Şimdi Ara

Corsair Dominator GT serisi bellek kitlerinin satışını durdurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
2.327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bellek ve depolama çözümlerinde sektörün iddialı isimlerinden birisi olan Corsair, Dominator GT serisi yüksek performanslı bellek kitlerinin satışını durdurdu. Gelen bilgilere göre kullanılan Elpida üretimi "Hyper" DRAM modüllerinde tespit edilen bazı problemlerden ötürü, Dominator GT serisi bellek kitlerinin satışının durduruldu, satış noktalarındaki kitlerin de geri çağrıldı. Her ne kadar bellek yongalarının az bir miktarın da hata tespit edilmiş olsa da Corsair'in durumu netliğe kavuşturabilmek adına Dominator GT serisi bellek kitlerinin satışını şimdilik durduğu ve raflarda alıcısını bekleneyen kitleri geri çağırdığı ifade ediliyor.

Alınan karar doğrultusunda TW3X4G1600C6GTF, TR3X6G1866C7GTF, TR3X6G2000C8GTF, TR3X3G2000C7GTF ve TR3X6G2000C7GTF kodlarına sahip Dominator GT serisi bellek kitlerinin satışı durdurulurken, çalışmalarına başlayan Corsair durumu netleştirdikten sonra Dominator GT serisini yeniden pazara sunmayı planlıyor.

• BUYUR BURDAN YAK OKADAR PARA VER AL PATLASIN CAN SIKICI İŞLER..
  • Bende almayı düşünüyordum sonradan bütçe yetmeyince ocz 1600 mhzye yüklendim.Alan arkadaşlarda umarım sorun çıkmamıştır yoksa çok yazık oldu.
  • Bence burada dikkat edilmesi gereken durum. Corsair'in duyarlılığıdır. Kimi firmalar böle hatalar keşfettiğinde satışı durdurmuyor. Mesela Seagate'nin 11 serisi hdd lerde problem var. Kullanan çoğu kişinin hdd çöktü verileri uçtu seagate te hemen yeni bir firmware çıkararak bu problemi düzeltmeye çalıştı. Ama başka x bir marka olsa belkide satışları durdurmadan devam ederdi, olanda elinde ürünle teknik servis kapısında bekleyen biz son kullanıcılara olurdu.
  • FOREVER CORSAIR
  • nasil bir hata varmis benim remlerin hepsi bu modelden 12 gb TR3X6G2000C8GTF gerimi verecem simdi aciklik getirebilirmisiniz bu konuya
  • quote:

Orjinalden alıntı: okyanusum

BUYUR BURDAN YAK OKADAR PARA VER AL PATLASIN CAN SIKICI İŞLER..

Sanırım bu yüzden ramler ömür boyu garantili oluyor...
  • dominator serisinde sorun yoktur sanirim, problem dominator gt lerde degilmi. ??
  • Adamlar ne güzel hatasını anlamış ve sorun büyümeden geri çekiyorlar. Hem pazardaki ağırlığını koruyor hemde müşterisini kaçırmamak için gerekeni yapıyor. Kaç şirket yapıyor bunu Dünya pazarında arkadaşlar? Hemen suçlama hemen küçümseme yakışmıyor.
  • neyse hitap ettiği kitle şimdilik az olduğu için pek sorun olmaz herhalde
  • quote:

Orjinalden alıntı: hakandinler

nasil bir hata varmis benim remlerin hepsi bu modelden 12 gb TR3X6G2000C8GTF gerimi verecem simdi aciklik getirebilirmisiniz bu konuya

Sorun yoksa tabiki geri vermiyeceksin. Eğer bir problem olursa aldığın yere verirsin gerekli işlemler yapılır bir problem olmaz.
  • Alan arkadaşlar varsa geçmiş olsun demek lazım artık
  • Arkadaşlar, ben bu ram_leri almayı düşünüyorum. >>http://www.vatanbilgisayar.com/productDetails.aspx?I_ID=36035
    Gerçi fx57'nin, haberinde verdiği listede geçmiyor. Ama işin açıkçası kafam karıştı. Ne diüşünüyorsunuz? Ya da kullananlar yorumlarını belirtirse çok iyi olacak.
  • Arkadasim verdigin linktekiler 1600mhz dominator. Haberde yer alanlar 2000mhz Dominator GT bellekler. Vatanda o da var. Ben almadim ama almayi dusunmustum. Alan varsa sorun yasiyorsa belirtsin.
  • Aldim bu haberi okumadan, neyse ki hic bir sorun yasamiyorum su an.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.