Şimdi Ara

Alüminyum kasalı iRiver E200'ün ilk resimleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
4.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dünyanın en ünlü DAP-PMP üreticilerinin başında gelen iRiver'ın E serisinin yeni üyesi hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor.iRiver Fans sitesine göre 9.9mm kalınlığa sahip olan E200 resimlerde de görüldüğü gibi serinin önceki üyesi E100'e tasarım açısından oldukça benziyor.Ancak daha ince yapısı,alüminyum kasası ve geniş ekranıylada kardeşinden farklı olduğunu belli ediyor.E200'in 2.8” boyutlarında OLED ekrana ve microSD ile arttırabilen 4-8Gb'lık depolama alanına sahip iki farklı modelle piyasaya çıkması bekleniyor.Dokunmatik kontrol ve arayüzede sahip olacağı konuşulan E200'in fiyatı ve hangi tarihte satışa süreleceği ise şu anda belli değil.

• on yuz tamamen ekran mı, yoksa ekranın altındaki tuş bölümü sabit mi? Eğer ust kısım ekran alt kısım tuş takımı ise iyi olmamış.
  • evet güzele benziyor bence.. mp3 için öyle şaşalı şeylere gerek yok ama sony'nin ses kalitesine hiçbirisi yetişemiyor.. adamlar walkmani yaratmışlar kimde onun kadar deneyim tecrübe var ki???
  • cok klas gorunusu var.
  • gerçekten güzel görüntüsü var bakalım fiyatı ne kadar uygun fiyatıyla iş yapar.
  • görünüm çok iyi olmuş acaba fiyatı ne kadar olacak?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Batuist

evet güzele benziyor bence.. mp3 için öyle şaşalı şeylere gerek yok ama sony'nin ses kalitesine hiçbirisi yetişemiyor.. adamlar walkmani yaratmışlar kimde onun kadar deneyim tecrübe var ki???

sonymi ses kalitesi adam gibi 3 modeli yoktur ya bi iriver sansa cowon trekstor filan kullanın
  • 16 ve 32GB'lık ürünlerden sonra tatmin edici mi , bilemiyorum artık...
  • quote:

evet güzele benziyor bence.. mp3 için öyle şaşalı şeylere gerek yok ama sony'nin ses kalitesine hiçbirisi yetişemiyor.. adamlar walkmani yaratmışlar kimde onun kadar deneyim tecrübe var ki???

valla ilk defa duyuyorum sony'nin ses kalitesine iyi diyen birisni.Bence vibez'i dinle sonra sonyden nefret edersin
  • 89 EURO
    verilir mi?
  • ne zaman piyasaya sürülecegi hakkında bilginiz var mı.. türkiyede iriver marka satısı pek yok diye biliyorum.türkiyeden ne zaman alabiliriz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: caglarnal

quote:

valla ilk defa duyuyorum sony'nin ses kalitesine iyi diyen birisni.Bence vibez'i dinle sonra sonyden nefret edersin

Sen hiç Sony X1050 filan dinledin mi veya a826 filan da böyle boş boş konuşuyorsun.Sony'nin ses kalitesi kötü diyenin aklını yerim dinlemeden yorum yapmayın
  • iriver ın yanında sony diyenlere pes

piyasanın en kral player üreten birkaç firmasından biridir , diğeri için(cowon)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rap_üstad -- 18 Aralık 2009; 15:25:39 >
  • gerçekten sonye ii diyenleri komik buluyorum bir süre kullandım nefret ettim şimdi iriver e50 kullanıyorum çok memnunum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.