Şimdi Ara

GIGABYTE'dan Oyun Severlere Kasa: SUMO 5115

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
25.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha çok anakart ve ekran kartlarıyla tanıdığımız Gigabyte, güç kaynakları ve PC kasaları üretimi de yapmakta. Bu videomuzda firmanın SUMO 5115 modeli Alüminyum bilgisayar kasasını inceliyoruz. Bakalım Gigabyte, anakartlardaki kalitesini kasalarda da gösterebilmiş mi?

alt="GIGABYTE'dan Oyun Severlere Kasa: SUMO 5115"

• gigabyte yapar da kaliteli olmaz mı :)
  • truvanın kasasına benziyor
  • Mükemmel tasarım, harika kullanılabilirlik daha ne olsun. Teşekkürler Gigabyte
  • Mesut abi inceleme için eline ağzına sağlık güzel kasa gigabyte kalite zaten fazla söze gerek yok...
  • Biz dünyaya erken gelmişiz baksanıza adamlar ne biçim kasa çıkarıyorlar inceleme için teşekkürler.
  • bu kasanın bana göre tek eksiği ısgaralaı yan kısıma büyük bir fan yerleştirilmemiş olması, bu kasayı almış olsaydım eğer, o ızgaranın üzerine ya 2adet 12cm yada bir tane 23cmlik fan yapıştırırdım, soğutma performansı süper olurdu ozaman
  • kasa guzel zaten pc alcak olanlar elbet ayrı bı soğutma sıstemı almadan kurmazlar, çunku mevcut soğutma yetersız kalır.. merak ettiğim bu kasanın fiyatı ne kadar.. Gerçi ben sata 3, usb 3, windows 7 nin çıkmasını beklıyorum öyle alıcam sistemımı
  • Kasanın neyini övdüğünüzü anlamadım. İçine koyduğunuz parçaları soğutmuyor. Görevi bu olan fanlar sadece gürültü yapıyor. İncelemeye göre; uzay kasa (tabir doğruysa) kursak aynı performansı alıp, fan gürültüsü duymayacağız. Donanım haber de kasayı tavsiye ediyor, çok ilginç.
    Adı duyulmamış bir marka olsa yüzüne bakmazsınız ama buna 300-400 TL verirsiniz :)
  • gigabyte bile kasa işine girdiyse metal büküp satmak işinin nekadar kazançlı olduğunu gördü demektir.
  • Bu kasanın fiyatına alınabilecek çok daha güzel kasalar var. Tamam piyasada daha çok ürün olunca rakipler vs ortalık kızışıyo ama gigabytenin kasa için daha çok fırın ekmek yemesi gerekecek.
  • Mesut Çevik harika sunum yapıyor,tanıtım da güzel ama ne olur daylight balanslı ışık alın şu video çekimlerine hem daha rahat olur (MÇ açısından) hemde görsel olarak performans artar bu ışık koşulları DH den fazlasını bekleyen (Ve kendilerine yakışacağını düşündüğüm) ler için 'güzel' olmaktan uzak malesef.
  • yazı yansıtma olayına bayıldım bir pc kasasanda nereden akıllarına gelmiş
  • Yan kapaklara birer tane fan ve fazladan üst alttada fan koyulsaymış çok iyi bir kasa olurdu
  • Gigabyte kasasını kullanıyorum çok kaliteli malzeme kulanmışar ve en ufak detayını bile düşünmüşler.Gayet iyi
  • ii de bu gigabyte ın eski kasası:S:Sbi fark göstersin gigabyte yrın 10 tane alim allah aşkına bu kdr da aptal yerine konmaz tüketici:S
  • aynı kasayı 2 sene once aldım ve kullandım herşeyi A"dan Z"ye aynı ama en güzel olan GİGABYTE yazısının yansıması
  • kasa fena değil
  • İyi denebilecek bir kasa
  • Güzel inceleme olmuş.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.