Şimdi Ara

ÇGH mi Bu Film Bitmez mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
1.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki

ÇGH mi Bu Film Bitmez mi?

(En Son Oy Tarihi: 26.7.2009)
Giriş
  • Bu Film Bitmez sanki ÇGH'ye benziyo gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ünal -- 9 Temmuz 2009; 1:25:34 >

• ÇGHB
  • Çghb.
  • Anında Görüntü Show...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Etkisizeleman -- 9 Temmuz 2009; 1:28:09 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Etkisizeleman

Anında Görüntü Show...

6 tane kendini bilmez komik olduklarını sanıyorlar bir de.hele osmantan'ın zoraki gülmesi
  • o anında görüntü show tamamiyle bir rezillik osman tana acıyorum ota b.ka gülmek zorunda kaldığı için
  • BFM yi bilmiyorum ama ÇGHB rezalet yılmaz erdoğan çok iyi bir oyuncuda mı millete öğütler veriyor?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Yigit`

BFM yi bilmiyorum ama ÇGHB rezalet yılmaz erdoğan çok iyi bir oyuncuda mı millete öğütler veriyor?

• Bu Film Bitmez CGH cakmasi :(
  • Tabii yaz geldi dh konudışı bebelerle doldu tabii cghb derler hatta onun çakması olan bfb diyenler bile var ama daha anlamaya kapasitesi yetmeyen kişilikler gelmiş anında görüntü show'a laf atıyorlar

Yani anında görüntü show anlayana sizin gibilere değil siz gidin çocuk parkı olan çok güzel hareketleri izleyin

ersin abii bana silahınla ateşş etsene nolluur ersin abii nolur ateş et

birde bunu beğenenler var ya

• @Pounch bencen yaşça büyüksün diye pek birşey demek istemiyorum.Ama bu demek değil ki cevabımı vermiyeceğim çok güzel hareketlerde her skeç güzel değil ve hep aynı kişiler oynamıyor skeçlerde değişik değişik dikkat ettiysen ayrıca kimsenin oraya gelen çocukların yaptığı yorumları izlemek için o programı seyrettiğini düşünmüyorum.Anında görüntü show a 1 kaç kez baktım ve gülecek birşey bulamadım bu benim görüşümdür sen beğenirsin beğenmezsin orası ayrı seni insanların görüşlerine saygı duymaya ve sakin olmaya davet ediyorum.
  • en başından bi anlamaya çalışarak izlersen kahkahalardan nefessiz bile kalırsın

k bakma sert konustum
  • quote:

Orjinalden alıntı: Pounch

en başından bi anlamaya çalışarak izlersen kahkahalardan nefessiz bile kalırsın

k bakma sert konustum

Önemli değil herkesin gülme anlayışı aynı olacak diye birşey yok zaten her insanın farklı şeyler hoşuna gider çoğu zaman.Neyse herkese iyi geceler iyi forumlar.
  • bence moda "tiyatro" oldu bu da tv açısından bana göre artı puan, tiyatro güzeldir.

olacak o kadar, haneler vs de bu yaz sezonunda olan programlar.

anında görüntü show da güzel. saçma izdivaç tarzı programlardan daha iyi bence, bu arada o izdivaç programından sonra çıkan türevlerinden biri de hayvanlarla olacak " benimle çiftleşir misin " diye bir program olabilirmiş aha konusu da burada
    http://forum.donanimhaber.com/m_32919849/tm.htm
    http://www.medyafaresi.com/haber/27156/medya-sisinin-dinler-yarisiyor-projesinin-tartismalari-bitmeden-bu-yeni-yarisma-da-cok-konusulacak.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi venomtrk -- 9 Temmuz 2009; 2:22:47 >

• Anında Görüntü Show gayet kaliteli bir programdır. Zoraki gülmekmiş adamların her programında mutlaka gözümden yaş gelir gülmekten.
  • Komedi Dükkanı vardı o iyiydi. Tolga Çevik askere gidince ara verdi. (Bitmiş olabilir) ÇGHB ile Anında Görüntü Şovu denk geldikçe izliyorum. İkisi de farklı olduğundan karşılaştırma yapmak bence yanlış.
  • quote:

Orjinalden alıntı: RıfkıTerörist

quote:

Orjinalden alıntı: Etkisizeleman

Anında Görüntü Show...

6 tane kendini bilmez komik olduklarını sanıyorlar bir de.hele osmantan'ın zoraki gülmesi

ilk başlarda fena değildi ama artık miadını doldurdu anında görüntü. gerçekten osmantan zorla gülüyo ona

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paul Klee -- 9 Temmuz 2009; 5:05:26 >

• Bu sorunun cevabı bence :ÇGHB
    Komedi programlarının tümünü alırsak;
    1]Olacak O Kadar
    2]Anında Görüntü Show
    3]ÇGHB
  • Elbette ÇGHB. Diğerleri işe yaramaz
  • saçma bişeye benziyo
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.