Şimdi Ara

Kulak deldirme işleminden sonra (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
1
Favori
326.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Sisme aci hicbirsey yok kiytirik yerlerde deldirme kardeşim eczane en iyisi ben bir kez öyle deldirdim sisti eczanede hicbir sey banyo bile yaptim hicbirsey yok tavsiyem eczanede deldirin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben deldircem ama deldirdikten sonra delik izi kalır diye korkuyorum yani delik olduğu belli olurmu (küpeyi takmadan)
  • Merhaba ben yaklasık 1 hafta önce kulağımı deldirdim ve bugun cıkarttım kulağımda şişlik var ne yapmalıyım neler önerirsinz delik kapanırmı lütfen cevap verin
  • bugün ben de deldirdim de peder çok pis sert çıkacak. ne yapmamı beklerisiniz. daha önce yaşayanlar yazsın lütfen :(((
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet efendi

bugün ben de deldirdim de peder çok pis sert çıkacak. ne yapmamı beklerisiniz. daha önce yaşayanlar yazsın lütfen :(((

:((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
  • quote:

Orijinalden alıntı: SellYourSoul

quote:

Orijinalden alıntı: mehmet efendi

bugün ben de deldirdim de peder çok pis sert çıkacak. ne yapmamı beklerisiniz. daha önce yaşayanlar yazsın lütfen :(((

:((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

hahaha yapma öyle. 16 yaşında falan değilim asilik yapmıyorum. sadece istediğim için yaptım ama benim baba ufaktan saygısız anladın mı usta.
  • bi fikri olan yok mu?
  • Bişey olduğu yok düşünmeye değmiyormuş, aha konuyu açan benim veriyim hepinize cevabı ağlamayın yarın bigün askere gitceksiniz layt

ADMIN konu kilit pls

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Beatles -- 25 Ocak 2014; 1:41:55 >
  • Deldirdikten sonra kupe kulaktayken aci olmuyor. 1 hafta 10 gun sonra cikartirken aci yapiyor. Ondan sonra mutlaka kupeyi arada bi cikart(yatmadan once misal), ozellikle kupeyle dusa falan girme. Ben 2 ay boyunca hic cikartmadim inanilmaz acimaya basladi zarzor cikarttim oluk oluk iltihap akti sonra kabuk bagladi. Onun disinda sorun yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Beatles

Kulağı deldirince kulağı takılan küpe 1 hafta gibi bir sürede çıkarılıyor ... Deldirmeden önce kafamıza taktığımız tek şey buydu , denize giremiyecez + pederler ne der vs. , fakat bugün duydum kız arkadaşlar söyledi küpe çok zor çıkıyormuş büyük bi acıyla çıkarılıyormuş 1 hafta sonra ve şişiyormuş o çevre.Yani 2 kıza sordum 2side baya şişti kulağım dedi ... Gerçekten de kesinlikle şişecek diye birşey varmı ? Ayriyetten 1 hafta sonra çıkarılması zor mu olur gerçekten bu geçici küpenin ? ( bu arada tükürük sürülmesi önerisini aldım işe yararmı yumusaması için )

Bende bugun yaptirdim kupagim biraz kepce ama tum arkadaslarim bayador kupe takan arkadaslarim cok yakisir dedi yaptirdom 1 hafta bekleyecegiz pederin daha haberi yok okuldada uzerine kucuk yara bantlarindan ortup yara oldu demeyi planlityorum umarim 1 haftayi sorunsuz atlatirim

• evet şişiyor. benim kulak memem baş parmağım kadar şişmişti ilk küpeti çıkarırken.
  • Ben kuyumcuda deldirdim kuyumcu 2 gün tak diyor millet 1hafta hangisi ?

• Bağa mı didin? kullanıcısına yanıt
    bende dün deldirdim, özellikle sordum su değmemesi mi gerekiyor diye, alakası yok ne olacak canım dedi, 1 hafta sonra gel çıkartalım dedi, ara ara küpeyi kulagimda döndürüyorum, şimdilik hiçbir acı hissetmedim ama çıkartırken ne olur bilemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Métropol

bende dün deldirdim, özellikle sordum su değmemesi mi gerekiyor diye, alakası yok ne olacak canım dedi, 1 hafta sonra gel çıkartalım dedi, ara ara küpeyi kulagimda döndürüyorum, şimdilik hiçbir acı hissetmedim ama çıkartırken ne olur bilemiyorum

su değmemesinden kastım aslında şuydu: duşa girersin, sabun gelir oraya farkında olmadan tam olarak duruluyamazsın sonra sabun kurur orda sıkıntı yaratır.
    ya da havuza girersin leş gibi mikrop kapar vs.
  • Ben kendim deldim.kulağim şişti.ne yapa bilirim? Bilen varsa yazsin lütfen

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.