Şimdi Ara

Inno3D özel tasarımlı GeForce GTX 250 iChiLL modelini kullanıma sunuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
2.494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kısa bir süre önce Nvidia ION tabanlı yeni anakartını lanse eden Inno3D, yüksek performans odaklı ve özel tasarımlı ekran kartlarını konumlandırdığı iChiLL serisine yeni bir model daha ekliyor. GeForce GTS 250 temelli yeni ekran kartı, 55nm üretim teknolojisiyle hazırlanan G92b GPU'sundan güç alıyor. 256-bit bellek veri yolu desteğine ve 128x paralel işlem birimine sahip olan kartın grafik işlem birimi 738MHz, bellekleri ise 2300MHz'de görev yapıyor.

Yüksek performanslı soğutucularıyla tanınan Arctic Cooling firmasının 92mm'lik çift fana ve dört adet Bakır ısı aktarım borusuna sahip Accelero Twin Turbo PRO soğutucusu ile serinletilen yeni modelin referans tasarımlı GeForce GTS 250'e kıyasla 23 derece daha serin çalıştığı ifade ediliyor. PhysX, CUDA ve SLI gibi teknolojilere destek veren 1GB GDDR3 bellekli ekran kartında ayrıca çift DVI ve HDTV konnektörü bulunuyor.

Bu ayın sonuna doğru satışa sunulması beklenen kartın fiyatı hakkındaysa henüz net bir bilgi bulunmuyor.

• Traktör gibi ses çıkartır o fanlarla herşey soğutma değil ben sessizlik arayanlardanım
  • quote:

Orjinalden alıntı: hbg_ant2

Traktör gibi ses çıkartır o fanlarla herşey soğutma değil ben sessizlik arayanlardanım

tam aksine orjinalinden cok daha sessiz çalısıyordur.....
  • Bu kart a ne var böyle bu kadar üstüne düşüp kurcalıyolar merak ettim dogrusu
  • Kutusu güzelmiş..
  • Başlıkda GTX250 değil GTS250 olucak.
  • 112 sp'li Twin Turbo'lu kısaca ;sp unit çalınmış turbo dizel, bu durumda turbo'lu olmasada ısınmaz o kart zaty
    Inno3D'den beklediim hareketler bunlar.

@fx57 <---- Haber için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DhanTE -- 6 Temmuz 2009; 18:09:42 >
  • GTS 240 aslında bu. 8800 gt gibi 112 shadera sahip, GTS 250'de 128 shader olur. SLI ile çok iyi gider gibi ama fiyatı önemli. Yapsınlar 100 dolar da görelim.
  • @yerroner

Haberde veya haberin kaynağında hata yapılmış. Kart 128 işlemciye sahip elbette.
  • quote:

Orjinalden alıntı: DhanTE

112 sp'li Twin Turbo'lu kısaca ;sp unit çalınmış turbo dizel, bu durumda turbo'lu olmasada ısınmaz o kart zaty
    Inno3D'den beklediim hareketler bunlar.

@fx57 <---- Haber için teşekkürler.

turbo dizel üstüne yorum yok

• fiyat güzel olursa SLI için uygun bir seçenek olur....
  • 128 sp nerede hani ? yuh diyorum sadece !! 112 sp 9800gt lerde var , 128 sp 9800gtx+ larda var . be kardeşim niye 9800 gt yi üstüne kıçıkırık bir fan takıp gts250 diye kakalıyorsun piyasaya geçsinler bu işleri
  • quote:

Orjinalden alıntı: K.Kahriman

128 sp nerede hani ? yuh diyorum sadece !! 112 sp 9800gt lerde var , 128 sp 9800gtx+ larda var . be kardeşim niye 9800 gt yi üstüne kıçıkırık bir fan takıp gts250 diye kakalıyorsun piyasaya geçsinler bu işleri

fiyatı uygun olursada gene kakalama mı olacak acaba??????????????
  • quote:

Orjinalden alıntı: (((TeAcHeR)))

quote:

Orjinalden alıntı: K.Kahriman

128 sp nerede hani ? yuh diyorum sadece !! 112 sp 9800gt lerde var , 128 sp 9800gtx+ larda var . be kardeşim niye 9800 gt yi üstüne kıçıkırık bir fan takıp gts250 diye kakalıyorsun piyasaya geçsinler bu işleri

fiyatı uygun olursada gene kakalama mı olacak acaba??????????????

fiyatının uygun olacağını sanmıyorum soğutma yüzünden , zaten benim değinmek istediğim başka model bir kartı sanki "gts250 diye piyasaya sürmeleri" gts 250 "SE" yada "LE" yazabilirlerdi tabi kim alır o zaman orası çelişkili bir durum
  • Fx yanlışlıkla öyle yazmıştır. Amma mesele yaptınız şu "112"yi. Inno3D'yi batıracaksınız, önemsiz bir hata yüzünden.

Bakın internete, diğer kaynaklarda 128sp olarak geçiyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 7 Temmuz 2009; 17:07:47 >
  • Sessiz olması gayet güzel..
  • Link : 112 sp li inno3d ichill

Edit :

Inno3D özel tasarımlı GeForce GTX 250 iChiLL modelini kullanıma sunuyor

Niyeyse bazı sitelerin linklerinin koyulmasına izin verilmiyor bu sebepten resim olrk siteyi ekledim haberin olduu sayfa burdada kartın 112 sp olduu yazıyor.

Kartı nette (inno3d GTS 250) olrk aratınca 128'sp li modeli çıkıyor doal olrk fakat (inno3d GTS 250 iChill) olrk aratıldıında 112 sp olrk 1 çok haberi bulunuyor.

Bu kart çıkmadan sp sayısı anlaşılamıyadabilir sitesinde bu kart hakkında en küçük 1 bilgi yok fakat aynı soğutma systemini sadece 9800GT de kullanmış olmasıda insanı düşündürüyor, çıkınca net 1 şekilde anlaşılır ne olucağı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DhanTE -- 7 Temmuz 2009; 18:04:50 >

• acaba neden 112
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.