Şimdi Ara

Tiguan 1.4 tsı nasıl

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
21
Cevap
1
Favori
85.368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya arkadaşlar yakın zamanda tiguan 1.4 tsı 150 hp 4*2 manuel sport % style (sunrooflu+metalik siyah+rcd 510 navigation) bu aracı almayı düşünüorum sıfırının fiyatı yaklaşık 62000 tl vede bnce bu tarz SUV ların en ucuzu diyebiliirim.Test eden arkadaşlar olursa lütfen cvp yazsınlar sizin bilginizi almak istiyorum 2.eli yok denecek kadar az acaba aracın iyi olduğundanmı yoksa satmadığındanmı bilgisi olan arkadaşlar yazarsa çok sevinirim herkeze iyi akşamlar kolay gelsin

• quote:

Orjinalden alıntı: ugurkan39

Ya arkadaşlar yakın zamanda tiguan 1.4 tsı 150 hp 4*2 manuel sport % style (sunrooflu+metalik siyah+rcd 510 navigation) bu aracı almayı düşünüorum sıfırının fiyatı yaklaşık 62000 tl vede bnce bu tarz SUV ların en ucuzu diyebiliirim.Test eden arkadaşlar olursa lütfen cvp yazsınlar sizin bilginizi almak istiyorum 2.eli yok denecek kadar az acaba aracın iyi olduğundanmı yoksa satmadığındanmı bilgisi olan arkadaşlar yazarsa çok sevinirim herkeze iyi akşamlar kolay gelsin

Merhaba uğurkan39 Eğer ağırlığa göre performans yeterli ise hiç düşünmeden almanı tavsiye ederim. Fiyat bu araca göre bedava denebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gökhan40

quote:

Orjinalden alıntı: ugurkan39

Ya arkadaşlar yakın zamanda tiguan 1.4 tsı 150 hp 4*2 manuel sport % style (sunrooflu+metalik siyah+rcd 510 navigation) bu aracı almayı düşünüorum sıfırının fiyatı yaklaşık 62000 tl vede bnce bu tarz SUV ların en ucuzu diyebiliirim.Test eden arkadaşlar olursa lütfen cvp yazsınlar sizin bilginizi almak istiyorum 2.eli yok denecek kadar az acaba aracın iyi olduğundanmı yoksa satmadığındanmı bilgisi olan arkadaşlar yazarsa çok sevinirim herkeze iyi akşamlar kolay gelsin

Merhaba uğurkan39 Eğer ağırlığa göre performans yeterli ise hiç düşünmeden almanı tavsiye ederim. Fiyat bu araca göre bedava denebilir.
    ewt bncede çok ucuz ama test etme şansım yok test eden arkadaşlar varsa çok makbule geçer yorumları hem vw hem SUV hmde 62000tlye full araç vergiside sadece 628 tl yıllık

• quote:

Orijinalden alıntı: ugurkan39

ewt bncede çok ucuz ama test etme şansım yok test eden arkadaşlar varsa çok makbule geçer yorumları hem vw hem SUV hmde 62000tlye full araç vergiside sadece 628 tl yıllık

Alıntıları Göster
    istersen sana bir alternatif daha söyleyebilirim. JEEP PATRIOT gittim gördüm beğendim :) araç 2.0 TDI 104 HP passat motoru taşıyor. evet yanlış duymadınız amerkan Jeep Patrıota VW motor veriyor. Benim hoşuma gitmişti sanırım Tiguanla fiyatları çok yakın birbirine. Ancak Tİguandaki karizma yok araçta içerisinde kullanılan plastik malzemeyide beğenmedim PATRIOTUN ancak dizel motor olması artı puan getiriyor.

JEEP PATRIOT

Tiguan 1.4 tsı nasıl

Tiguan 1.4 tsı nasıl

Tiguan 1.4 tsı nasıl

VW TİGUAN

Tiguan 1.4 tsı nasıl

Tiguan 1.4 tsı nasıl

Tiguan 1.4 tsı nasıl

Tiguan 1.4 tsı nasıl

• quote:

istersen sana bir alternatif daha söyleyebilirim. JEEP PATRIOT gittim gördüm beğendim :) araç 2.0 TDI 104 HP passat motoru taşıyor. evet yanlış duymadınız amerkan Jeep Patrıota VW motor veriyor. Benim hoşuma gitmişti sanırım Tiguanla fiyatları çok yakın birbirine. Ancak Tİguandaki karizma yok araçta içerisinde kullanılan plastik malzemeyide beğenmedim PATRIOTUN ancak dizel motor olması artı puan getiriyor.

JEEP PATRIOT

Tiguan 1.4 tsı nasıl

Tiguan 1.4 tsı nasıl

Tiguan 1.4 tsı nasıl

VW TİGUAN

Tiguan 1.4 tsı nasıl

Tiguan 1.4 tsı nasıl

Tiguan 1.4 tsı nasıl

Tiguan 1.4 tsı nasıl

Alıntıları Göster
    Tiguan 1,4 motor sayesinde vergiden yırtarak oldukça iyi bir fiyat yakalamış. Benim annemim bir arkadaşı aldı. Rakiplerine göre oldukça kaliteli bir iç mekanı var, ben çok beğendim. Ayrıca güvenlik testlerinde SUV lar içinde tüm kategorilerde yapılan karşılaştırmada açık ara birinci çıkmıştı Tiguan. Bence iyi bir seçim olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: FRaNZ FeRDiNaND

Tiguan 1,4 motor sayesinde vergiden yırtarak oldukça iyi bir fiyat yakalamış. Benim annemim bir arkadaşı aldı. Rakiplerine göre oldukça kaliteli bir iç mekanı var, ben çok beğendim. Ayrıca güvenlik testlerinde SUV lar içinde tüm kategorilerde yapılan karşılaştırmada açık ara birinci çıkmıştı Tiguan. Bence iyi bir seçim olur.

Alıntıları Göster
    patriotu ve tiguyu ikisini de deneyip tigu almış biri olarak gözü kapalı tiguanı git al derim ,ama biraz geç kalmışşsın ben 1.4 4x4 fun and functionu 63500e aldım sen daha fazla geç kalma bence kafanı da yorma
    zaten bi sürsen aklında hiç soru kalmaz merak etme

• yakıtı birazcık fazla .... 10 lt altına düşmez...
  • quote:

Orijinalden alıntı: nerki

yakıtı birazcık fazla .... 10 lt altına düşmez...
    Çok mantıklı bir seçim bence Tiguan

Rakiplerinin büyük motorları yüzünden, hem alımdaki vergide hem de motorlu taşıtlar vergisinde dezavantajları var.

Senede yapacağınız kilometreye göre değişmekle beraber, benim gibi senede 13-15 k kullanacaksanız, "Ah neden dizelini almadım" dedirtmeyecek bir araçtır.

İleride belki imkanım olursa ben de bir tane alırım İşallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SIRADANUS -- 10 Temmuz 2009; 13:45:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SIRADANUS

Çok mantıklı bir seçim bence Tiguan

Rakiplerinin büyük motorları yüzünden, hem alımdaki vergide hem de motorlu taşıtlar vergisinde dezavantajları var.

Senede yapacağınız kilometreye göre değişmekle beraber, benim gibi senede 13-15 k kullanacaksanız, "Ah neden dizelini almadım" dedirtmeyecek bir araçtır.

İleride belki imkanım olursa ben de bir tane alırım İşallah.

Alıntıları Göster
    http://forum.donanimhaber.com/m_30875894/tm.htm

tiguan kulübü, çok ayrıntılı bilgiler var...

• quote:

JEEP PATRIOT

Tiguan 1.4 tsı nasıl

Tiguan 1.4 tsı nasıl

Tiguan 1.4 tsı nasıl

VW TİGUAN

Tiguan 1.4 tsı nasıl

Tiguan 1.4 tsı nasıl

Tiguan 1.4 tsı nasıl

Tiguan 1.4 tsı nasıl

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: gökhan40

140 Hp değilmiydi bunlar ?

• quote:

Orijinalden alıntı: GöKHaN 35

quote:

Alıntıları Göster
    Ancak yazmış olduğunuz rcd 510'da navigasyon yoktur. Sadece cd ve radyo vardır. DVD de oynatamazsınız. Sadece RNS 510 da bu dedikleriniz var

• quote:

Orijinalden alıntı: nesferatu

Ancak yazmış olduğunuz rcd 510'da navigasyon yoktur. Sadece cd ve radyo vardır. DVD de oynatamazsınız. Sadece RNS 510 da bu dedikleriniz var

Alıntıları Göster
    çok saolun werdiğiniz cvplar için rcd 510da yoksa almam onu :D:D rns 510 alırım ozmn çok çok saolun tiguan klübünü görmedim gösterdiğiniz için saolun ama doğru tercih olcak heralde patroiti beğenmedim fazla bn dizel araba taraftarı değilim ayda 600km max yapcağım için dizele gerek yok bnm için aradaki fiyat farkıda yaklaşık 10 bin tl ki arasındaki vergi farkıda yılda 1000 tl bn hesapladım aradaki vergi farkıyla bnzin farkını çıkartıyorum bi 500 tl filan fark ederse eder max ki aradaki fiyat farkıda 10 bin tl ki 20 senede kapanıo 20 sene kullancağımı sanmıorum :D dizel araçla uğraşmakta farklı bi meziyet :D inş en yakın zamanda alırım bir işi bağlarsam alcam bunu çok hoşuma gitti zaten bn hız meraklısı biri deilim motoru güçlüde olsa güçsüzde olsa fark etmez ki 150 hp bana yeterde artar bile

• quote:

çok saolun werdiğiniz cvplar için rcd 510da yoksa almam onu :D:D rns 510 alırım ozmn çok çok saolun tiguan klübünü görmedim gösterdiğiniz için saolun ama doğru tercih olcak heralde patroiti beğenmedim fazla bn dizel araba taraftarı değilim ayda 600km max yapcağım için dizele gerek yok bnm için aradaki fiyat farkıda yaklaşık 10 bin tl ki arasındaki vergi farkıda yılda 1000 tl bn hesapladım aradaki vergi farkıyla bnzin farkını çıkartıyorum bi 500 tl filan fark ederse eder max ki aradaki fiyat farkıda 10 bin tl ki 20 senede kapanıo 20 sene kullancağımı sanmıorum :D dizel araçla uğraşmakta farklı bi meziyet :D inş en yakın zamanda alırım bir işi bağlarsam alcam bunu çok hoşuma gitti zaten bn hız meraklısı biri deilim motoru güçlüde olsa güçsüzde olsa fark etmez ki 150 hp bana yeterde artar bile

Alıntıları Göster
    150 hp TSİ çok yeterli güç sağlıyor. Ancak RNS510 çok pahalı VW'de 7.000 TL civarı...

• quote:

Orijinalden alıntı: autograph

150 hp TSİ çok yeterli güç sağlıyor. Ancak RNS510 çok pahalı VW'de 7.000 TL civarı...

Alıntıları Göster
    7000 bin ozmn almıorum :D:D 7000 bn bide 2.el araba alırım be tmm onu çıkarıorum rcd 510 yeter heralde oda dokunmatik ekranmış galba yaklaşık 500 euro diye duydum alırken takarlarsa onu alırız artık gerek yok okadara :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurkan39 -- 10 Temmuz 2009; 15:03:08 >
  • quote:

7000 bin ozmn almıorum :D:D 7000 bn bide 2.el araba alırım be tmm onu çıkarıorum rcd 510 yeter heralde oda dokunmatik ekranmış galba yaklaşık 500 euro diye duydum alırken takarlarsa onu alırız artık gerek yok okadara :D

Alıntıları Göster
    bende rcd510 var. gayet güzeş SD kart girişi 6licd değiştirici var. ayrıca ön vearka mesafe algaçları ile mükemmel şekilde çalışıyor. aracın bir temsili şeması üzerinde yaklaştığınız noktaları gösteriyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: autograph

bende rcd510 var. gayet güzeş SD kart girişi 6licd değiştirici var. ayrıca ön vearka mesafe algaçları ile mükemmel şekilde çalışıyor. aracın bir temsili şeması üzerinde yaklaştığınız noktaları gösteriyor...

Alıntıları Göster
    rcd 510 renki ekran dokunmatik dime şuanki fiyatı hakkında bilginiz varmı bnde onu alcam büyük ihtimalle resimde koyarsanız sevinirim :D
  • quote:

rcd 510 renki ekran dokunmatik dime şuanki fiyatı hakkında bilginiz varmı bnde onu alcam büyük ihtimalle resimde koyarsanız sevinirim :D

Alıntıları Göster
    700TL civarıydı, yanılmıyorsam...
  • quote:

Orijinalden alıntı: GöKHaN 35

quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: GöKHaN 35

quote:

Adaşım kusurabakma biraz hızlı yazıyorum ondan kaynaklanan bir dikkatsizlik hatası olmuş. 104 değil 140 HP olacak .

• quote:

Orijinalden alıntı: nerki

quote:

Orjinalden alıntı: nerki

Bu segmentte bu güçte benzinli araca göre 10lt çok ekonomik bile sayabiliriz.
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: nerki

Bu segmentte bu güçte benzinli araca göre 10lt çok ekonomik bile sayabiliriz.

Alıntıları Göster
    sayın uğurkan39 ,tigu 1.4tsi s&s 4x4 kullanıcısı olarak hiç düşünme al derim.17000km yaptım ne şehir içinde ne şehir dışında uzun yolda problem yaşamadım.suv araç almışken neden 4x4 düşünmedin... arada çok fazla fiyat farkı yok bence ama sürüş keyfi anlamında getirisi çok...ayrıca 10 lt yi düşmez demiş bir arkadaşımız.10lt ortalama %70 performanslı,%30 sakin kullanman demek.tabi senin tarzının ne olacağına bağlı bu.ben 8 lt ortalama ile kullanıyorum (genelde sakin kullanırım).ama aracın sınırlarını zorladığımda şehir içi klima açık 11-12ltcivarı...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.