Şimdi Ara

Samsung, 2010'a kadar 10 milyon civarında S5230 Star satmayı hedefliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
6.761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• LCD televizyondan cep telefonuna kadar geniş bir sektörde faaliyet gösteren Samsung, bir süre önce piyasaya sürülen S5230 Star modelinin yıl sonunda kadar 10 milyonun üzerinde satılmasını beklediklerini açıkladı. Peki bunu neye dayanarak açıkladıklarını merak edecek olursanız cevabı basit: ''Aylık satışlar''. Firma yetkililerine göre her ay bir milyon ünitenin üzerinde sipariş alınıyor.

Star'ın teknik özelliklerini sizler için kısaca özetleyecek olursak, dört band GSM şebekesi desteği, 3.0 inç 240x400 piksel 262.144 renk dokunmatik TFT ekran, 50 MB dahili bellek, microSD desteği, 3.2 MP kamera, FM radyo ve son olarak 1000 mAh lityum iyon batarya dikkat çekiyor.

• 2010'a şurda 5 ay kaldı. 10 milyon sanmıyorum ama 7-8 milyon satması içten bile değil. Fiyat olarak çok avantajlı...
  • bunlar dokunmatik ekranların ilk furyaları.. henüz dokunmatikleri bile test merkezlerinin yazılarına göre kötü çalışıyor.. bence bu tür cihazları almak için erken.. biraz daha gelişmeleri lazım..
  • ilkfuryalarımı eminmisin bunlar artık gelişmiş furyaları bence bu telefonun dokunmatiği çok başaralı
  • quote:

Orjinalden alıntı: 4L1

ilkfuryalarımı eminmisin bunlar artık gelişmiş furyaları bence bu telefonun dokunmatiği çok başaralı

görcez zamanla....
  • telefon güzelde o rakama ulaşamaz
  • valla bilmiorum ben alcam ya :D bende kararsızım ama kullandım bayagı iyi nerdese her dokunuşumda hemen hızlı bir şekilde işlemi başlatıyor iphone la bir farkını göremedim yanlışmıyım

quote:

Orjinalden alıntı: Batuist

quote:

Orjinalden alıntı: 4L1

ilkfuryalarımı eminmisin bunlar artık gelişmiş furyaları bence bu telefonun dokunmatiği çok başaralı

görcez zamanla....
  • wi-fi özelliği olsa 10 milyon değil 50 milyonda satar. gerçekten güzel telefon.
  • bence satmaz o kadar
  • Wi-Fi çok büyük eksik bu telefon için. Sanırım buda satışları oldukça azaltır ve 10m satması bence imkansız yeni bir ürün ve talep çok ama pazar bir süre sonra doyacaktır.
  • fiyatı çok iyi 3G den sora wifiyede ihtiyac kalmiycak zaten wifi yi kim kullanıyoki telefonda..
  • dünyada kaç ülkede satılıyor acaba?? ona göre satılıp satılamayacağı hakkında yorum yapılabilir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: IhtiyarDelikanli

fiyatı çok iyi 3G den sora wifiyede ihtiyac kalmiycak zaten wifi yi kim kullanıyoki telefonda..

İyi de 3G'de yok cihaz da. En kötü tarafı bu... Sırf bu yüzden preston tercih edliebilir...
  • 500 milyona 3G ve Wi-Fi de mi istiyorsunz?
    Yanına bir de kaymaklı künefe ne giderdi beee!
  • quote:

500 milyona 3G ve Wi-Fi de mi istiyorsunz?
    Yanına bir de kaymaklı künefe ne giderdi beee!

Haklısın dostum.3g ve wifi için 700 liralara doğru çıkmak gerekir diye düşünüyorum
  • arkadaşlar telefon çok hesaplı 3g ve wireless olmazsa sorun olmaz diyen herkesin alacağı bir telefon. Satarsa şaşırmam bu fiyata bu güzellikte telefon. Ben kullanıyorum çoook ama çoook memnunum.
  • arkadaşlar yurt dışından geldi bu tel'den bana ama şebeke kilidi istiyo onu nasıl bulabilirim bilginiz var mı?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.