Şimdi Ara

peugeut206 anahtar simgesi nasıl sıfırlanır?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
16.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2001 model benzinli otomatik 206 aracim var...km göstergesindeki 200 km ve anahtar simgesi aracin bakimini geldiginimi gösteriyor..nasil sıfırlanıyor...bilgi verirseniz sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madi06 -- 15 Temmuz 2009; 14:23:59 >

• bakımının geldiğini gösteriyor..nasıl sıfırlandıgını arkadaşlar forumda açıklamıştı.aratırsan bulabılırsın
  • aradim link bulamadim..yardimcı olrsanız sevinirim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madi06 -- 15 Temmuz 2009; 14:17:20 >
  • başlığını değiştir nasıl sıfırlanır dıye..arkadaşlar yardımcı olur..bende baktım şimdi ama bulamadım..307 için uygulamalar topiğinde vardı.ama kımbılır kaçıncı sayfada kaldı
  • ben 2003 model 307 de sıfırlamıştım nasıl olduğunu anlatıyım fakat 206 da aynı şekildemi sıfırlanıyor bilmiyorum.

önce anahtarı kontağa tak sonra km sıfırlama düğmesine bas ve basılı tutarken kontağı ikinci konumda aç. ekrana 10 dan geriye sayan saniye çıkacak. sıfırlanana kadar 10 saniye boyunca düğmeye basılı tutarak bekle sonra bi sinyal sesiyle birlikte ekranda 10.000 km yazısı çıkacak ve anahtar işareti silinecek. Kolay gelsin.
  • İŞTE BU KADARMIŞ
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.