Şimdi Ara

iPhone GTA tarzı oyun! Gangstar: West Coast Hustle

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
14.663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gangstar: West Coast Hustle adlı Gameloft tarafından geliştirilen oyun ilk defa iphone için geliştirilen bir oyunda serbest gezme sağlıyor ve GTA tarzı mafya görevleri içeriyor. Los Angeles'da geçecek oyun ve araba çalma,patlatma,polisten kaçma gibi özellikler içeriyor.Sürüş kontrolleri hem accelerometer hemde dokunmatik kontroller ile sağlanacakmış.Silahlı savaşlar sırasında auto-aim sayesinde hedef otomatik hedef alınabilecekmiş.Ayrıca oyunda GTA gibi radyolar olacakmış ve iphone'daki mp3leri de dinleyebilecekmişiz.Aynı zamanda şehirde bağlantılarımız sayesinde kendi çetemizin gücünü ve parasını arttırabilecekmişiz.

video link :http://www.viddler.com/simple_on_site/92ec3b34

Kaynak :http://toucharcade.com

• oooh yine elimizden düşürmiycez touch ları anlaşıldı
    bu arada 3. resim bana san andreas dan tanıdık geldi
  • ya bu tür oyunlar güzel oluyorda feci fps düşmeleri yaşanıyor...

bundada varmı acaba?
  • gameloft ii hoş oyun yapıyorda fps hiç takmıolar sanki her oyunları 15fpsde çalışıo resmen
  • çok güzel, çook =)
  • oyun bu yaz içinde çıkıcakmış bu arada
  • ne güzel ya. Ama dediğiniz gibi şu fps olayına da bi çözüm üretmeliler artık!

• Aşmışlar. iPodu satmanın vakti geldi.
  • bunun hiilesi varmıdır arabalar uçar filan
  • Trailer'ı izledim, MÜTHİŞ bir oyun olmuş. Anladığım kadarıyla FPS sorunu olmayacak bu oyunda. Eğer çıkarsa tartışmasız en iyi iPhone oyunu olacaktır bence.
  • hastayım zaten gta ya sımdı sarjlar yetmıycek.bıran once cıksa artık su oyun
  • İphone 3gs sahipleri yaşadı.Zamanla oyunlar sadece 3gs için çıkacaktır yoksa 3g cihazlarda kasmadan oynamak mümkün değil.Bu görüntüleri görünce 3gs için hazırlanan oyunların nasıl olacağını düşünemiyorum bile.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ScAnMaN

İphone 3gs sahipleri yaşadı.Zamanla oyunlar sadece 3gs için çıkacaktır yoksa 3g cihazlarda kasmadan oynamak mümkün değil.Bu görüntüleri görünce 3gs için hazırlanan oyunların nasıl olacağını düşünemiyorum bile.

evet acı ama bızım 3G ler omrunu doldurmaya baslıycak gıbı

Apple

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vvassabi -- 13 Temmuz 2009; 22:04:52 >
  • nası yani 3glerde bişi oynamıcaz mı kasmadan
  • quote:

Orjinalden alıntı: aytaman

nası yani 3glerde bişi oynamıcaz mı kasmadan

Üzülmeyin yahu. Gameloft'ın öküzlüğü o oyunlarındaki kasma problemi. Doom gibi bir oyunu bile zerre takılmadan oynuyorum ben 2G'de.
  • 3GS nın ışlemcısı 3G den daha ıyı.mesela real racıng ı 3g de 5-6 araba ıle oynayabılıyormusuz ama 3GS de bu sayı 40 a cıkabılıyormus.3GS nın daha hızlı olmasının sebebı ıslemcı farkı.
  • Oha. İyice aştılar.
    Rockstar'ın kulakları çınlasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScAnMaN

İphone 3gs sahipleri yaşadı.Zamanla oyunlar sadece 3gs için çıkacaktır yoksa 3g cihazlarda kasmadan oynamak mümkün değil.Bu görüntüleri görünce 3gs için hazırlanan oyunların nasıl olacağını düşünemiyorum bile.

ipod touch 2g sahipleride iphone 3g den cok daha rahat kaliteli sorunsuz oynayabılecek

iPhone 3G S 600MHz

iPod Touch 2G 532MHz

iPhone 3G'de ise 412MHz
  • quote:

Orijinalden alıntı: BERGX

quote:

Orijinalden alıntı: ScAnMaN

ipod touch 2g sahipleride iphone 3g den cok daha rahat kaliteli sorunsuz oynayabılecek

iPhone 3G S 600MHz

iPod Touch 2G 532MHz

iPhone 3G'de ise 412MHz

Bu pek bir şeyi değiştirmez 3GS deki grafik çipi PowerVR SGX iTouch ve 3G deki grafik çipi PowerVR MBX Lite ten 2 kat daha performanslı. Ayrıca 3GS deki grafik çipi PowerVR SGX, OpenGL ES 2.0 destekliyor. iTouch ve 3G deki grafik çipi PowerVR MBX Lite ise sadece OpenGL 1.1 destekliyor. İlerde çıkacak üstün grafik ve performans gerektirecek oyunlar OpenGL ES 2.0 üzerine yazılacak ve iTouch la 3G nin bunları oynatma şansı olmayacak. Ancak bu demek olmuyorki aynı oyunların OpenGL 1.1 için yazılan daha düşük hardware istiyen versiyonları yazılmayacak, ama tabiki bu 2 versiyon arasındada ciddi derecede grafik, spor ve yarış oyunları gibi sanal zeka gerektiren oyunlarda ise daha gerçekçi bir sanal zeka olacak. Daha akıcı ve efeksif oynamakta cabası... Michel Schade, CEO of Fishlabs does even further, saying that "OpenGL 2.0 support will push the iPhone beyond the PSP."

Psp' nin ötesinde bir oyun kalitesi 3GS kullanıcılarını bekliyor, sıkı tutunun :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vantage Point -- 19 Ağustos 2009; 21:49:54 >

• umarım ipod touch 3g de grafik çipini yenilerler
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.