- x
İstanbul da bit pazarı nerde var ?
22 Cevap9447 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

152 Mesaj
10 Temmuz 2009; 11:16:56 

İstanbul da bit pazarı nerde var ?

Zippo'yu seviyorum !

152 Mesaj
10 Temmuz 2009; 11:23:02 

up

Zippo'yu seviyorum !

152 Mesaj
10 Temmuz 2009; 11:37:55 

Zippo'yu seviyorum !

776 Mesaj
10 Temmuz 2009; 13:08:41 

Kadıköy

18 Mesaj
10 Temmuz 2009; 13:10:26 

bit den kasıt bellek veri yolu hızımı

şaka şaka aksarayda var

Bazinga!

689 Mesaj
10 Temmuz 2009; 13:12:05 

Eskidji bit pazarı-Yeni Bosna

Allah'ım Gönlümüzde Olanları Hakkımızda Hayırlı Eyle...
Hakkımızda Hayırlı Olana Gönlümüzü Razı Eyle...

1176 Mesaj
10 Temmuz 2009; 13:13:26 

Neler satılıyor bu pazarlarda? Arkadaş demişti elektroni eşya felan,spotçu pazarı mı?

"357.Dönem (Kasım 2014) Kısa Dönem - Yedek Subay Adayları"
357. Dönem Liste Kayıt - 357. Dönem Liste Görüntüle
_

1918 Mesaj
10 Temmuz 2009; 13:14:16 

fatih-aksarah-Horhor Caddesi

8 Mesaj
20 Ekim 2009; 9:28:44 

google map uzerinden yerini işaretliyebilecek yokmu?

551 Mesaj
15 Temmuz 2010; 9:49:32 

İstanbul'da anadolu yakasında bitpazarının nerede açıldığını bilen var mı bir ara Kadıköy'de bayağı büyük bir pazar kuruluyordu sonra Kartal'da sabahları acık oto pazarında kuruldugunu duydum şu anda kurulan pazarlar hakkında bilgisi olan var mı?

17 Mesaj
15 Temmuz 2010; 10:29:34 

arkadasım yenibosnada eskidji diye biyer var oraya bit pazarı diyolar. eskiden adı eskıdjiydi. orda elektronikden ev eşyasına çok yönlü alışveriş yapabilirsin spotçulardan zaten büyük bir fuar alanı gibi.yenibosna altınyıldız tarafında. çobançeşme sapağından girebilirsin arabayla gidiyorsan. birde topkapıda surların girişinde var. ordada çalıntı/2.el/eski püskü ne ararsan var. adam giydiği donu gelip satıyo yani sen tahmin et orası zaten surların arasında çingenenin gaspçının hırsızın dolu olduğu biyer. dikkat etmek lazım bide sabah çok erken gitmen lazım topkapıdakine. yoksa hiçbişey bulamassın. mesela ben 2 tane sony hoparlör alacaktım. kabinli 2si de 100er watt. adam 20liraya veririm dedi. ben de almadım tabi. yani nerden geldiğini az çok tahmin etmek mümkün. ama dediğim gibi dikkatli olmakta fayda var. ama bana sorarsan haram mal fayda etmez o yuzden oraya uğrama bile derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sherf34 -- 15 Temmuz 2010; 10:31:22 >

Sen şahane bir uçurtmasın,
Ben de senin ipinim unutmayasın !
Bensiz söyle ne işe yararsın ?

829 Mesaj
15 Temmuz 2010; 10:34:36 

Beyler adam gerçek bit pazarı sormuş.
Bit pazarı ne demek bilmeyenler var sanırım?

▲  Hell aint a bad place. Hell is a from here to eternity
▲ ▲  Huehuehuehuehuehuehuehuehue like a brazilian Jiji
Can't u? Cruel Moon Bring The End

551 Mesaj
15 Temmuz 2010; 11:45:22 

Ben Kadıköy yakasından geleceğim hangi toplu taşıma ve hangi güzerhahı kullanmalıyım.Ayrıca bitpazarı derken elektronik değil ben eski ya da antika sayılabilecek dekoratif eşya olur eski lamba olur,eski bakraç olur gibi ürünlerle ilgileniyorum.Bu arada Topkapı sur dibindeki tezgahların kaldırıldığını duymuştum hala tezgah açılıyor mu emin olan ya da son dönemde gidip alışveriş yapan arkadaşlar var mı izlenimleri ve hangi ürünlerin satışının yapıldıgını bilen var mı?

1566 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Last Mogolo
15 Temmuz 2010; 13:07:01 

Kadikoyde vardı bir ara Kapatıldı galıba

Ben insanlara umut dagitmiyorum ben diyorumki bu ükede herkes bir amerikali zenci gibi iri olmayi hak ediyor!! bakin kilo aldirmak benim isim..http://pspicin.blogspot.com.tr/

17 Mesaj
15 Temmuz 2010; 13:30:41 

dostum metrobüsle gellip topkapı durağında inerek surdibindeki yere ulaşabilirsin. orda eski şeyler var ama dediğim gibi bazıları çok çok kötü oluyordu. yaklasık bir yıldır gitmedim. yenibosnadakine de yine metrobüsle yenibosna-kuleli durağında inip altınyıldız minibüslerine binip gidebilirsin. ama orda öyle antika tarzı eşyalar varmı bilmiyorum.ben genelde elektronik ve ev eşyası bakmak amacı ile gitmiştim.

1566 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Last Mogolo
15 Temmuz 2010; 13:35:21 

2.el veya Kaçak Eletronik Eşyalar Varmı Topkapı daki bit pazarında

Ben insanlara umut dagitmiyorum ben diyorumki bu ükede herkes bir amerikali zenci gibi iri olmayi hak ediyor!! bakin kilo aldirmak benim isim..http://pspicin.blogspot.com.tr/

551 Mesaj
15 Temmuz 2010; 14:08:09 

Son zamanlarda Kartal'daki bitpazarına giden oldu mu hrhalde önce yakın olan Kartal'a gideceğim aradığımı bulamazsam Topkapı'ya giderim aynı hafta ikisini de aradan çıkarmak vakit açısından imkansız gibi bir de sabah saatlerinde başlayıp öğlene doğru toparlanma eğilimi varsa.

17 Mesaj
15 Temmuz 2010; 16:00:07 

quote:

Orijinalden alıntı: Mogolo

2.el veya Kaçak Eletronik Eşyalar Varmı Topkapı daki bit pazarında

evet hocam. ama %90lık bölümü çalıntı demin de söylediğim gibi.

0 Mesaj
29 Temmuz 2010; 5:12:38 

arkadaşlar en güzel bitpazarı samandırada.üsküdardan 9üs binerseniz direk oto pazarında indiriyor.oto pazarının içersinde kuruluyor.pazar günleri..bilginize

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
29 Temmuz 2010; 5:20:55 

banada 2.el anakart,işlemci,ram lazım.. çalışan tabi:).. he birde çalıntı değil -no haram

551 Mesaj
6 Ağustos 2010; 15:50:29 

Gecen hafta Topkapı'daki bitpazarına gitmek üzere saat 6.30 'da Erenköy tarafından yola çıktım.3 vasıta değiştirdikten sonra hiç de beklemediğim hayalkırıklığıyla karsılastım.Tam Topkapı'ya varıp oradaki altgeçitten otobüsten inerken zabıta da benimle beraber aracından indi ve ortalık birden çil yavrusu gibi kaçışan insanlarla doldu.(saat yaklasık 8.30 gibiydi)Ne olduğunu kimin ne sattığını ne tezgahları oldugunu bir türlü anlayamadım göremedim.Sonra 10 dakika kadar sonra yavaş yavaş etrafa sattıklarını tekrar açtılar ama açılanlar arasında hiç elle tutulur düzgün birsey göremedim.Tezgah acanlar genelde çöplerden arabayla kagıt toplayanlar ve romenlerdi yani çöpe atılmış artık hiçbir iş görmeyen eşyalar vardı.Romenlerin sattıkları da muhtemelen çalıntı ve kendilerine ait olamayacak malzemelerdi.Mesela kadın bir romen bayagı büyük dewalt marka bir hiltiyi 200tl ye veriyorum diyordu ki pazarlıkla en az yarısına iner diğer yandan başka bir romen yine canon fotograf makinasını veriyordu 50 tl dediğini duydum calısıyordu ve yeni model gibi görünüyordu. Diğer satılanlar çöp nitelendireceginiz malzemelerdi.Biblo parçaları,oyuncak kullanılmış peluş köpek,eski cd filmler,çöpten toplanılan eski giyim eşyaları...

Sonra vakit erken diye düşünerek tekrar bizim tarafa Kartal acık oto pazarının arkasında dedikleri bit pazarına doğru yola çıktım.Tek aracla e5 den geldim fakat otobüs söförünün yakın yürürsün dediği yere ara sokakladan yaklasık 40 dakika yürümeyle ulastım.Orada da umdugumu bulamadım birkac tezgah dısında bitpazarı havası yoktu.Kuşcuya varana kadar tesisatcıya varana kadar tezgah vardı ama bitpazarı havası yoktu açıkcası .Bitpazarı dediğinizde kullanılabilir eski eşya obje satılan yer aklıma gelir ama dediğim gibi bir tezgah dısında orada da eski gaz lambası birkac biblo ve eski kurmalı kol saatinden başka bir obje yoktu.Kadıöy'deki eski bit pazarına da bir çok kere gittiğimden aynı havayı da en azından birinde bulabileceğimden emindim ama malesef bitpazarı olayı İstanbul'da bitmiş diğer sehirleri bilemiyorum.Herhalde aradığım eşyaları yine Kadıköy'de antikacıların olduğu sokakta bulacagım.

280 Mesaj
12 Ağustos 2010; 1:25:34 

Kadıköydeki bit pazarı süperdi ya.her hafta sonu oradaydım :) şu amda gitmeye yer bulamıyorum

★★★ Fenerbahçe 2011-2012 ★★★
1 Volkan Demirel 3 Reto Ziegler 4 Bekir İrtegün 5 Emre Belözoğlu 6 Joseph Yobo 7 Moussa Sow 8 Sezer Öztürk 9 Miroslav Stoch
10 Alex de Souza 14 Gökay İravul 15 Henri Bienvenu 16 Cristian Baroni 20 Özer Hurmacı 23 Semih Şentürk 34 Fehmi Mert Günok 35 Hasan Erbey
38 Mehmet Topuz 53 Serdar Kesimal 54 Erten Ersu 58 Fabio Da Silva Bilica 60 Özgür Çek 62 Selçuk Şahin 67 Orhan Şam
77 Gökhan Gönül 85 Serkan Kırıntılı 88 Caner Erkin 92 Issiar Dia 95 Recep Niyaz
Aykut Kocaman

7 Mesaj
14 Ekim 2011; 17:10:14 

quote:

Orijinalden alıntı: gubidikkk

Gecen hafta Topkapı'daki bitpazarına gitmek üzere saat 6.30 'da Erenköy tarafından yola çıktım.3 vasıta değiştirdikten sonra hiç de beklemediğim hayalkırıklığıyla karsılastım.Tam Topkapı'ya varıp oradaki altgeçitten otobüsten inerken zabıta da benimle beraber aracından indi ve ortalık birden çil yavrusu gibi kaçışan insanlarla doldu.(saat yaklasık 8.30 gibiydi)Ne olduğunu kimin ne sattığını ne tezgahları oldugunu bir türlü anlayamadım göremedim.Sonra 10 dakika kadar sonra yavaş yavaş etrafa sattıklarını tekrar açtılar ama açılanlar arasında hiç elle tutulur düzgün birsey göremedim.Tezgah acanlar genelde çöplerden arabayla kagıt toplayanlar ve romenlerdi yani çöpe atılmış artık hiçbir iş görmeyen eşyalar vardı.Romenlerin sattıkları da muhtemelen çalıntı ve kendilerine ait olamayacak malzemelerdi.Mesela kadın bir romen bayagı büyük dewalt marka bir hiltiyi 200tl ye veriyorum diyordu ki pazarlıkla en az yarısına iner diğer yandan başka bir romen yine canon fotograf makinasını veriyordu 50 tl dediğini duydum calısıyordu ve yeni model gibi görünüyordu. Diğer satılanlar çöp nitelendireceginiz malzemelerdi.Biblo parçaları,oyuncak kullanılmış peluş köpek,eski cd filmler,çöpten toplanılan eski giyim eşyaları...

Sonra vakit erken diye düşünerek tekrar bizim tarafa Kartal acık oto pazarının arkasında dedikleri bit pazarına doğru yola çıktım.Tek aracla e5 den geldim fakat otobüs söförünün yakın yürürsün dediği yere ara sokakladan yaklasık 40 dakika yürümeyle ulastım.Orada da umdugumu bulamadım birkac tezgah dısında bitpazarı havası yoktu.Kuşcuya varana kadar tesisatcıya varana kadar tezgah vardı ama bitpazarı havası yoktu açıkcası .Bitpazarı dediğinizde kullanılabilir eski eşya obje satılan yer aklıma gelir ama dediğim gibi bir tezgah dısında orada da eski gaz lambası birkac biblo ve eski kurmalı kol saatinden başka bir obje yoktu.Kadıöy'deki eski bit pazarına da bir çok kere gittiğimden aynı havayı da en azından birinde bulabileceğimden emindim ama malesef bitpazarı olayı İstanbul'da bitmiş diğer sehirleri bilemiyorum.Herhalde aradığım eşyaları yine Kadıköy'de antikacıların olduğu sokakta bulacagım.

Topkapı macerası güzelmiş. Gül gül öldüm. :)

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » İstanbul da bit pazarı nerde var ?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.328