramı güncellemek istiyorum dedim "tamam" dedi bayan(sevindim). Sonra "e dün gece neden şubeden güncelleyebilirsiniz dediler peki" dedim bakalım dedi ve "internetten alışveriş yaptığınız için şubeden güncellemeniz gerekiyor" dedi bu sefer(sinir oldum tabi) Niye diye sorunca birşey de söyleyemiyor aynı cümleyi tekrar ediyor :D

Neyse " sultangazi şubeniz nerde peki" dedim sistemden görünmüyor dedi Gaziosmanpaşa Sultançiftliği semti şubesi var mı dedim gaziosmanpaşa merkez adresini verdi :)

Sora sora Bağdat bulunur hesabı ben şubeyi buldum şubeye girince baktım ki upuzun kuyruk var :D Sıramatik makinesi yokmuş meğer :)

Sonuç olarak sistemini güncellemeyen nerde hangi şubesi var haberi olmayan + kart bilgilerini telefon bankacılığı ile güncelleyemeyecek kadar güvenlikten yoksun bir sistem mevcut Ziraat Bankasında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi peshtamal -- 20 Ocak 2010; 16:58:03 >

• şimdi müşteri numaramla parolamı aldım telefonla şifre almam gerekiomuş bütün menüleri dolaştım bi şifre alamadım kaçı tuşluyacağız bilen var mı..?
  • 3 ayda bir 10tl alıyor nereye yok hesap işletim ücreti
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.