- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
ÖZEL ÜNİVERSİTEDE BURSLU OKUMAK
17 Cevap18667 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

322 Mesaj
13 Temmuz 2009; 0:48:46 

ARKADAŞLAR SÖZEL 2 PUAN TÜRÜNDE 2839. OLDUM PUANIM VE SIRALAMAM ÇOK GÜZEL BENİM SORMAK İSTEDİĞİM ÖZEL ÜNİVERSİTELERDE BURSLU OKUMAK NASIL BİRŞEY BURSUN ELİNDEN ALINMA OLAYI VARMI ZORLUĞU İYİSİ KÖTÜSÜ NEDİR BİLEN ARKADAŞLAR SAMİMİYETLE PAYLAŞIRLARSA BENİ ÇOK MUTLU EDERLER

YARALI GAZİSİNE 55 TL'YE MADALYA SATAN BİR ÜLKEDEYİZ NE YAZIK Kİ
DH KAFKAS ÇERKES KÖKENLİLER CEMİYETİ
Şerefsizce yaşamaktansa şerefimle ölürüm

179 Mesaj
13 Temmuz 2009; 1:06:48 

dostum öncelkle şunu sölim ekonomik uçurum(normal paralı okuyanların ortamını kastediorum) seni etkileyebilr ki bu çok doğal...soruna gelnce kimi üniler kesio kimileri kesmio ufak bi araştırma yaparsan istediğn ünilern web sayfalarndan istediğn bilgiye ulaşırsn....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mumy2121 -- 13 Temmuz 2009; 1:10:39 >

Kıpkızıl Bir Güneşin Önünde Mavi Bİr Yelkendir Hayat, Alır Götürür Seni Bilinmeyen Derinliklere, Sevgi Mavidir, Mavi Umut, Yüreğini Hep Mavi Tut......

322 Mesaj
13 Temmuz 2009; 1:16:31 

Kadir Has Bursu:

ÖSS sıralamasında SÖZ-2, SAY-2 ve EA-2 puan türlerinde,

•İlk 1000'e giren ve KHAS Üniversitesi'ni tercih eden öğrencilere 1000 YTL
•İlk 2000'e giren ve KHAS Üniversitesi'ni tercih eden öğrencilere 500 YTL
•İlk 3000'e giren ve KHAS Üniversitesi'ni tercih eden öğrencilere 400 YTL
•İlk 5000'e giren ve KHAS Üniversitesi'ni tercih eden öğrencilere 250 YTL

BU BURS DAHA SONRA GERİ ALINIYORMU

535 Mesaj
13 Temmuz 2009; 1:21:11 

burs deniliyorsa geri alınamaz zaten...

ama eğitim ücreti bakımından bursu kastediyorsan iyice araştır derim sonra bir keleğe yatırıp da iptal etmesinler bursunu ...

322 Mesaj
13 Temmuz 2009; 1:25:07 

YA NE B*K BİŞEY BU YA BABA İNSAN ÇALIŞIYOR SONRA İYİ YERE GİTMEYE KALKINCA KORKUYOR ŞİMDİ BEN ÖZELE GİDİNCE BİLEĞİMİN HAKKIYLA OKUYUCAM LAKİN HOCALARIN FALAN BURSU ELİMDEN ALMA GİBİ ÇABALARI OLUYOR GİBİ SÖYLENTİLER SAFSATA MI ACABA
ÇOK ÇETREFİLLİ İŞ BU TERCİHLER

544 Mesaj
13 Temmuz 2009; 1:29:25 

bilkent e bak sanırım burs kesilme diye bir olay yok orada

168 Mesaj
13 Temmuz 2009; 3:17:31 

Bilkentte sınıfta kalsan dahi bursunu kesmiyorlar en güvenilir yer orası derim zaten diğer özel üniler ile onun burslusunu karşılaştırırsan anlarsın

"Sürekli dinle ilgili tehdit aldığımız için hep ‘İran’ dedik, ‘Dinciler’ dedik. Çünkü ben Atatürkçü, orduyu seven, vatanperver bir kadınım. O yüzden daha devletime hiç kızmadım ben. Başka gerçeklerle yüzleşmek istemedim. O yüzden hep İran demek işime geldi sanırım. İran’ın yaptığına inanmak istedim..'' Bilge Emeç

4215 Mesaj
13 Temmuz 2009; 3:33:46 

Özel üniversitelerde burslu olursan diğer öğrencilerin gözünde nasıl bir durum oluşuyor ?

4159 Mesaj
13 Temmuz 2009; 3:38:57 

Devlet'e git derim.

DONANIM HABER PLAYSTATION 3
ORİJİNAL OYUN DESTEKÇİLERİ KULÜBÜ

3308 Mesaj
13 Temmuz 2009; 4:00:38 

eğer tercihte yazıpta kazanırsan burs kesilme diye birşey yok. ama atıyorum özel yetenekle burslu girdin bu kesilebilir işte.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

322 Mesaj
13 Temmuz 2009; 11:50:39 

YA BEYLER İLK 3000DEYİM 400 LİRA KENDİLERİ PARA VERİYOLAR YILDA 9 AY SÜRESİNDE RADYO SİNEMA TV BÖLÜMÜ İSTİYORUM EN YÜKSEK PUAN KADİR HAS'DA YANİ BURSU KESİPDE BİZDEN PARA İSTERLERSE VARYA GİRER HARBİDEN DERECE FALAN YALAN OLUR AMA ÖYLE BURSU KESİLEN GÖRMEDİM BEN EŞŞEKDE DEĞİLİZ SINIFTA DA KALMAYIZ HERALDE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mic check -- 13 Temmuz 2009; 11:51:00 >

1566 Mesaj
13 Temmuz 2009; 12:50:52 

Her okulun şartları farklıdır tabii ama birkaç vakıf üniversitesini araştırmıştım, alttan dersiniz de olsa sınıfta da kalsanız 7seneyi aşmadan okulu bitirdiğinizde sorun olmuyordu.

112 Mesaj
13 Temmuz 2009; 12:56:54 

quote:

Orjinalden alıntı: mic check

YA BEYLER İLK 3000DEYİM 400 LİRA KENDİLERİ PARA VERİYOLAR YILDA 9 AY SÜRESİNDE RADYO SİNEMA TV BÖLÜMÜ İSTİYORUM EN YÜKSEK PUAN KADİR HAS'DA YANİ BURSU KESİPDE BİZDEN PARA İSTERLERSE VARYA GİRER HARBİDEN DERECE FALAN YALAN OLUR AMA ÖYLE BURSU KESİLEN GÖRMEDİM BEN EŞŞEKDE DEĞİLİZ SINIFTA DA KALMAYIZ HERALDE

hacı bende radyo sinama ve tv bölümüne gitcem. ama senin yerinde olsam o sıralamayla Mimar Sinan - Sinama ve tv'ye giderdim.. Sinan Çetinle birlikte okurdum.. Hiç olmazsa geleceğim garanti olurdu..

T.C.
Selçuk Üniversitesi
İletişim Fakültesi - Radyo, Sinema ve Televizyon

2069 Mesaj
13 Temmuz 2009; 13:05:14 

En yüksek puan kadir has'ta diye kadir has yazıyorsanız baştan yanlış yapıyorsunuz.

ders içeriklerini,öğretim kadroları karşılaştırın.

ayrıca size ödenen 400tl geri alınmaz.

Bir ihtimâl daha var, o da ölmek mi dersin söyle canım, ne dersin
Vuslatın başka âlem, sen bir ömre bedelsin
Sükût etme nazlı yâr, beni mecnun edersin
Vuslatın başka âlem, sen bir ömre bedelsin

672 Mesaj
13 Temmuz 2009; 13:10:53 

Hocaların burslu ogrenciye kotu davranması veya daha duşuk not vermesi gibi bir durumla karşılaşmadım .

Ozel universitelere burslu kontenjandan girmeyi duşunuyorsan yazmadan once universitelerin web sitelerinden burs koşullarını araştırman veya universitelerin danışma bürolarını araman en garanti yol olacaktır çünkü bazı universiteler burs koşullarını yıldan yıla değiştirebiliyor ( senin için girdigin seneki koşullar geçerli olacaktır)

47 Mesaj
13 Temmuz 2009; 13:12:59 

bilgide koç ta ve bahçeşehirde kesilmiyor. bilgi 7 senelik burs veriyo sana bedava okuyosun 7 sene . yaz okulları ücretsiz. koç ta okudugn sürece veriliyo sadece 4 yıl yani hazırlık okursan 5 yıl veriyolar bu şeklde. yaz okulları yine ücretsiz.ayrıca ayda 300 milyon ve okulda çalışırsanda yurdunu bedava veriyolar. bahçeşehirdede kesilmiyo burs ama pek ayrıntılı blmiyorum. sanırım bahçesehirde ayda 500 tl civarı para veriyo sana...

bu kadar bildiklerm umarım yardmcı olur..

322 Mesaj
14 Temmuz 2009; 1:40:59 

MİMAR SİNAN ÜNİVERSİTESİ KESİN GARANTİ İŞ SAĞLAYACAK MI
GERÇEKDEN ÇOK ŞAŞKINIM NE HALT EDİCEM BİLMİYORUM BİLGİLENDİREN BİRİDE YOK BÖYLE NETTEN YAPMAYA ÇALIŞIYORUZ
SIRALAMA YAPMAK GEREKİRSE
KADİR HAS
MİMAR SİNAN
MARMARA
İSTANBUL
BEYKENT
HANGİSİ DAHA İYİDİR TABİ ÖZELLERE BURSLU GİDİCEZ VE ORADAKİ ORTAMDA CABASI ZENGİNLERİN İÇİNDE YAPABİLECEKMİYİZ

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
18 Haziran 2014; 16:38:53 

quote:

Orijinalden alıntı: mic check

MİMAR SİNAN ÜNİVERSİTESİ KESİN GARANTİ İŞ SAĞLAYACAK MI
GERÇEKDEN ÇOK ŞAŞKINIM NE HALT EDİCEM BİLMİYORUM BİLGİLENDİREN BİRİDE YOK BÖYLE NETTEN YAPMAYA ÇALIŞIYORUZ
SIRALAMA YAPMAK GEREKİRSE
KADİR HAS
MİMAR SİNAN
MARMARA
İSTANBUL
BEYKENT
HANGİSİ DAHA İYİDİR TABİ ÖZELLERE BURSLU GİDİCEZ VE ORADAKİ ORTAMDA CABASI ZENGİNLERİN İÇİNDE YAPABİLECEKMİYİZ

Hocam nereyi kazandın merak ettim? :D
Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.621