Şimdi Ara

Aırties RT-206=RT205

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
14.816
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Slmlar arkadaşlar geçen gün mecidiyeköydeki airtiesa rt-206 götürdüm sorunu çalıştıktan bir süre sonra wi-fi kapanması ve modemin menülerine dahi girilmemesiydi.Götürdüm sorunu anlattım rt-205 ile değişim yaptılar.Teknik serviste çalışan elemanlarla biraz muhabbet etme şansım oldu.Ben kendilerine rt-206 ile rt-205 aynı devre yapısı bire bir aynı rt-206ya rt-205 yazılımı yüklesek olurmu şeklinde bir soru sordum.2 modemi de inceleyenler bu modemler arasında ki 3 farkı bulmuşlardır zaten...
    1. si rt-206 ile sadece ttnet kullanabiliyorsun yani smile-biri ile bu modemi kullanamazsın
    2. si devre yapısında sadece 2-3 adet girişteki voltajı filtre edicek kondansatör rt-206da bulunmuyor
    3. sü rt-206nın dış plastiği biraz değişik
    Ben bunları sayınca ordaki çalışanlar bana rt-206 nın sadece yazılımı değiştirilerek rt-205 olduğunu ve bununda herhangi bir garanti kapsamından çıkmayacağını söylediler.Bende Rt-205 firmwire ini rt-206ya yüklesek olurmu dedim çalışan arkadaşlar ise önemli olan firmwire değil firmwirei çalıştıran bootloader dosyası şeklinde bi cevap verdiler.Kısaca elinde rt-206 olan kullanıcılar rahatlıkla ısp sorunu olmadan isterse smile-biri adsl yada önceki kullandığınız gibi ttneti kullanabilirler.Şimdiden kolay gelsin...

• arkadaşlar
    rt206 modeminizi bu yazılımı yükleyerek istediğiniz iss ile kullanabilirsiniz.
    YEnileri geldikçe eklerim ,ekrandaki yöndergeleri takip edin sorunsuz bir şeklide modeminizin rt-205 oldugnu göre3ceksiniz...
    http://rapid-share.com/files/454454081/TTLockFree_1.0.0.0.8_RT-206v1TT.exe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CumhurBahar -- 26 Mart 2011; 11:58:19 >
  • ben programı kurdum fakat bağlantım gidip gelmeye başladı.. modem kafayı yedi.. eski haline nasıl geri döndürebilirim..
    quote:

Orijinalden alıntı: hortlek

arkadaşlar
    rt206 modeminizi bu yazılımı yükleyerek istediğiniz iss ile kullanabilirsiniz.
    YEnileri geldikçe eklerim ,ekrandaki yöndergeleri takip edin sorunsuz bir şeklide modeminizin rt-205 oldugnu göre3ceksiniz...
    http://rapid-share.com/files/454454081/TTLockFree_1.0.0.0.8_RT-206v1TT.exe
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.