Şimdi Ara

D-SMART EURO FUTBOL KANALI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
233
Cevap
0
Favori
41.103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • selamlar d-smart eski adıyla uefa yeni adıyla avrupa ligini futbol smart kanalından vereceğini duyurmamış mıydı yoksa ben mi yanlış biliyorum şimdi yeni bir kanal açılmış ve sadece spor paketinde yer alıyor bu işin aslı nedir

• parayı nerden kazanacaklar usta?önceden milleti bedava diye kandırdılar.dansöz gibi kıvırmayacağız diyordu şahan.noldu?
  • D-Smart abonesi değilim ancak bildiğim ve tahmin ettiğim kadarı ile Lig Tv benzeri bir kanal olacaktır ve Salı- Çarşamba Şampiyonlar Ligi'nden birer maç ile Perşembe günleri de Avrupa Ligi'nden artık maç yayın saatlerine göre iki ya da iç maçı NAKLEN vereceklerdir.

Daha kurulma aşamasında bile söylüyordum, herhangi bir dijital platformun öyle bir kereye mahsus ücretlerle yayın hayatını sürdürmesi ütopyadan başka birşey değildir, eninde sonunda bu sisteme geçeceklerdi ve Perşembe'nin gelişi Çarşamba'dan gümbür gümbür belliydi.
  • Bende 2008 kutu dsmart var. eurofutbol şifrelimi olacak?
  • arkadaşlar bütün maçlar şifreli oalcak ekstradan ücret ödüyeceksiniz
  • bu kanal spor paketi içinde görünüyor o zaman futbol smart yalan mı oldu şimdi??
  • D-smart'in web sitesinden anladigim kadariyla daha onceden almis oldugunuz paketlerde futbolsmart vs spor kanallari varsa onlar abonelik suresinin sonuna dek aynen devam..

Yeni abone olacaklar icin de ayrica Spor paketi olusturulmus.... :(
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozzykay

D-smart'in web sitesinden anladigim kadariyla daha onceden almis oldugunuz paketlerde futbolsmart vs spor kanallari varsa onlar abonelik suresinin sonuna dek aynen devam..

Yeni abone olacaklar icin de ayrica Spor paketi olusturulmus.... :(

Peki daha önce abone olanlarda futbolsmart devam edecek peki içerik değişecekmi.

Adamlar şunu diyebilirmi.

Tamam sözleşmede yazılan gibi futbolsmart devam ama içerik değişti artık maçlar yeni kanalda. Yayınlanacak futbolsmartta özetler v.s olacak.
    ?
  • O zaman hiçbir anlamı kalmıyorki euro futbola geçeriz sonra derki bu kanala taşıdık yok premier ligi alır onu öbür kanala onu öbür kanala ohooo. Ama el mahkum GS için alacaz herhalde spor paketini
  • Ne kadar sövsek saysak da lig maçları Digiturkün işi.Aman aydın doğan almasın.Avrupa onun olsun.2-3yıl acemilikleriyle uğraşmayalım. Bu arada kaç yıl bedava izleceğinizi düşünüyordunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harunoda -- 6 Temmuz 2009; 19:34:03 >
  • SPOR PAKETİ VE EURO FUTBOL KANALI HAKKINDA

Değerli İş Ortağımız,

UEFA KUPASI olarak bilinen karmaşık futbol organizasyonu 2009 yılından itibaren sona erdirilmiştir. UEFA AVRUPA LİGİ (Europa League) adı altında yeni bir “LİG” oluşturmuştur.

DOĞAN Grubu, UEFA tarafından yapılan ihaleyi kazanarak tüm Avrupa Ligi maçları yayın haklarına 2009/2010 – 2010/2011- 2011/2012 futbol sezonları için sahip olmuştur. Yeni statüsü ile Avrupa Ligi maçlarının önemli bir bölümüEylül ayından itibaren D-Smart platformunda yeni kurulan Euro Futbol kanalından yayınlanacaktır.

DOĞAN Grubu Avrupa Ligi maçları yayın hakları için 3 sezonda yaklaşık 200 milyon TL ödeme yapacaktır. Avrupa Liginde yıllık 200’ün üzerinde maç oynanacaktır ve finale kadar tüm maçların yayın hakları ile birlikte satın alınmıştır.

Avrupa Liginin yayın haklarının alınması ile birlikte 04 Temmuz 2009 tarihinden itibaren D-Smart platformuna yeni bir kanal ve yeni bir paket eklenecektir. Euro Futbol kanalı 04 Temmuz 2009 Cumartesi günü D-Smart 42. kanaldan yayına başlayacaktır.

Euro Futbol kanalı ile birlikte mevcut paketlerimize Spor Paketi adında yeni bir paket daha eklenmiştir. D-Spor, FutbolSmart, ESPN Classic, ESPN America ve Euro Futbol kanalları Spor Paketi kanalları olarak satışa sunulacaktır.

Spor Paketi’ni müşteriler tek başına alabileceği gibi, mevcut paketlerle birlikte daha uygun fiyatlara da alabileceklerdir.

Spor Paketi Fiyatları aşağıdaki gibidir;

Spor Paketi : 199 TL
    Sinema + Spor Paketi : 249 TL
    Aile + Spor Paketi : 299 TL
    Full + Spor Paketi : 349 TL
    Full HD + Spor Paketi : 299 TL (Full HD Paket Spor paketi dahil tüm paketleri kapsamaktadır.) Bu paketin liste fiyatı 399 TL olup,HD-Smart satışlarımızı artırmak için yılsonuna kadar kampanyalı fiyat olan 299 TL’den satılmaktadır.

Euro Futbol kanalının platforma katılması ile birlikte D-Spor ve FutbolSmart kanalları 04 Temmuz’dan tarihinden itibaren yeni D-Smart alacak kullanıcılar için şifrelenecektir. 04 Temmuz 2009 tarihinden itibaren D-Smart alan kullanıcılar spor kanallarını ve bu kanallarda yayınlanacak maçları izleyebilmek için Spor Paketi almalıdırlar.

Bireysel 2008 model kutu sahibi olan kullanıcılar D-Spor ve FutbolSmart kanallarını şifresiz izlemeye devam edeceklerdir.

01 Ocak 2009 – 03 Temmuz 2009 tarihleri arasında bireysel 2009 model kutu almış ve aktivasyonunu yaptırmış olan D-Smart kullanıcılarımız D-Spor kanalını ücretsiz izlemeye devam edeceklerdir. FutbolSmart, ESPN Classic ve ESPN America kanalları ise Aile ve üstü paketi olan kullanıcılar tarafından paket süresi bitene kadar izlenebilecektir.

Saygılarımızla,
    D-SMART

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkan0544 -- 6 Temmuz 2009; 19:37:51 >

• quote:

Orjinalden alıntı: serkan0544

SPOR PAKETİ VE EURO FUTBOL KANALI HAKKINDA

Değerli İş Ortağımız,

UEFA KUPASI olarak bilinen karmaşık futbol organizasyonu 2009 yılından itibaren sona erdirilmiştir. UEFA AVRUPA LİGİ (Europa League) adı altında yeni bir “LİG” oluşturmuştur.

DOĞAN Grubu, UEFA tarafından yapılan ihaleyi kazanarak tüm Avrupa Ligi maçları yayın haklarına 2009/2010 – 2010/2011- 2011/2012 futbol sezonları için sahip olmuştur. Yeni statüsü ile Avrupa Ligi maçlarının önemli bir bölümüEylül ayından itibaren D-Smart platformunda yeni kurulan Euro Futbol kanalından yayınlanacaktır.

DOĞAN Grubu Avrupa Ligi maçları yayın hakları için 3 sezonda yaklaşık 200 milyon TL ödeme yapacaktır. Avrupa Liginde yıllık 200’ün üzerinde maç oynanacaktır ve finale kadar tüm maçların yayın hakları ile birlikte satın alınmıştır.

Avrupa Liginin yayın haklarının alınması ile birlikte 04 Temmuz 2009 tarihinden itibaren D-Smart platformuna yeni bir kanal ve yeni bir paket eklenecektir. Euro Futbol kanalı 04 Temmuz 2009 Cumartesi günü D-Smart 42. kanaldan yayına başlayacaktır.

Euro Futbol kanalı ile birlikte mevcut paketlerimize Spor Paketi adında yeni bir paket daha eklenmiştir. D-Spor, FutbolSmart, ESPN Classic, ESPN America ve Euro Futbol kanalları Spor Paketi kanalları olarak satışa sunulacaktır.

Spor Paketi’ni müşteriler tek başına alabileceği gibi, mevcut paketlerle birlikte daha uygun fiyatlara da alabileceklerdir.

Spor Paketi Fiyatları aşağıdaki gibidir;

Spor Paketi : 199 TL
    Sinema + Spor Paketi : 249 TL
    Aile + Spor Paketi : 299 TL
    Full + Spor Paketi : 349 TL
    Full HD + Spor Paketi : 299 TL (Full HD Paket Spor paketi dahil tüm paketleri kapsamaktadır.) Bu paketin liste fiyatı 399 TL olup,HD-Smart satışlarımızı artırmak için yılsonuna kadar kampanyalı fiyat olan 299 TL’den satılmaktadır.

Euro Futbol kanalının platforma katılması ile birlikte D-Spor ve FutbolSmart kanalları 04 Temmuz’dan tarihinden itibaren yeni D-Smart alacak kullanıcılar için şifrelenecektir. 04 Temmuz 2009 tarihinden itibaren D-Smart alan kullanıcılar spor kanallarını ve bu kanallarda yayınlanacak maçları izleyebilmek için Spor Paketi almalıdırlar.

Bireysel 2008 model kutu sahibi olan kullanıcılar D-Spor ve FutbolSmart kanallarını şifresiz izlemeye devam edeceklerdir.

01 Ocak 2009 – 03 Temmuz 2009 tarihleri arasında bireysel 2009 model kutu almış ve aktivasyonunu yaptırmış olan D-Smart kullanıcılarımız D-Spor kanalını ücretsiz izlemeye devam edeceklerdir. FutbolSmart, ESPN Classic ve ESPN America kanalları ise Aile ve üstü paketi olan kullanıcılar tarafından paket süresi bitene kadar izlenebilecektir.

Saygılarımızla,
    D-SMART

Maçların yayınlanacağı euro futbol (dolsayısı ile avrupa kupa maçları) kanalı yukarıda yazılan ifadeye göre 2008 kutularında izlenemiyecek demek oluyor sanırım.

Çünkü bi üst paragrafta maçların euro futbolda yayınlanacağı söyleniyor...

• "UEFA KUPASI olarak bilinen karmaşık futbol organizasyonu"

Bu nedir yav? Yazanın kafası iyiymiş heralde.
  • benim bu yazıdan anladığım eurofutbol kanalı eski yeni tüm üyelere paralı oluyor...klasik aydın doğan....
  • quote:

Orjinalden alıntı: mascherano*

Bende 2008 kutu dsmart var. eurofutbol şifrelimi olacak?

Yanıtı alamadım? Ben zaten futbol smart d spor falan ücretsiz izliyordum. Buna ücret ödeyecekmiyiz?
  • quote:

quote:

Yanıtı alamadım? Ben zaten futbol smart d spor falan ücretsiz izliyordum. Buna ücret ödeyecekmiyiz?

evet dostum ödiceksin vay be cidden paragöz çıktılar ee yapıcakları buydu zaten olayını kitabına uydurmak için yeni kanal açıyorlar eski kanalda verirse sözleşmede yazana ilk izlediğiniz kanallara hiçbir zaman ücret ödemiceksiniz kuralınıda bu şekilde aşmış oluyorlar yaptıkları resmen çakallık dsmart benim için bitmiştir zaten bugün ilan açtım satıyorum gına gelmişti iyice gidip bi tane alıcam dreambox maçları zaten genelde dışarda izliyorum çokta rahatsız etmez kimse sadece avrupa maçlarını izlemek için 199 lirayı vermez cafeler dışında vereninde aklına şaşarım...

• quote:

Orjinalden alıntı: harmonyoa

quote:

quote:

evet dostum ödiceksin vay be cidden paragöz çıktılar ee yapıcakları buydu zaten olayını kitabına uydurmak için yeni kanal açıyorlar eski kanalda verirse sözleşmede yazana ilk izlediğiniz kanallara hiçbir zaman ücret ödemiceksiniz kuralınıda bu şekilde aşmış oluyorlar yaptıkları resmen çakallık dsmart benim için bitmiştir zaten bugün ilan açtım satıyorum gına gelmişti iyice gidip bi tane alıcam dreambox maçları zaten genelde dışarda izliyorum çokta rahatsız etmez kimse sadece avrupa maçlarını izlemek için 199 lirayı vermez cafeler dışında vereninde aklına şaşarım...

Birde allah korusun Süper lig haklarını aldıklarını düşünün.O zaman digitürk aratırlar diye düşünüyorum.Kablo tv yaygın olsa hemen abone olurdum ona.

• arkadaşlar herşey iyi güzel.. sözleşmede yazıyormuş ileride extra hizmetler olabilir isteyen alır istemeyen almaz deniliyor..

ancak mevcutta olan kanalların paketlere alınıp ücretli yapılacağı söylenmiyor bu sözleşmede..

örneğin futbolsmart, d spor, fx, vs.. vs... kanallar normalde izlenebilirken bu kanalları extra bir hizmetmiş gibi yeni yeni paketlere dahil edilmeye başlandı ve paralı oldu..

maçlar maçlar dediler .. d spor önce tek başınaydı, futbol smartı kurdular sattılar kutuları sattılar insanlar maç izliycez diye kutu aldılar.. ama o da ne birde euro futbol kanalı çıktı :)

ilerde başka bir futbol kanalı da çıkabilir..

siz maç var diye alıyorsunuz .. hopp maçlar başka kanala kaydırılıyor hem de paralı :D

extra hizmet denilen şey mevcutta ki kanalları paralı paket haline getirmek midir ? yoksa bu dolandırıcılığın süslenmiş hali midir?

takdir sizlerin..

• çok pişmanım d-smart aldığıma çok...
  • FutbolSmartın bi numarası yok yani artık. Şampiyonlar Ligi,UEFA Kupası Eurofutbolda
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.