Şimdi Ara

NZXT'nin yeni oyuncu kasası M59 detaylandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
3.398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tasarım odaklı kasalarıyla tanınan NZXT, yeni modeliyle de meraklı bakışları üzerine çekmekte herhangi bir sıkıntı yaşamayacak gibi görünüyor. Firmanın satışına ay sonunda başlamayı planladığı M59 kod adlı bilgisayar kasası, tasarım özellikleriyle öne çıkmayı başarıyor. Ön paneli agresif çizgilere sahip olan M59, dört adet 5.25-inç sürücüsüne ev sahipliği yapabiliyor. Modifikasyon tutkunları ve profesyoneller için su soğutma kanalları ve şeffaf bir yan panel ile donatılan NZXT M59, 120mm'lik çift fanla geliyor.

Sahip olduğu özel sabitleyiciler ile 2.5-inç boyutundaki sabit disk (HDD) ve katı hal sürücülerinin (SSD) kullanımına olanak tanıyan yeni kasanın ön panelinde bir adet eSATA, iki adet ses ve çift USB konnektörü bulunuyor. Özellikle görselliğe önem veren kullanıcılar için sürücü slotlarının üzerinde Mavi LED de bulunan M59'da güç kaynağı ise oyuncuları hedef alan hemen her kasa da olduğu gibi kasanın alt tarafına konumlandırılmış. NZXT M59'un 60 Avro'luk yurt dışı satış fiyatıyla kullanıma sunulması bekleniyor.

• şeklini beğenmedim ama modlanırsa güzel olabilir. Ön kısım çok biraz abartılmış ama sol kapak çok sade duruyor, uyumsuz olmuş.
  • Bende pek beğenmedim
  • 60 avro gayet güzel fiyat.
  • iğrenç olmuş NZXT yi oldum olası sevmedim zati
  • fıyat olarak gayet ıyı.ama acıkcası on kısmını ben de begenmedım.kaba duruyo.sankı kutukten kesıp yontmus gıbı.yan kapak hoş olmus ama en az ıkı veya daha fazla fan takma yerı olsaydı.mod hastaları bu ıse el atar ama anlamayan bırı ıcın her sey guzeldır tabı.ayrıca tabanda da fan yerı goremedım.5.25 yuva 5 adet yapılabılırdı.ıc yerlesıme bakınca cooler master rc 690ı anımsattı.(kullandıgımdan)herseye ragmen guzel bı kasa...
  • quote:

Orjinalden alıntı: husNUKE

şeklini beğenmedim ama modlanırsa güzel olabilir. Ön kısım çok biraz abartılmış ama sol kapak çok sade duruyor, uyumsuz olmuş.

belki o halinide görme şansımız olur
  • Neden yani yeni bir afilli kasa çıktığı zaman OYUNCU KASASI DENİLİYOR.
  • Kasanın içi güzelmiş. Dışını pek beyenmedim.

Ama Fiyatı İyimiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Corvette. -- 6 Temmuz 2009; 21:55:24 >
  • eski amerikan arabası gibi...
  • Bende beğenmedim iyi mi :))
  • ben beğeneyim de bari,adamlara ayıp olmasın.uğraşmışlar o kadar.
    he he
  • yaw adamların "çoşası" gelmiş çıkarmışlar bişeler işte yerden yere vurmaya ne gerek var. modcular o kadar rengarenk falan yapıyor onlar bana pek çekici gelmiyor böle fabrika çıkışlı kalıplarından taşmış kasalar olursa daha iyi olur hiç değilse garantisi gitmemiş olur
  • pek beğenmedim
  • Gayet güzel. Yiğidi öldür hakkını yeme demişler.
  • kaslı bi kasa olmus ancak sol yanı diger butun modlu kasalar gibi duz sac... bı onde hareket war sagda plexi...
    butunluk ıcınde olan bi Predator gorebıldım sadece..
  • fiyatı iyiymiş ben görüntüye o kadar önem vermem soğutması iyi olsun yeter türkiye fiyatı fazla uçuk olmazsa alınabilir zaten 100 tl civarı piyasada bir sürü peynir tenekesi var vatandaş biraz daha fazla verip bunu alabilir
  • Küçük,şekilsiz bir kasa.
    Büyük ekran kartları sıgmayacaktır yüksek ihtimalle.
    60E iyi bir fiyat yinede , yan kapak çıkartmaları ile filan şekillendirilebilir , çıkartma kırmızı olucak ama.
  • bende raidmax rx9-gt var hala güzel hala vurucu soğutmasıda fena değil...bu kasa güzel olmuş ama estetik olarak o kadar hoş değil..
  • Benim kullandığım FEEL Hurricane 400W ATX Kasa bundan daha güzel. Soğutucusu hakkında birşey diyemem ancak kasam gayet iyi soğutuyor, bu yaz aylarında hiçbir sorun çıkartmadı..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.