Şimdi Ara

ZİEBART FAYDALI MI?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
1
Favori
22.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Birde bu araçlarda ziebart olayı var boya koruma iç döşeme koruma gerçekten işe yarayan birşeymi ben bu iki hizmetinide yaptırmayı düşünüyorum iç mekan toz tutmuyormuş ve yağlı veya sulu birşey döküldüğünde leke kalmıyormuş dış yüzeyi ise 1mm kalınlığında bir tabaka ile kaplıyorlarmış yeni aracı yapmaya değermi yoksa aracın orjinalliğimi bozulur.

• Bizim firmamızda ( FIAT ) müterilerimiz oldukça memnun aracın iç döşemesini çok temiz tuttuğuna dair çok teşekkür alıyoruz.Herhangi bir bozulma yada deformasyon söz konusu değil sevgili arkadaşım özellikle yeni araçlarda yapılması çok daha mantıklı bizlerce
  • valla bende diamond glass bide koltuk koruma yaptıracaktım ama pahalı geldi.ama arkadaşın fusiona cash 260 liraya diamondglass ve koltuk koruma yaptılar.ve memnun.
  • Parantez içinde yazmıştım ama yine söyliyim FIAT ta çalışıyorum sevgili arkadaşım otomotiv de ve sigortacılıkta bilgi birikimim mevcut.Elimden geldiği oranda yardım ederim sizlere
  • aslında benim iç mekan ile ilgili bir sorunum yok ben arabayı genelde hafta sonları kullanıyorum dış koruma daha önemli park yerinde ufak çizikler oluşabilir,kuş pislikleri güneş ışınları
  • İsterseniz telefon numarasını verebilirim bilgi almak isterseniz
  • quote:

Orjinalden alıntı: haser82

aslında benim iç mekan ile ilgili bir sorunum yok ben arabayı genelde hafta sonları kullanıyorum dış koruma daha önemli park yerinde ufak çizikler oluşabilir,kuş pislikleri güneş ışınları

bende mesaja cevap yazdıktan sonra jeton düştü ama enter a basmıştım birde aksigorta hakkında yorumun alabilirmiyim
  • faydalı olmaz olurmu 10 numara bi işçilik ve sonuç elde ediyosun gerek iç temizlik gerek dış koruma ama fiyatları bana biraz fazla geliyo o ayrı..
  • Oraya yorum yazan bendim zaten :) en son yazdıklarımı okumadın mı
  • tamam yeni okudum
  • bence faydalı
  • ziebart fiyatları bana da pahalı geliyor çünkü adamlar hizmetlerini arabaya göre belirliyemiyor altında ferrari ile gitsende aynı getz ile gitsende aynı bu yüzden sana pahalı gelen başkasına çok ucuzmuş gibi bile gelebiliyor ( bana da fiyatları pahalı geliyor )
  • Benim merak ettiğim hizmetten en üst düzeyde faydalanmak için aracı bayiden aldığımız gibimi gitmek yoksa bir kaç ay bekletip (çünkü fabrika çıkışı araçlara pasta cila vs.bakım yapılıyor) öyle mi gitmek
  • yaw yukarda fiyat yazdımya.
  • bekletsende bekletmesende aynı işçilik ve aynı malzeme hatta fiyat da değişmez sevgili arkadaşım .O yüzden istiyorsan bence bir an evvel yaptımalısın
  • Doğru söylüyorsun aslında ama yine de insanın zoruna gidiyor yani o kadar para veriyorsun ama ortada gözle görülür elle tutulur bir şey yok sanki parayı sokağa atmış gibi hissediyorsun
  • Peki o halde arabanı çizmeye kalktıklarında yada ufak tefek sıyrıklar olduğunda ne hissedeceksin :) diğer insanlardan farklı olmuş olacaksın . böyle düşün kazançlısın arkadaşım .
  • jack usta az önce 260 cash para demiş hangi bayii bu şimdiki getz de yok heralde ??
  • getze yaptıramadım pahalı geldi.bostancıdaki zebartta yaptırdık arkadaşın fusiona.aldıktan sonra hemen yaptırdık çünkü boya fazla zarar görmeden yaptırmak gerekiyo parlaklığını korumak için.birde her sene yaptırılması gerekiyor onuda bil.ama yenilemede%50 iskonto yapıyolar galiba
  • cama film ve boya koruma yaptırmayı süşünüyorum ziebartta uygun da fiat aldım gibi bence yaptırmalı...
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.