Şimdi Ara

Samsung L700 Yazılım Güncelleme...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
24.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Daha yeni 2. el ama 2 aylık bir telefon aldım. Telefonun garantisi 2 aylık doldu yani. İlk alan kişi güvenlik kodunu değiştirmiş sanırım bir türlü bulamadım. 00000,12345 denedim olmadı. Telefonun yazılımını güncellersem şifrenin gidebileceği dendi. Fakat bir sorun varki PC Studio 3 te yazılım güncelleme yok PC Studio 7 çıkmış onda var fakat bir türlü telefon ile bilgisayar arasındaki bağlantıyı kuramadım. Acaba sorun nedir, ne yapmamı önerirsiniz ?

Bilgileriniz için şimdiden teşekkürler...

• arkadasım bende L700 telfnumu ilk aldğmda telefon kodu daha önceden girildiğindenmidir bilmyrm değiştiremiyodum her kodu denedm olmadı halbuki sıfır almştm daha sora telefonun format özelliğini öğrendim *2767*3855# yi tuşladığında telefon otomatikman kapanıp yeniden başlıyor ve fabrika cıkış haline dönüyor yani herşey dıfırlanıyor anca öle halledebildim ben
  • zonngul

tsk bilgi icin
  • Merhaba,

Bu telefonu kullanmaktayım ve garantisi bir kaç ay önce bitti. Sorunum şu, telefon gün içerisinde bir kaç kez kilitleniyor ve kendini yeniden başlatıyor. Sanıyorum yazılımsal bir sorun. Bu telefonun firmwire update olayını nasıl yaparız? İnternette bayağı bir aradım ama hiçbir sonuca ulaşamadım. Elinde son yazılım olan biri yardımcı olur, yol gösterirse çok memnun olacağım.

Teşekkürler.
  • konuyu bende hortlatayım :D benimkide donum kapanıp açılıyor anakart çatlakmış garantide değiştirildi ama problem devam ediyor yazılım olayıda yok sanırım D: ama çokta önemli değil bence böyle kullanılabilir :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.