Şimdi Ara

İNANILMAZ BİR VİDEO. 1SN ÖNCE YÜRÜYEN ADAM 1SN SONRA HAYATINI KAYBEDİYOR :((

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
4.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ADAMIN BİR ANLIK DİKKATSİZLİĞİ İŞTE BÖYLE HAYATINA MAL OLUYOR

http://korku.izles*ne.com/video/korku__gerilim-bir-anlik-dikkatsizlik-hayatina-mal-oldu/1017078

* YERİNE e YAZIN ÖYLE AÇIN

BEYLER VİDEOYU ÖYLE BİR ANDA DURDURDUM Kİ TAM ELEKTRİK AKIMININ GEÇMEYE BAŞLADIĞI AMA PATLAMANIN OLMADIĞI AN SADECE 1 MİLİSANİYE SONRA PATLAMA OLACAK VE ALEVLER ÇIKACAK

beyler bu video da %100 gerçek benzerleri var onları da izleyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EmH_MD -- 5 Temmuz 2009; 19:01:15 >

• İntaar videosu diye biliyorum ben bunu 4568747998 kere verildi 4568747999. oldu bu
  • adam kömür oldu ya
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ac Schnitzer.

İntaar videosu diye biliyorum ben bunu 4568747998 kere verildi 4568747999. oldu bu

intahar değil bu ya adam bilinçsizce yapıyor o hareketi akli dengesi yerinde değil gibi
  • haber sitelerine konu olduydu intihar deniyodu...
  • Akım şiddeti çok yüksek sanırım, yıldırım gibi düşmüş üzerine.

• adam cidden kömür oldu
  • beyler o yandaki ibretlik görüntü başlıklı videoya ne diyorsunuz gerçek mi o sizce
  • quote:

Orjinalden alıntı: EmH_MD

beyler o yandaki ibretlik görüntü başlıklı videoya ne diyorsunuz gerçek mi o sizce

Yorumlara bak bi.

"arkadaslar bu bır sıgorta reklamının vıdeosu"
  • Elektrik cağızın tek isteği toprağa ulaşmak ama arada böle şeyler yapabiliyor yaramaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KRHTH -- 5 Temmuz 2009; 15:16:15 >
  • dikkatsizlik değil hindistanda adamın akli dengesi bozuk intihar ediyor.

Konusu açılmıştı galiba
  • bu olay cokyan oldu inthiar ediyo adam.
  • Peki; adam intihar ediyo etmesine de...
    Kaç dakikadır o vagonun üstünde, aşağıya çekmeye çalışan insanlar var, hatta biri de kameraya çekiyo (!!)

Bir Allah'ın kulu da bütün bunlar olurken elektriği kesmemiş mi be kardeşim, "Ulan neme lazım, adam değer meğer, sonra kül olur Allahıma..." diyerekten.

Biliyoruz, kesmemiş ki adam kül olmuş... da... bu ne ihmalkarlıktır...
  • quote:

Orjinalden alıntı: vdevakko

Peki; adam intihar ediyo etmesine de...
    Kaç dakikadır o vagonun üstünde, aşağıya çekmeye çalışan insanlar var, hatta biri de kameraya çekiyo (!!)

Bir Allah'ın kulu da bütün bunlar olurken elektriği kesmemiş mi be kardeşim, "Ulan neme lazım, adam değer meğer, sonra kül olur Allahıma..." diyerekten.

Biliyoruz, kesmemiş ki adam kül olmuş... da... bu ne ihmalkarlıktır...

Türkiye olsa denmedik laf kalmaz, Türkiye gerçekleri adı altında yayınlarlar birde çok doğru söylemişsin.
  • ibretlik video olayınada çok güldüm O sigorta reklamı.Arkayada bi hoca koymuşlar ibretlik yazmışlar.Bu devirde bunlar gülünç şeyler.
  • videoyu izlerken tırstım
  • elektriği kesseler bile , tellerde kalan statik elektrik bile o hale qetirmeye yeterdi..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Love You My Angel

elektriği kesseler bile , tellerde kalan statik elektrik bile o hale qetirmeye yeterdi..

bişey olmazdı kesseler geçenlerde Türkiyede bir ildede oldu böyle bişey hatırlamıyorum ili ama adam deli tellere tırmanmış elektriği kesmişler bişey olmadı adama kurtuldu..
  • İbretlik videonun nesi ibretlik ve araplar neden yaptıkları her videoya birşeyler söyleyen hoca sesi koyuyorlar dinimizi küçük düşürüyorlar.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.